Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże wypieki
Drożdżówki i bułki słodkie
GRZYBKI Bułka słodka z kawałkami czekolady
Bułka słodka z kawałkami czekolady GRZYBKI 80g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 34 opinii

GRZYBKI Bułka słodka z kawałkami czekolady

80 g
GRZYBKI
Polska

Cena3,59 zł
44,88 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
GRZYBKI Bułka razowa
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
34 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
82%
4
15%
3
0%
2
0%
1
3%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Co , kto lubi .Ja lubię . Z tej piekarni wszystko jest bardzo dobre.
28.04.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszna bułeczka 💯
10.04.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
pachnące, smak mlecznej bułeczki
03.02.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
niestety bułki czerstwe
24.03.2025
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne bułeczki.
17.02.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
06.05.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
06.05.2026
0
0
Gabriela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.02.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
Adela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.01.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.12.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
44,88 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
80 g
Dostawca:
GRZYBKI
Marka:
GRZYBKI
EAN:
5904304024357
Cena za kg:
44,88 zł/kg
Waga:
80 g
Marka:
GRZYBKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GRZYBKI
EAN:
5904304024357

Produkty z kategorii Drożdżówki i bułki słodkie

4.7
z 34 opinii
GRZYBKI Bułka słodka z kawałkami czekolady 80 g

GRZYBKI

Bułka słodka z kawałkami czekolady

80 g
44,88 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
4.9
z 198 opinii
PUTKA Drożdżówka Ósemka z budyniem 110 g

PUTKA

Drożdżówka Ósemka z budyniem

110 g
36,27 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 63 opinii
PUTKA Drożdżówka Ósemka z serem 110 g

PUTKA

Drożdżówka Ósemka z serem

110 g
45,36 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 307 opinii
PUTKA Jagodzianka 100 g

PUTKA

Jagodzianka

100 g
54,50 zł/kg
Cena5,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.7
z 62 opinii
GRZYBKI Precel 60 g

GRZYBKI

Precel

60 g
89,83 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
4.9
z 153 opinii
PUTKA Paluch słodki 55 g

PUTKA

Paluch słodki

55 g
63,45 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 109 opinii
PUTKA Drożdżówka z budyniem 90 g

PUTKA

Drożdżówka z budyniem

90 g
43,22 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 57 opinii
INTER EUROPOL Wstążka czekoladowa 90 g

INTER EUROPOL

Wstążka czekoladowa

90 g
55,44 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.2
z 5 opinii
VINCENT Monokl z cynamonem 160 g

VINCENT

Monokl z cynamonem

160 g
99,94 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.6
z 13 opinii
VINCENT Pain au chocolat 130 g

VINCENT

Pain au chocolat

130 g
92,23 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.4
z 16 opinii
VINCENT Swiss danish 160 g

VINCENT

Swiss danish

160 g
81,19 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.0
z 4 opinii
VINCENT Malinianka z kremem patissiere 230 g

VINCENT

Malinianka z kremem patissiere

230 g
86,91 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka

Produkty marki GRZYBKI

5.0
z 199 opinii
GRZYBKI Bułka kurkumka 70 g

GRZYBKI

Bułka kurkumka

70 g
37,00 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 451 opinii
GRZYBKI Bajgiel z sezamem i siemieniem lnianym 80 g

GRZYBKI

Bajgiel z sezamem i siemieniem lnianym

80 g
46,13 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 308 opinii
GRZYBKI Bułka grahamka 65 g

GRZYBKI

Bułka grahamka

65 g
26,00 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
5.0
z 125 opinii
GRZYBKI Bułka szpinakowa 65 g

GRZYBKI

Bułka szpinakowa

65 g
39,85 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
4.9
z 452 opinii
GRZYBKI Ciabatta żytnia 90 g

GRZYBKI

Ciabatta żytnia

90 g
31,00 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
4.9
z 270 opinii
GRZYBKI Bułka ciabatta 95 g

GRZYBKI

Bułka ciabatta

95 g
27,26 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 319 opinii
GRZYBKI Chleb rustykalny mazowiecki 400 g

GRZYBKI

Chleb rustykalny mazowiecki

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 157 opinii
GRZYBKI Chleb mazowiecki 400 g

GRZYBKI

Chleb mazowiecki

400 g
12,22 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 284 opinii
GRZYBKI Bułka razowa 80 g

GRZYBKI

Bułka razowa

80 g
36,13 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 364 opinii
GRZYBKI Bułka owsiano orkiszowa 100 g

GRZYBKI

Bułka owsiano orkiszowa

100 g
28,90 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 81 opinii
GRZYBKI Bułka hamburger 85 g

GRZYBKI

Bułka hamburger

85 g
42,24 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 328 opinii
GRZYBKI Bułka indyjska 50 g

GRZYBKI

Bułka indyjska

50 g
51,80 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 280 opinii
GRZYBKI Rogal babuni 105 g

GRZYBKI

Rogal babuni

105 g
28,48 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 362 opinii
GRZYBKI Chleb chłopski 500 g

GRZYBKI

Chleb chłopski

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 189 opinii
GRZYBKI Chleb grochowski 500 g

GRZYBKI

Chleb grochowski

500 g
9,78 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 275 opinii
GRZYBKI Chleb razowy 500 g

GRZYBKI

Chleb razowy

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store