Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże wypieki
Drożdżówki i bułki słodkie
INTER EUROPOL Wstążka czekoladowa
Wstążka czekoladowa INTER EUROPOL 90g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 57 opinii

INTER EUROPOL Wstążka czekoladowa

90 g
INTER EUROPOL
Polska

Cena4,99 zł
55,44 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 2 dni

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
57 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
wielbicielka słodko... wielbicielka słodkości
zweryfikowano
Zgłaszam
zawsze świeże, w smaku francuskiego ciasta z czekoladowym nadzieniem. w mojej ocenie bardzo dobra proporcja ciasta do czekolady.
17.06.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ulubione słodkie bułki moich dzieci z ciasta francuskiego. Mają dużo guziczków czekoladowych, dużo lepsze od croissantów z czekoladą. Polecam
20.05.2024
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne, słodkie, czekoladowe mniam!
30.10.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonałe
03.09.2023
0
0
Filip
zweryfikowano
Zgłaszam
Super!
16.05.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
55,44 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
90 g
Dostawca:
INTER EUROPOL SPÓŁKA
Marka:
INTER EUROPOL
EAN:
5902054006395
Cena za kg:
55,44 zł/kg
Waga:
90 g
Marka:
INTER EUROPOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
INTER EUROPOL SPÓŁKA
EAN:
5902054006395

Produkty z kategorii Drożdżówki i bułki słodkie

4.7
z 34 opinii
GRZYBKI Bułka słodka z kawałkami czekolady 80 g

GRZYBKI

Bułka słodka z kawałkami czekolady

80 g
44,88 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
4.9
z 198 opinii
PUTKA Drożdżówka Ósemka z budyniem 110 g

PUTKA

Drożdżówka Ósemka z budyniem

110 g
36,27 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 63 opinii
PUTKA Drożdżówka Ósemka z serem 110 g

PUTKA

Drożdżówka Ósemka z serem

110 g
45,36 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 307 opinii
PUTKA Jagodzianka 100 g

PUTKA

Jagodzianka

100 g
54,50 zł/kg
Cena5,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.7
z 62 opinii
GRZYBKI Precel 60 g

GRZYBKI

Precel

60 g
89,83 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
4.9
z 153 opinii
PUTKA Paluch słodki 55 g

PUTKA

Paluch słodki

55 g
63,45 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 109 opinii
PUTKA Drożdżówka z budyniem 90 g

PUTKA

Drożdżówka z budyniem

90 g
43,22 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 57 opinii
INTER EUROPOL Wstążka czekoladowa 90 g

INTER EUROPOL

Wstążka czekoladowa

90 g
55,44 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.2
z 5 opinii
VINCENT Monokl z cynamonem 160 g

VINCENT

Monokl z cynamonem

160 g
99,94 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.6
z 13 opinii
VINCENT Pain au chocolat 130 g

VINCENT

Pain au chocolat

130 g
92,23 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.4
z 16 opinii
VINCENT Swiss danish 160 g

VINCENT

Swiss danish

160 g
81,19 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.0
z 4 opinii
VINCENT Malinianka z kremem patissiere 230 g

VINCENT

Malinianka z kremem patissiere

230 g
86,91 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka

Produkty marki INTER EUROPOL

4.8
z 162 opinii
INTER EUROPOL Paluszek śniadaniowy 45 g

INTER EUROPOL

Paluszek śniadaniowy

45 g
22,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 184 opinii
INTER EUROPOL Bułka ziemniaczana jasna 100 g

INTER EUROPOL

Bułka ziemniaczana jasna

100 g
22,90 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 270 opinii
INTER EUROPOL Croissant 55 g

INTER EUROPOL

Croissant

55 g
54,36 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 149 opinii
INTER EUROPOL Półbagietka z nadzieniem czosnkowym 160 g

INTER EUROPOL

Półbagietka z nadzieniem czosnkowym

160 g
26,81 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 202 opinii
INTER EUROPOL Trójkąt z jabłkiem 90 g

INTER EUROPOL

Trójkąt z jabłkiem

90 g
44,33 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 149 opinii
INTER EUROPOL Chleb Słowiański 400 g

INTER EUROPOL

Chleb Słowiański

400 g
18,72 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
5.0
z 144 opinii
INTER EUROPOL Podpłomyk z kiełkami żyta 70 g

INTER EUROPOL

Podpłomyk z kiełkami żyta

70 g
28,43 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 238 opinii
INTER EUROPOL Bagietka korzenna mała 180 g

INTER EUROPOL

Bagietka korzenna mała

180 g
23,83 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 85 opinii
INTER EUROPOL Truskawkowy Duet 85 g

INTER EUROPOL

Truskawkowy Duet

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 58 opinii
INTER EUROPOL Rogal wieloziarnisty 110 g

INTER EUROPOL

Rogal wieloziarnisty

110 g
30,82 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 97 opinii
INTER EUROPOL Bagietka 250 g

INTER EUROPOL

Bagietka

250 g
15,96 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 35 opinii
INTER EUROPOL Bułka śniadaniowa fintes 72 g

INTER EUROPOL

Bułka śniadaniowa fintes

72 g
27,64 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 93 opinii
INTER EUROPOL Rurka francuska z kremem o smaku waniliowym 85 g

INTER EUROPOL

Rurka francuska z kremem o smaku waniliowym

85 g
38,71 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 67 opinii
INTER EUROPOL Półbagietka Fitness pszenno-żytnia 150 g

INTER EUROPOL

Półbagietka Fitness pszenno-żytnia

150 g
27,93 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.5
z 58 opinii
INTER EUROPOL Parówka w cieście francuskim 95 g

INTER EUROPOL

Parówka w cieście francuskim

95 g
52,53 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 15 opinii
INTER EUROPOL Torebka z pieczarkami 95 g

INTER EUROPOL

Torebka z pieczarkami

95 g
42,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store