Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże wypieki
Drożdżówki i bułki słodkie
PUTKA Paluch słodki
Paluch słodki PUTKA 55g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 153 opinii

PUTKA Paluch słodki

55 g
PUTKA

Cena3,49 zł
63,45 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 5 dni
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
153 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
7%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
IWONA
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️paluch z putki najlepszy dodatek do kawusi, herbatki lub napoju mlecznego
12.04.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
19.02.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaruje jeszcze masłem i konfiturą
22.10.2025
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny
01.04.2025
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo je lubimy!
16.01.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pycha! 💪
27.12.2024
0
0
maria
zweryfikowano
Zgłaszam
smakowite
10.12.2024
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna👍️
14.09.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
to mój stały ulubieniec. Jak nie zapominam, to go kupuję.
28.06.2024
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne, lekko słodkie
26.02.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
w sam raz na przekąskę w czasie spacerów czy zakupów.
06.02.2024
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
To są super bułeczki
27.01.2024
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne, świeże, można zamrozić i po rozmrożeniu są jak puch.
22.01.2024
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Pychota!!!
18.12.2023
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszny i świeży
29.11.2023
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Zawsze świeże i są pyszne!!!
17.11.2023
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dla mnie zawsze smaczny
24.10.2023
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
PYSZNY, NAJLEPSZY Z TEGO GATUNKU PIECZYWA!!!
11.10.2023
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry ale coraz mniejszy
10.10.2023
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Super - b.smaczne, dla łakomczuchów
19.09.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
63,45 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
55 g
Dostawca:
PUTKA
Marka:
PUTKA
EAN:
5901948001300
Cena za kg:
63,45 zł/kg
Waga:
55 g
Marka:
PUTKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PUTKA
EAN:
5901948001300

Produkty z kategorii Drożdżówki i bułki słodkie

4.7
z 34 opinii
GRZYBKI Bułka słodka z kawałkami czekolady 80 g

GRZYBKI

Bułka słodka z kawałkami czekolady

80 g
44,88 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
4.8
z 307 opinii
PUTKA Jagodzianka 100 g

PUTKA

Jagodzianka

100 g
54,50 zł/kg
Cena5,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.7
z 62 opinii
GRZYBKI Precel 60 g

GRZYBKI

Precel

60 g
89,83 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
4.9
z 198 opinii
PUTKA Drożdżówka Ósemka z budyniem 110 g

PUTKA

Drożdżówka Ósemka z budyniem

110 g
36,27 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 63 opinii
PUTKA Drożdżówka Ósemka z serem 110 g

PUTKA

Drożdżówka Ósemka z serem

110 g
45,36 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 57 opinii
INTER EUROPOL Wstążka czekoladowa 90 g

INTER EUROPOL

Wstążka czekoladowa

90 g
55,44 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 109 opinii
PUTKA Drożdżówka z budyniem 90 g

PUTKA

Drożdżówka z budyniem

90 g
43,22 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 153 opinii
PUTKA Paluch słodki 55 g

PUTKA

Paluch słodki

55 g
63,45 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.2
z 5 opinii
VINCENT Monokl z cynamonem 160 g

VINCENT

Monokl z cynamonem

160 g
99,94 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.6
z 13 opinii
VINCENT Pain au chocolat 130 g

VINCENT

Pain au chocolat

130 g
92,23 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.4
z 16 opinii
VINCENT Swiss danish 160 g

VINCENT

Swiss danish

160 g
81,19 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.0
z 4 opinii
VINCENT Malinianka z kremem patissiere 230 g

VINCENT

Malinianka z kremem patissiere

230 g
86,91 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka

Produkty marki PUTKA

4.9
z 507 opinii
PUTKA Bułka tarta 400 g

PUTKA

Bułka tarta

400 g
10,47 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,19 zł
Do koszyka
4.8
z 759 opinii
PUTKA Chleb Zwykły firmowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Zwykły firmowy - krojony

500 g
9,18 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 461 opinii
PUTKA Chleb Zwykły firmowy 500 g

PUTKA

Chleb Zwykły firmowy

500 g
6,38 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 1114 opinii
PUTKA Bułka Kajzerka 55 g

PUTKA

Bułka Kajzerka

55 g
11,82 zł/kg
friscontowa cena
Cena0,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.7
z 412 opinii
PUTKA Bułka Sznytka 55 g

PUTKA

Bułka Sznytka

55 g
18,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
4.8
z 535 opinii
PUTKA Chleb Wiejski 450 g

PUTKA

Chleb Wiejski

450 g
11,98 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
5.0
z 29 opinii
PUTKA Chleb graham 450 g

PUTKA

Chleb graham

450 g
14,87 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.9
z 473 opinii
PUTKA Chleb Bielański żytni - krojony 350 g

PUTKA

Chleb Bielański żytni - krojony

350 g
14,26 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 55 opinii
PUTKA Chleb Włoski z oliwkami 350 g

PUTKA

Chleb Włoski z oliwkami

350 g
19,97 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.8
z 517 opinii
PUTKA Bułka Wrocławska - krojona 300 g

PUTKA

Bułka Wrocławska - krojona

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 324 opinii
PUTKA Bułka Wrocławska 300 g

PUTKA

Bułka Wrocławska

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 425 opinii
PUTKA Chleb Razowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Razowy - krojony

500 g
11,78 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 167 opinii
PUTKA Chleb Słonecznikowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Słonecznikowy - krojony

500 g
11,98 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 250 opinii
PUTKA Chleb Razowy 500 g

PUTKA

Chleb Razowy

500 g
11,78 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 334 opinii
PUTKA Chleb Jana - krojony 450 g

PUTKA

Chleb Jana - krojony

450 g
11,98 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 401 opinii
PUTKA Chleb Danuty - krojony 450 g

PUTKA

Chleb Danuty - krojony

450 g
12,42 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store