Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże ciasta
Piaskowe i owocowe
VINCENT Babka orange delice
Babka orange delice VINCENT 1.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

VINCENT Babka orange delice

1 kg
VINCENT
Polska

Cena49,99 zł
49,99 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
VINCENT Babka pistache royal
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
49,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
VINCENT BOULANGERIE
Marka:
VINCENT
EAN:
5907335480895
Cena za kg:
49,99 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
VINCENT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
VINCENT BOULANGERIE
EAN:
5907335480895

Produkty z kategorii Piaskowe i owocowe

4.9
z 246 opinii
PUTKA Szarlotka 400 g

PUTKA

Szarlotka

400 g
44,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.8
z 115 opinii
PUTKA Ciasto piaskowo-cytrynowe 300 g

PUTKA

Ciasto piaskowo-cytrynowe

300 g
42,63 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 27 opinii
CUKIERNIA OLSZA Brulle z owocami i galaretką 500 g

CUKIERNIA OLSZA

Brulle z owocami i galaretką

500 g
73,98 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 62 opinii
CUKIERNIA OLSZA Delicja malinowa 500 g

CUKIERNIA OLSZA

Delicja malinowa

500 g
65,98 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.7
z 12 opinii
GRZYBKI Babka piaskowa 300 g

GRZYBKI

Babka piaskowa

300 g
59,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
GRZYBKI Babka jogurtowa 500 g

GRZYBKI

Babka jogurtowa

500 g
65,98 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
VINCENT Babka pistache royal 1 kg

VINCENT

Babka pistache royal

1 kg
59,99 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
VINCENT Babka orange delice 1 kg

VINCENT

Babka orange delice

1 kg
49,99 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka

Produkty marki VINCENT

4.8
z 76 opinii
VINCENT Bagietka paryżanka 320 g

VINCENT

Bagietka paryżanka

320 g
31,22 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 54 opinii
VINCENT Bagietka na zakwasie 320 g

VINCENT

Bagietka na zakwasie

320 g
31,22 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 54 opinii
VINCENT Bagietka pełnoziarnista 320 g

VINCENT

Bagietka pełnoziarnista

320 g
31,22 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.6
z 35 opinii
VINCENT Bajgiel 115 g

VINCENT

Bajgiel

115 g
22,17 zł/kg
Cena2,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
5.0
z 60 opinii
VINCENT Bułka pszenna wieloziarnista 105 g

VINCENT

Bułka pszenna wieloziarnista

105 g
38,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 50 opinii
VINCENT Bułka pszenna 110 g

VINCENT

Bułka pszenna

110 g
36,27 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 54 opinii
VINCENT Chleb zakwas 500 g

VINCENT

Chleb zakwas

500 g
33,98 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.7
z 44 opinii
VINCENT Chleb wiejski 500 g

VINCENT

Chleb wiejski

500 g
33,98 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 24 opinii
VINCENT Chleb pełnoziarnisty 500 g

VINCENT

Chleb pełnoziarnisty

500 g
33,98 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 38 opinii
VINCENT Chleb z figą i orzechami 400 g

VINCENT

Chleb z figą i orzechami

400 g
51,47 zł/kg
Cena20,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.6
z 32 opinii
VINCENT Chleb żytni 560 g

VINCENT

Chleb żytni

560 g
30,34 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 18 opinii
VINCENT Croissant supreme 70 g

VINCENT

Croissant supreme

70 g
151,29 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 26 opinii
VINCENT Chleb orkiszowy z miodem 500 g

VINCENT

Chleb orkiszowy z miodem

500 g
33,98 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.7
z 10 opinii
Nowość
VINCENT Pączek z kremem pâtissiere 110 g

VINCENT

Pączek z kremem pâtissiere

110 g
90,82 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 14 opinii
VINCENT Pączek z czarną porzeczką 110 g

VINCENT

Pączek z czarną porzeczką

110 g
90,82 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.2
z 8 opinii
VINCENT Pączek z kokosem i jagodą 110 g

VINCENT

Pączek z kokosem i jagodą

110 g
90,82 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store