Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże chleby
Z ziarnami i dodatkami
VINCENT Chleb z figą i orzechami
Chleb z figą i orzechami VINCENT 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 38 opinii

VINCENT Chleb z figą i orzechami

400 g
VINCENT
Polska

Cena20,59 zł
51,47 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 2 dni

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
38 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszny!
14.02.2026
0
0
Dmytro
zweryfikowano
Zgłaszam
Chleb dobry
09.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Wspaniale skomponowany smak chleba, fig i orzechów. Wspaniały smak
02.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszny chlebek z figami i orzechami. Uwielbiam go i bardzo się ciesze że wrócił do sprzedazy. Można jeść sam z masełkiem lub bez. Chlebek sam w sobie stanowi kanapkę.
23.01.2026
1
0
Svitlana
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne bardzo
18.12.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2026
0
0
Henryk
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2026
0
0
julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2026
0
0
julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
13.06.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
04.06.2026
0
0
Tatiana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Maria Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.04.2026
0
0
Henryk
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
51,47 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
VINCENT BOULANGERIE
Marka:
VINCENT
EAN:
5907335480123
Cena za kg:
51,47 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
VINCENT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
VINCENT BOULANGERIE
EAN:
5907335480123

Produkty z kategorii Z ziarnami i dodatkami

5.0
z 29 opinii
PUTKA Chleb graham 450 g

PUTKA

Chleb graham

450 g
14,87 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.8
z 167 opinii
PUTKA Chleb Słonecznikowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Słonecznikowy - krojony

500 g
11,98 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 334 opinii
PUTKA Chleb Jana - krojony 450 g

PUTKA

Chleb Jana - krojony

450 g
11,98 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 401 opinii
PUTKA Chleb Danuty - krojony 450 g

PUTKA

Chleb Danuty - krojony

450 g
12,42 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
5.0
z 106 opinii
GRZYBKI Chleb dyniowy 500 g

GRZYBKI

Chleb dyniowy

500 g
25,98 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 261 opinii
PUTKA Chleb Magnat - krojony 350 g

PUTKA

Chleb Magnat - krojony

350 g
19,69 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 129 opinii
PUTKA Chleb Hetman - krojony 350 g

PUTKA

Chleb Hetman - krojony

350 g
19,11 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 161 opinii
PUTKA Chleb Słonecznikowy 500 g

PUTKA

Chleb Słonecznikowy

500 g
12,90 zł/kg
Cena6,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 209 opinii
PUTKA Chleb Gruboziarnisty - krojony 300 g

PUTKA

Chleb Gruboziarnisty - krojony

300 g
23,30 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 38 opinii
VINCENT Chleb z figą i orzechami 400 g

VINCENT

Chleb z figą i orzechami

400 g
51,47 zł/kg
Cena20,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
3.8
z 28 opinii
BIOPIEKARNIA Chleb hruby pszenno - żytni słonecznikowy BIO 700 g

BIOPIEKARNIA

Chleb hruby pszenno - żytni słonecznikowy BIO

700 g
25,70 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 65 opinii
INTER EUROPOL Ciabatta z oliwkami 70 g

INTER EUROPOL

Ciabatta z oliwkami

70 g
28,43 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
4.9
z 31 opinii
INTER EUROPOL Chleb ziemniaczano-cebulowy 320 g

INTER EUROPOL

Chleb ziemniaczano-cebulowy

320 g
28,09 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

Produkty marki VINCENT

4.8
z 76 opinii
VINCENT Bagietka paryżanka 320 g

VINCENT

Bagietka paryżanka

320 g
31,22 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 54 opinii
VINCENT Bagietka na zakwasie 320 g

VINCENT

Bagietka na zakwasie

320 g
31,22 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 54 opinii
VINCENT Bagietka pełnoziarnista 320 g

VINCENT

Bagietka pełnoziarnista

320 g
31,22 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.6
z 35 opinii
VINCENT Bajgiel 115 g

VINCENT

Bajgiel

115 g
22,17 zł/kg
Cena2,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
5.0
z 60 opinii
VINCENT Bułka pszenna wieloziarnista 105 g

VINCENT

Bułka pszenna wieloziarnista

105 g
38,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 50 opinii
VINCENT Bułka pszenna 110 g

VINCENT

Bułka pszenna

110 g
36,27 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 54 opinii
VINCENT Chleb zakwas 500 g

VINCENT

Chleb zakwas

500 g
33,98 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.7
z 44 opinii
VINCENT Chleb wiejski 500 g

VINCENT

Chleb wiejski

500 g
33,98 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 24 opinii
VINCENT Chleb pełnoziarnisty 500 g

VINCENT

Chleb pełnoziarnisty

500 g
33,98 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.6
z 32 opinii
VINCENT Chleb żytni 560 g

VINCENT

Chleb żytni

560 g
30,34 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 18 opinii
VINCENT Croissant supreme 70 g

VINCENT

Croissant supreme

70 g
151,29 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 26 opinii
VINCENT Chleb orkiszowy z miodem 500 g

VINCENT

Chleb orkiszowy z miodem

500 g
33,98 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.7
z 10 opinii
Nowość
VINCENT Pączek z kremem pâtissiere 110 g

VINCENT

Pączek z kremem pâtissiere

110 g
90,82 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 14 opinii
VINCENT Pączek z czarną porzeczką 110 g

VINCENT

Pączek z czarną porzeczką

110 g
90,82 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.2
z 8 opinii
VINCENT Pączek z kokosem i jagodą 110 g

VINCENT

Pączek z kokosem i jagodą

110 g
90,82 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.2
z 5 opinii
VINCENT Monokl z cynamonem 160 g

VINCENT

Monokl z cynamonem

160 g
99,94 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store