Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże chleby
Z ziarnami i dodatkami
PUTKA Chleb Hetman - krojony
Chleb Hetman   krojony PUTKA 350g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 129 opinii

PUTKA Chleb Hetman - krojony

350 g
PUTKA
Polska

Cena6,69 zł
19,11 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 4 dni
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Dostępne warianty
PUTKA Chleb Magnat - krojony
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
129 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
11%
3
2%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
wilgotny i długo świeży, lekko słodki
10.07.2026
0
0
Kazimiera
zweryfikowano
Zgłaszam
chleb smaczny ale po wyjęciu z opakowania był kompletnie mokry
28.11.2025
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Chleb był zawilgocony
03.02.2025
0
0
KINGA
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny
13.01.2025
0
0
ryszard
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️❤️❤️
02.12.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry chleb,polecam.
06.09.2024
0
0
Dmitry
zweryfikowano
Zgłaszam
Good enough
04.03.2024
0
0
Aysel
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonale
31.01.2024
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny.
25.01.2024
1
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Długo pozostaje świeży. Jest smaczny. Dobrze opakowany i pokrojony na cienkie kromki.
15.01.2024
1
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Chleb wilgotny, długo utrzymujący świeżość, nie kwaśny, smaczny także dzięki nasionom słonecznika. Polecam
14.11.2023
1
0
Roman
zweryfikowano
Zgłaszam
jakość
31.10.2023
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Oryginalny smak. Dodatek ziaren wzbogaca walory smakowe
10.10.2023
0
0
Gabriela
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubię intensywny smak tego chleba, polecam chodź -1 za skład
09.10.2023
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubię od czasu do czasu
06.10.2023
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny.
10.08.2023
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny, dużo ziaren
07.08.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobryrzeczywiście przypomina pumpernikiel , dużo ziaren chociaż dobry by był również sam.
16.07.2023
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne
21.06.2023
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny. Super.
10.05.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
19,11 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
350 g
Dostawca:
PUTKA
Marka:
PUTKA
EAN:
5901948004028
Cena za kg:
19,11 zł/kg
Waga:
350 g
Marka:
PUTKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PUTKA
EAN:
5901948004028

Produkty z kategorii Z ziarnami i dodatkami

5.0
z 29 opinii
PUTKA Chleb graham 450 g

PUTKA

Chleb graham

450 g
14,87 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.8
z 167 opinii
PUTKA Chleb Słonecznikowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Słonecznikowy - krojony

500 g
11,98 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 334 opinii
PUTKA Chleb Jana - krojony 450 g

PUTKA

Chleb Jana - krojony

450 g
11,98 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 401 opinii
PUTKA Chleb Danuty - krojony 450 g

PUTKA

Chleb Danuty - krojony

450 g
12,42 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
5.0
z 106 opinii
GRZYBKI Chleb dyniowy 500 g

GRZYBKI

Chleb dyniowy

500 g
25,98 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 261 opinii
PUTKA Chleb Magnat - krojony 350 g

PUTKA

Chleb Magnat - krojony

350 g
19,69 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 129 opinii
PUTKA Chleb Hetman - krojony 350 g

PUTKA

Chleb Hetman - krojony

350 g
19,11 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 161 opinii
PUTKA Chleb Słonecznikowy 500 g

PUTKA

Chleb Słonecznikowy

500 g
12,90 zł/kg
Cena6,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 209 opinii
PUTKA Chleb Gruboziarnisty - krojony 300 g

PUTKA

Chleb Gruboziarnisty - krojony

300 g
23,30 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 38 opinii
VINCENT Chleb z figą i orzechami 400 g

VINCENT

Chleb z figą i orzechami

400 g
51,47 zł/kg
Cena20,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
3.8
z 28 opinii
BIOPIEKARNIA Chleb hruby pszenno - żytni słonecznikowy BIO 700 g

BIOPIEKARNIA

Chleb hruby pszenno - żytni słonecznikowy BIO

700 g
25,70 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 65 opinii
INTER EUROPOL Ciabatta z oliwkami 70 g

INTER EUROPOL

Ciabatta z oliwkami

70 g
28,43 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
4.9
z 31 opinii
INTER EUROPOL Chleb ziemniaczano-cebulowy 320 g

INTER EUROPOL

Chleb ziemniaczano-cebulowy

320 g
28,09 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

Produkty marki PUTKA

4.8
z 535 opinii
PUTKA Chleb Wiejski 450� g

PUTKA

Chleb Wiejski

450 g
11,98 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
5.0
z 29 opinii
PUTKA Chleb graham 450 g

PUTKA

Chleb graham

450 g
14,87 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.9
z 279 opinii
PUTKA Chleb żytni 400 g

PUTKA

Chleb żytni

400 g
14,22 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 286 opinii
PUTKA Chleb Wileński 400 g

PUTKA

Chleb Wileński

400 g
14,47 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 274 opinii
PUTKA Chleb Sitkowy 400 g

PUTKA

Chleb Sitkowy

400 g
14,22 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 159 opinii
PUTKA Chleb Pasterski 400 g

PUTKA

Chleb Pasterski

400 g
16,47 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 517 opinii
PUTKA Bułka Wrocławska - krojona 300 g

PUTKA

Bułka Wrocławska - krojona

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 324 opinii
PUTKA Bułka Wrocławska 300 g

PUTKA

Bułka Wrocławska

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 254 opinii
PUTKA Bułka Grahamka słonecznikowa 70 g

PUTKA

Bułka Grahamka słonecznikowa

70 g
27,00 zł/kg
Cena1,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 425 opinii
PUTKA Chleb Razowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Razowy - krojony

500 g
11,78 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 167 opinii
PUTKA Chleb Słonecznikowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Słonecznikowy - krojony

500 g
11,98 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 250 opinii
PUTKA Chleb Razowy 500 g

PUTKA

Chleb Razowy

500 g
11,78 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 334 opinii
PUTKA Chleb Jana - krojony 450 g

PUTKA

Chleb Jana - krojony

450 g
11,98 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 401 opinii
PUTKA Chleb Danuty - krojony 450 g

PUTKA

Chleb Danuty - krojony

450 g
12,42 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 473 opinii
PUTKA Chleb Bielański żytni - krojony 350 g

PUTKA

Chleb Bielański żytni - krojony

350 g
14,26 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 55 opinii
PUTKA Chleb Włoski z oliwkami 350 g

PUTKA

Chleb Włoski z oliwkami

350 g
19,97 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store