Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże chleby
Z ziarnami i dodatkami
INTER EUROPOL Ciabatta z oliwkami
Ciabatta z oliwkami INTER EUROPOL 70g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 65 opinii

INTER EUROPOL Ciabatta z oliwkami

70 g
INTER EUROPOL
Polska

Cena1,99 zł
28,43 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
65 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
14%
3
2%
2
2%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Jast OK
20.02.2026
0
0
Jarosław Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ostatnio jej brakowało.
07.01.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeża i smaczna.
03.12.2024
0
0
Julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna 👍️
12.11.2024
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Chrupiąc, odpowiedniej wielkości bułeczki w sam raz na asniqdanie lub kolację.
06.10.2024
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakość pieczywa. Oliwki idealnie wpasowują sie w smak. Idealne rozwiązanie na śniadanie.
24.09.2024
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Zakup z dużym dystansem-nie przepadam za takimi produktami. Kredyt zaufania spłacony z niesamowitymi "odsetkami" -to jest po prostu PYSZNE. Lekkie puszyste i aromatyczne wspaniałe pieczywko
03.09.2024
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
20.02.2024
0
0
Szymon
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakość i smak !
06.01.2024
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Chrupiące, smaczne
09.12.2023
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Oliwki naprawdę są
11.10.2023
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Zbite ciasto, niezbyt przypominające ciabattę.
02.08.2023
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok
26.10.2022
0
0
Wlodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna zwłaszcza z dobrą oliwą.
14.09.2022
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
wyjątkowo smaczna!
02.08.2022
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra tylko świeża, później raczej gliniasta. Wygląda ładnie. Oliwki są dużą zaletą
20.07.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
28,43 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
70 g
Dostawca:
INTER EUROPOL SPÓŁKA
Marka:
INTER EUROPOL
EAN:
5902054011610
Cena za kg:
28,43 zł/kg
Waga:
70 g
Marka:
INTER EUROPOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
INTER EUROPOL SPÓŁKA
EAN:
5902054011610

Produkty z kategorii Z ziarnami i dodatkami

5.0
z 29 opinii
PUTKA Chleb graham 450 g

PUTKA

Chleb graham

450 g
14,87 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.8
z 167 opinii
PUTKA Chleb Słonecznikowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Słonecznikowy - krojony

500 g
11,98 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 334 opinii
PUTKA Chleb Jana - krojony 450 g

PUTKA

Chleb Jana - krojony

450 g
11,98 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 401 opinii
PUTKA Chleb Danuty - krojony 450 g

PUTKA

Chleb Danuty - krojony

450 g
12,42 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
5.0
z 106 opinii
GRZYBKI Chleb dyniowy 500 g

GRZYBKI

Chleb dyniowy

500 g
25,98 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 260 opinii
PUTKA Chleb Magnat - krojony 350 g

PUTKA

Chleb Magnat - krojony

350 g
19,69 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 129 opinii
PUTKA Chleb Hetman - krojony 350 g

PUTKA

Chleb Hetman - krojony

350 g
19,11 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 161 opinii
PUTKA Chleb Słonecznikowy 500 g

PUTKA

Chleb Słonecznikowy

500 g
12,90 zł/kg
Cena6,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 209 opinii
PUTKA Chleb Gruboziarnisty - krojony 300 g

PUTKA

Chleb Gruboziarnisty - krojony

300 g
23,30 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 38 opinii
VINCENT Chleb z figą i orzechami 400 g

VINCENT

Chleb z figą i orzechami

400 g
51,47 zł/kg
Cena20,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
3.8
z 28 opinii
BIOPIEKARNIA Chleb hruby pszenno - żytni słonecznikowy BIO 700 g

BIOPIEKARNIA

Chleb hruby pszenno - żytni słonecznikowy BIO

700 g
25,70 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 65 opinii
INTER EUROPOL Ciabatta z oliwkami 70 g

INTER EUROPOL

Ciabatta z oliwkami

70 g
28,43 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
4.9
z 31 opinii
INTER EUROPOL Chleb ziemniaczano-cebulowy 320 g

INTER EUROPOL

Chleb ziemniaczano-cebulowy

320 g
28,09 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

Produkty marki INTER EUROPOL

4.8
z 162 opinii
INTER EUROPOL Paluszek śniadaniowy 45 g

INTER EUROPOL

Paluszek śniadaniowy

45 g
22,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 184 opinii
INTER EUROPOL Bułka ziemniaczana jasna 100 g

INTER EUROPOL

Bułka ziemniaczana jasna

100 g
22,90 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 270 opinii
INTER EUROPOL Croissant 55 g

INTER EUROPOL

Croissant

55 g
54,36 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 149 opinii
INTER EUROPOL Półbagietka z nadzieniem czosnkowym 160 g

INTER EUROPOL

Półbagietka z nadzieniem czosnkowym

160 g
26,81 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 202 opinii
INTER EUROPOL Trójkąt z jabłkiem 90 g

INTER EUROPOL

Trójkąt z jabłkiem

90 g
44,33 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 149 opinii
INTER EUROPOL Chleb Słowiański 400 g

INTER EUROPOL

Chleb Słowiański

400 g
18,72 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
5.0
z 144 opinii
INTER EUROPOL Podpłomyk z kiełkami żyta 70 g

INTER EUROPOL

Podpłomyk z kiełkami żyta

70 g
28,43 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 238 opinii
INTER EUROPOL Bagietka korzenna mała 180 g

INTER EUROPOL

Bagietka korzenna mała

180 g
23,83 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 85 opinii
INTER EUROPOL Truskawkowy Duet 85 g

INTER EUROPOL

Truskawkowy Duet

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 58 opinii
INTER EUROPOL Rogal wieloziarnisty 110 g

INTER EUROPOL

Rogal wieloziarnisty

110 g
30,82 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 57 opinii
INTER EUROPOL Wstążka czekoladowa 90 g

INTER EUROPOL

Wstążka czekoladowa

90 g
55,44 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 97 opinii
INTER EUROPOL Bagietka 250 g

INTER EUROPOL

Bagietka

250 g
15,96 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 35 opinii
INTER EUROPOL Bułka śniadaniowa fintes 72 g

INTER EUROPOL

Bułka śniadaniowa fintes

72 g
27,64 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 93 opinii
INTER EUROPOL Rurka francuska z kremem o smaku waniliowym 85 g

INTER EUROPOL

Rurka francuska z kremem o smaku waniliowym

85 g
38,71 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 67 opinii
INTER EUROPOL Półbagietka Fitness pszenno-żytnia 150 g

INTER EUROPOL

Półbagietka Fitness pszenno-żytnia

150 g
27,93 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.5
z 58 opinii
INTER EUROPOL Parówka w cieście francuskim 95 g

INTER EUROPOL

Parówka w cieście francuskim

95 g
52,53 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store