Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże chleby
Z ziarnami i dodatkami
BIOPIEKARNIA Chleb hruby pszenno - żytni słonecznikowy BIO
Chleb hruby pszenno   żytni słonecznikowy BIO BIOPIEKARNIA 700g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
3.8
z 28 opinii

BIOPIEKARNIA Chleb hruby pszenno - żytni słonecznikowy BIO

700 g
BIOPIEKARNIA

Cena17,99 zł
25,70 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 3 dni
Dostępne warianty
BIOPIEKARNIA Chleb hruby żytni na zakwasie BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio
bez cukru
Lokalni Dostawcy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
3.8
28 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
64%
4
4%
3
7%
2
0%
1
25%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Adrian
zweryfikowano
Zgłaszam
Chleb był odmrażany
06.03.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie smakował mi ten chlebek, słabo wypieczony i co najgorsze, kwaśny w smaku.
04.02.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Chleb kamień
14.11.2024
0
0
Jola
zweryfikowano
Zgłaszam
Wspaniały! Kroję, zamrażam, kawałki wkładam do tostera - jem ciepły i chrupiący - pyszny!
16.05.2024
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie znałam pojęcia "Hruby", a że zdjęcia wnioskowałam, że jest chrupiący i oczekiwałam, że pyszny. Niestety, dla mnie jest ciężki i wprost odpychający. Z trudem kończymy go z Tatą :"(
29.01.2024
0
1
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie jestem w stanie ocenić smaku ponieważ chleb był twardy jak kamień.
02.12.2022
1
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Chleb byl twardy zimny i nieapetyczny
15.09.2022
1
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Suchy, zbita konsystencja, niezbyt fajny w smaku z powodu konsystencji
08.09.2022
1
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Naprawdę smaczny
18.06.2022
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak chleb jest zdrowy to warto go jeść. Bez polepszaczy, z naturalnych składników. Dobrze zabezpieczony przed brudem i bakteriami.
13.06.2022
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Zapakowany w folie. Niedobry w smaku - taki sztuczny. Zdjęcie zupełnie odbiega od rzeczywistości. Nie polecam.
06.03.2022
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pychotka, chrupiąca skórka i doskonała jakość. Zawiera witaminy i błonnik, warto go jeść. Dobry i bezpieczny dla chlebka sposób pakowania.
18.12.2021
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Zawiera witaminy i błonnik, warto go jeść. Idealnie wypieczony z najlepszych składników. Szczelnie opakowany, etykieta czytelna, super. Peter Stratenwerth , który jest Szwajcarem a mieszka w Grzybowie i wypieka m in ten chleb - to gospodarz najwyższej klasy.
31.10.2021
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie smakował,
31.08.2021
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Frisco ma bardzo szeroki wybór chlebów. Wszystko spakowane jak należy.
28.07.2021
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
05.02.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.12.2024
0
0
Jola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.10.2024
0
0
Jola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2024
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
25,70 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
700 g
Dostawca:
EUL
Marka:
BIOPIEKARNIA
EAN:
5907629369073
Cena za kg:
25,70 zł/kg
Waga:
700 g
Marka:
BIOPIEKARNIA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUL
EAN:
5907629369073

Produkty z kategorii Z ziarnami i dodatkami

5.0
z 29 opinii
PUTKA Chleb graham 450 g

PUTKA

Chleb graham

450 g
14,87 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.8
z 167 opinii
PUTKA Chleb Słonecznikowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Słonecznikowy - krojony

500 g
11,98 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 401 opinii
PUTKA Chleb Danuty - krojony 450 g

PUTKA

Chleb Danuty - krojony

450 g
12,42 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 334 opinii
PUTKA Chleb Jana - krojony 450 g

PUTKA

Chleb Jana - krojony

450 g
11,98 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 261 opinii
PUTKA Chleb Magnat - krojony 350 g

PUTKA

Chleb Magnat - krojony

350 g
19,69 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 129 opinii
PUTKA Chleb Hetman - krojony 350 g

PUTKA

Chleb Hetman - krojony

350 g
19,11 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 209 opinii
PUTKA Chleb Gruboziarnisty - krojony 300 g

PUTKA

Chleb Gruboziarnisty - krojony

300 g
23,30 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
5.0
z 106 opinii
GRZYBKI Chleb dyniowy 500 g

GRZYBKI

Chleb dyniowy

500 g
25,98 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 38 opinii
VINCENT Chleb z figą i orzechami 400 g

VINCENT

Chleb z figą i orzechami

400 g
51,47 zł/kg
Cena20,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 161 opinii
PUTKA Chleb Słonecznikowy 500 g

PUTKA

Chleb Słonecznikowy

500 g
12,90 zł/kg
Cena6,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
3.8
z 28 opinii
BIOPIEKARNIA Chleb hruby pszenno - żytni słonecznikowy BIO 700 g

BIOPIEKARNIA

Chleb hruby pszenno - żytni słonecznikowy BIO

700 g
25,70 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 65 opinii
INTER EUROPOL Ciabatta z oliwkami 70 g

INTER EUROPOL

Ciabatta z oliwkami

70 g
28,43 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
4.9
z 31 opinii
INTER EUROPOL Chleb ziemniaczano-cebulowy 320 g

INTER EUROPOL

Chleb ziemniaczano-cebulowy

320 g
28,09 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

Produkty marki BIOPIEKARNIA

4.3
z 36 opinii
BIOPIEKARNIA Chleb żytni razowy BIO 350 g

BIOPIEKARNIA

Chleb żytni razowy BIO

350 g
31,40 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.6
z 63 opinii
BIOPIEKARNIA Chleb hruby żytni na zakwasie BIO 700 g

BIOPIEKARNIA

Chleb hruby żytni na zakwasie BIO

700 g
27,13 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 18 opinii
BIOPIEKARNIA Chleb hruby sitkowy żytni BIO 700 g

BIOPIEKARNIA

Chleb hruby sitkowy żytni BIO

700 g
29,99 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.4
z 17 opinii
BIOPIEKARNIA Chleb hruby orkiszowy 100% BIO 580 g

BIOPIEKARNIA

Chleb hruby orkiszowy 100% BIO

580 g
44,81 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.2
z 31 opinii
BIOPIEKARNIA Bułka hruby pszenno-żytnia BIO 250 g

BIOPIEKARNIA

Bułka hruby pszenno-żytnia BIO

250 g
27,96 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store