Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże chleby
Razowe i pełnoziarniste
BIOPIEKARNIA Chleb żytni razowy BIO
Chleb żytni razowy BIO BIOPIEKARNIA 350g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.3
z 36 opinii

BIOPIEKARNIA Chleb żytni razowy BIO

350 g
BIOPIEKARNIA
Polska

Cena10,99 zł
31,40 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 3 dni
Tagi
bio
bez cukru
Lokalni Dostawcy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.3
36 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
64%
4
19%
3
6%
2
8%
1
3%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Chleb wielkości bułki 😢
24.06.2026
1
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
nie smakuje mi
27.03.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Chleb maleńki , zbity i niesmaczny
26.03.2026
0
0
Radosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Na zdjęciu wygląda na spory chleb w rzeczywistości wygląda jak miniatura do koszyka wielkanocnego
18.10.2025
0
0
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
W opisie produktu powinna być wyraźna informacja, że chleb jest mały
14.10.2025
1
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Niestety w zastępstwie innych rodzajów. Dla mnie zbyt twardy.
20.08.2025
1
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Prawdziwy chleb żytni.
19.06.2025
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
B.smaczy,ale b.twardy i malutki,biorąc pod uwagę wysoką cenę
17.05.2025
1
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2026
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.05.2026
0
0
Paula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2026
0
0
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
28.04.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
24.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
23.02.2026
0
0
AGNIESZKA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
31,40 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
350 g
Dostawca:
EUL
Marka:
BIOPIEKARNIA
EAN:
5907629369394
Cena za kg:
31,40 zł/kg
Waga:
350 g
Marka:
BIOPIEKARNIA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUL
EAN:
5907629369394

Produkty z kategorii Razowe i pełnoziarniste

4.9
z 55 opinii
PUTKA Chleb Włoski z oliwkami 350 g

PUTKA

Chleb Włoski z oliwkami

350 g
19,97 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 425 opinii
PUTKA Chleb Razowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Razowy - krojony

500 g
11,78 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 250 opinii
PUTKA Chleb Razowy 500 g

PUTKA

Chleb Razowy

500 g
11,78 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 24 opinii
VINCENT Chleb pełnoziarnisty 500 g

VINCENT

Chleb pełnoziarnisty

500 g
33,98 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 212 opinii
GRZYBKI Chleb razowy krojony 500 g

GRZYBKI

Chleb razowy krojony

500 g
13,58 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 275 opinii
GRZYBKI Chleb razowy 500 g

GRZYBKI

Chleb razowy

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 61 opinii
GRZYBKI Chleb krojony razowy ze słonecznikiem 500 g

GRZYBKI

Chleb krojony razowy ze słonecznikiem

500 g
15,18 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 22 opinii
GRZYBKI Chleb poligonowy 500 g

GRZYBKI

Chleb poligonowy

500 g
13,38 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.3
z 36 opinii
BIOPIEKARNIA Chleb żytni razowy BIO 350 g

BIOPIEKARNIA

Chleb żytni razowy BIO

350 g
31,40 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

Produkty marki BIOPIEKARNIA

4.6
z 63 opinii
BIOPIEKARNIA Chleb hruby żytni na zakwasie BIO 700 g

BIOPIEKARNIA

Chleb hruby żytni na zakwasie BIO

700 g
27,13 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 18 opinii
BIOPIEKARNIA Chleb hruby sitkowy żytni BIO 700 g

BIOPIEKARNIA

Chleb hruby sitkowy żytni BIO

700 g
29,99 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
3.8
z 28 opinii
BIOPIEKARNIA Chleb hruby pszenno - żytni słonecznikowy BIO 700 g

BIOPIEKARNIA

Chleb hruby pszenno - żytni słonecznikowy BIO

700 g
25,70 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.4
z 17 opinii
BIOPIEKARNIA Chleb hruby orkiszowy 100% BIO 580 g

BIOPIEKARNIA

Chleb hruby orkiszowy 100% BIO

580 g
44,81 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.2
z 31 opinii
BIOPIEKARNIA Bułka hruby pszenno-żytnia BIO 250 g

BIOPIEKARNIA

Bułka hruby pszenno-żytnia BIO

250 g
27,96 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store