Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże chleby
Razowe i pełnoziarniste
GRZYBKI Chleb razowy krojony
Chleb razowy krojony GRZYBKI 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 212 opinii

GRZYBKI Chleb razowy krojony

500 g
GRZYBKI
Polska

Cena6,79 zł
13,58 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 2 dni
Dostępne warianty
GRZYBKI Chleb krojony razowy ze słonecznikiem
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
212 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
11%
3
2%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Taki sobie. Podeschnięty. D... nie urywa.
07.01.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
chyba odświeżany, bardzo ciemna skórka i twardy, więcej nie kupię, kłopot w tym, że w ogóle jeśli chodzi o chleb, to jest trudny wybór, niby duży asortyment, a jeden gorszy od drugiego
31.12.2025
0
1
BEATA
zweryfikowano
Zgłaszam
świeży ,smaczny chleb
10.12.2024
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
🔥👏 Typowy smak i kolor chlebka razowego bez barwników i i dodatków upiekszajacych.
19.11.2024
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry chlebek
12.03.2024
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry chlebek.
06.02.2024
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry chlebek
02.01.2024
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Chleb razowy dobry na sniadanie
04.12.2023
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry razowy chlebek, trochę żle pokrojony (końcówki z obu stron za grube w stosunku do kromek ) Smaczny, KUPOWAĆ !
28.11.2023
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny,utrzymuje świeżość do końca terminu przydatności.
11.10.2023
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry, klasyczny chleb razowy. Długo trzyma naturalną wilgoć
10.10.2023
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
wszystko zgodnie z opisem, jakoś i smak extra :)
29.09.2023
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry chleb
28.08.2023
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny i zdrowy
20.08.2023
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny chlebek
16.08.2023
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonale
27.06.2023
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Często go kupuję.
18.04.2023
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Prawdziwy razowy nie "barwiony"
11.04.2023
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
świeży
26.02.2023
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam zakup. Smaczny.
21.02.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
13,58 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
GRZYBKI
Marka:
GRZYBKI
EAN:
5904304020472
Cena za kg:
13,58 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
GRZYBKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GRZYBKI
EAN:
5904304020472

Produkty z kategorii Razowe i pełnoziarniste

4.9
z 55 opinii
PUTKA Chleb Włoski z oliwkami 350 g

PUTKA

Chleb Włoski z oliwkami

350 g
19,97 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 425 opinii
PUTKA Chleb Razowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Razowy - krojony

500 g
11,78 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 250 opinii
PUTKA Chleb Razowy 500 g

PUTKA

Chleb Razowy

500 g
11,78 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 24 opinii
VINCENT Chleb pełnoziarnisty 500 g

VINCENT

Chleb pełnoziarnisty

500 g
33,98 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 212 opinii
GRZYBKI Chleb razowy krojony 500 g

GRZYBKI

Chleb razowy krojony

500 g
13,58 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 275 opinii
GRZYBKI Chleb razowy 500 g

GRZYBKI

Chleb razowy

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 61 opinii
GRZYBKI Chleb krojony razowy ze słonecznikiem 500 g

GRZYBKI

Chleb krojony razowy ze słonecznikiem

500 g
15,18 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 22 opinii
GRZYBKI Chleb poligonowy 500 g

GRZYBKI

Chleb poligonowy

500 g
13,38 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.3
z 36 opinii
BIOPIEKARNIA Chleb żytni razowy BIO 350 g

BIOPIEKARNIA

Chleb żytni razowy BIO

350 g
31,40 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

Produkty marki GRZYBKI

4.9
z 451 opinii
GRZYBKI Bajgiel z sezamem i siemieniem lnianym 80 g

GRZYBKI

Bajgiel z sezamem i siemieniem lnianym

80 g
46,13 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 264 opinii
GRZYBKI Kajzerka 55 g

GRZYBKI

Kajzerka

55 g
12,55 zł/kg
friscontowa cena
Cena0,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 270 opinii
GRZYBKI Bułka ciabatta 95 g

GRZYBKI

Bułka ciabatta

95 g
27,26 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 319 opinii
GRZYBKI Chleb rustykalny mazowiecki 400 g

GRZYBKI

Chleb rustykalny mazowiecki

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 157 opinii
GRZYBKI Chleb mazowiecki 400 g

GRZYBKI

Chleb mazowiecki

400 g
12,22 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 308 opinii
GRZYBKI Bułka grahamka 65 g

GRZYBKI

Bułka grahamka

65 g
26,00 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
5.0
z 125 opinii
GRZYBKI Bułka szpinakowa 65 g

GRZYBKI

Bułka szpinakowa

65 g
39,85 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
4.9
z 452 opinii
GRZYBKI Ciabatta żytnia 90 g

GRZYBKI

Ciabatta żytnia

90 g
31,00 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
4.9
z 284 opinii
GRZYBKI Bułka razowa 80 g

GRZYBKI

Bułka razowa

80 g
36,13 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.7
z 34 opinii
GRZYBKI Bułka słodka z kawałkami czekolady 80 g

GRZYBKI

Bułka słodka z kawałkami czekolady

80 g
44,88 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
5.0
z 199 opinii
GRZYBKI Bułka kurkumka 70 g

GRZYBKI

Bułka kurkumka

70 g
37,00 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 364 opinii
GRZYBKI Bułka owsiano orkiszowa 100 g

GRZYBKI

Bułka owsiano orkiszowa

100 g
28,90 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 280 opinii
GRZYBKI Rogal babuni 105 g

GRZYBKI

Rogal babuni

105 g
28,48 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.7
z 219 opinii
GRZYBKI Bagietka 360 g

GRZYBKI

Bagietka

360 g
23,58 zł/kg
friscontowa cena
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 328 opinii
GRZYBKI Bułka indyjska 50 g

GRZYBKI

Bułka indyjska

50 g
51,80 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 101 opinii
GRZYBKI Chałka 420 g

GRZYBKI

Chałka

420 g
30,93 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store