Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże bułki
Pszenne i mieszane
GRZYBKI Kajzerka
Kajzerka GRZYBKI 55g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 264 opinii

GRZYBKI Kajzerka

55 g
GRZYBKI
Polska

friscontowa cena
Cena0,69 zł
12,55 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 2 dni
Tagi
Frisco okazja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
264 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
80%
4
19%
3
0%
2
0%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️ Tylko bułki Grzybka 💯👍️ Polecam
28.04.2026
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Gdyby zrobić casting na „najbardziej niedoceniany produkt świata”, ona przyszłaby w dresie, bez zapowiedzi… i zgarnęła wszystko. Nikt na nią nie stawia, a potem nagle okazuje się, że to właśnie ona trzyma poziom całej akcji. Idealna w swojej prostocie, bez kombinowania, bez zbędnych dodatków — taka, że człowiek zaczyna się zastanawiać, po co w ogóle wymyślano inne rzeczy. I w sumie jedyne pytanie, jakie zostaje, to czemu dopiero teraz ktoś robi kajzerkę tak, jak powinna być robiona od zawsze.
15.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
14.03.2026
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeża i chrupiąca, mniam mniam👍️
09.02.2026
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
zgodna z oczekiwaniem
06.02.2026
0
0
BARBARA
zweryfikowano
Zgłaszam
Brak uwag
20.01.2026
0
0
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre kajzerki, nadają się do mrożenia. Większe, niż standardowe, nie samo powietrze :)
17.01.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Smak w porządku, ale zamówienie nie dotarło w całości :((z 3 otrzymałam 1)
23.12.2025
0
0
Bożenna
zweryfikowano
Zgłaszam
Twarde,
08.08.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Takie sobie
20.05.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Odjęłam 1 gwiazdkę za brak chrupkości.
12.05.2025
0
0
HANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo krótko były świeże po czym zrobiły się gumowate.
13.01.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
świeże i delikatne o dobrym smaku
08.11.2024
0
0
ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
kajzerka jak kajzerka nic szczególnego
29.07.2024
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Bułki miewają czasem w środku duże dziury, co może świadczyć o błędach technologicznych piekarni.
20.03.2024
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Swieżość
04.01.2024
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
normalna, smaczna kajzerka.
01.01.2024
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Trochę za duże
25.12.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
12,55 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
55 g
Dostawca:
GRZYBKI
Marka:
GRZYBKI
EAN:
5904304021127
Cena za kg:
12,55 zł/kg
Waga:
55 g
Marka:
GRZYBKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GRZYBKI
EAN:
5904304021127

Produkty z kategorii Pszenne i mieszane

4.8
z 264 opinii
GRZYBKI Kajzerka 55 g

GRZYBKI

Kajzerka

55 g
12,55 zł/kg
friscontowa cena
Cena0,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 1113 opinii
PUTKA Bułka Kajzerka 55 g

PUTKA

Bułka Kajzerka

55 g
11,82 zł/kg
friscontowa cena
Cena0,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.7
z 412 opinii
PUTKA Bułka Sznytka 55 g

PUTKA

Bułka Sznytka

55 g
18,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
4.8
z 162 opinii
INTER EUROPOL Paluszek śniadaniowy 45 g

INTER EUROPOL

Paluszek śniadaniowy

45 g
22,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 184 opinii
INTER EUROPOL Bułka ziemniaczana jasna 100 g

INTER EUROPOL

Bułka ziemniaczana jasna

100 g
22,90 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
5.0
z 60 opinii
VINCENT Bułka pszenna wieloziarnista 105 g

VINCENT

Bułka pszenna wieloziarnista

105 g
38,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 50 opinii
VINCENT Bułka pszenna 110 g

VINCENT

Bułka pszenna

110 g
36,27 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 250 opinii
TRIMAR Kajzerka 50 g

TRIMAR

Kajzerka

50 g
8,60 zł/kg
Cena0,43 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

Produkty marki GRZYBKI

4.9
z 451 opinii
GRZYBKI Bajgiel z sezamem i siemieniem lnianym 80 g

GRZYBKI

Bajgiel z sezamem i siemieniem lnianym

80 g
46,13 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 270 opinii
GRZYBKI Bułka ciabatta 95 g

GRZYBKI

Bułka ciabatta

95 g
27,26 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 319 opinii
GRZYBKI Chleb rustykalny mazowiecki 400 g

GRZYBKI

Chleb rustykalny mazowiecki

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 157 opinii
GRZYBKI Chleb mazowiecki 400 g

GRZYBKI

Chleb mazowiecki

400 g
12,22 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 308 opinii
GRZYBKI Bułka grahamka 65 g

GRZYBKI

Bułka grahamka

65 g
26,00 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
5.0
z 125 opinii
GRZYBKI Bułka szpinakowa 65 g

GRZYBKI

Bułka szpinakowa

65 g
39,85 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
4.9
z 284 opinii
GRZYBKI Bułka razowa 80 g

GRZYBKI

Bułka razowa

80 g
36,13 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.7
z 34 opinii
GRZYBKI Bułka słodka z kawałkami czekolady 80 g

GRZYBKI

Bułka słodka z kawałkami czekolady

80 g
44,88 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
4.9
z 452 opinii
GRZYBKI Ciabatta żytnia 90 g

GRZYBKI

Ciabatta żytnia

90 g
31,00 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
4.9
z 364 opinii
GRZYBKI Bułka owsiano orkiszowa 100 g

GRZYBKI

Bułka owsiano orkiszowa

100 g
28,90 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
5.0
z 199 opinii
GRZYBKI Bułka kurkumka 70 g

GRZYBKI

Bułka kurkumka

70 g
37,00 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.7
z 219 opinii
GRZYBKI Bagietka 360 g

GRZYBKI

Bagietka

360 g
23,58 zł/kg
friscontowa cena
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 280 opinii
GRZYBKI Rogal babuni 105 g

GRZYBKI

Rogal babuni

105 g
28,48 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 328 opinii
GRZYBKI Bułka indyjska 50 g

GRZYBKI

Bułka indyjska

50 g
51,80 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 101 opinii
GRZYBKI Chałka 420 g

GRZYBKI

Chałka

420 g
30,93 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 81 opinii
GRZYBKI Bułka hamburger 85 g

GRZYBKI

Bułka hamburger

85 g
42,24 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store