Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Z piekarni i cukierni
Świeże bułki

Świeże bułki

Wróć do Z piekarni i cukierni

Bezglutenowe, proteinowe i ketoPszenne i mieszaneRazowe i pełnoziarnisteZ ziarnami i dodatkamiZ różnych zbóżDo burgerów i hot dogówCiabatty



4.9
z 452 opinii
GRZYBKI Ciabatta żytnia 90 g

GRZYBKI

Ciabatta żytnia

90 g
31,00 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka

4.9
z 270 opinii
GRZYBKI Bułka ciabatta 95 g

GRZYBKI

Bułka ciabatta

95 g
27,26 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.8
z 162 opinii
INTER EUROPOL Paluszek śniadaniowy 45 g

INTER EUROPOL

Paluszek śniadaniowy

45 g
22,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.9
z 184 opinii
INTER EUROPOL Bułka ziemniaczana jasna 100 g

INTER EUROPOL

Bułka ziemniaczana jasna

100 g
22,90 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

5.0
z 60 opinii
VINCENT Bułka pszenna wieloziarnista 105 g

VINCENT

Bułka pszenna wieloziarnista

105 g
38,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.8
z 1113 opinii
PUTKA Bułka Kajzerka 55 g

PUTKA

Bułka Kajzerka

55 g
11,82 zł/kg
friscontowa cena
Cena0,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.7
z 412 opinii
PUTKA Bułka Sznytka 55 g

PUTKA

Bułka Sznytka

55 g
18,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka

4.8
z 264 opinii
GRZYBKI Kajzerka 55 g

GRZYBKI

Kajzerka

55 g
12,55 zł/kg
friscontowa cena
Cena0,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.9
z 50 opinii
VINCENT Bułka pszenna 110 g

VINCENT

Bułka pszenna

110 g
36,27 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.8
z 250 opinii
TRIMAR Kajzerka 50 g

TRIMAR

Kajzerka

50 g
8,60 zł/kg
Cena0,43 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.9
z 308 opinii
GRZYBKI Bułka grahamka 65 g

GRZYBKI

Bułka grahamka

65 g
26,00 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni


4.9
z 254 opinii
PUTKA Bułka Grahamka słonecznikowa 70 g

PUTKA

Bułka Grahamka słonecznikowa

70 g
27,00 zł/kg
Cena1,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.9
z 284 opinii
GRZYBKI Bułka razowa 80 g

GRZYBKI

Bułka razowa

80 g
36,13 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.8
z 267 opinii
PUTKA Bułka Grahamka 65 g

PUTKA

Bułka Grahamka

65 g
18,31 zł/kg
Cena1,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.8
z 86 opinii
TRIMAR Bułka grahamka 70 g

TRIMAR

Bułka grahamka

70 g
17,00 zł/kg
Cena1,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

5.0
z 199 opinii
GRZYBKI Bułka kurkumka 70 g

GRZYBKI

Bułka kurkumka

70 g
37,00 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.9
z 451 opinii
GRZYBKI Bajgiel z sezamem i siemieniem lnianym 80 g

GRZYBKI

Bajgiel z sezamem i siemieniem lnianym

80 g
46,13 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni


5.0
z 125 opinii
GRZYBKI Bułka szpinakowa 65 g

GRZYBKI

Bułka szpinakowa

65 g
39,85 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka

4.6
z 35 opinii
VINCENT Bajgiel 115 g

VINCENT

Bajgiel

115 g
22,17 zł/kg
Cena2,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.9
z 328 opinii
GRZYBKI Bułka indyjska 50 g

GRZYBKI

Bułka indyjska

50 g
51,80 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.9
z 118 opinii
PUTKA Bułka Rustiko 85 g

PUTKA

Bułka Rustiko

85 g
23,41 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.8
z 35 opinii
INTER EUROPOL Bułka śniadaniowa fintes 72 g

INTER EUROPOL

Bułka śniadaniowa fintes

72 g
27,64 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.9
z 364 opinii
GRZYBKI Bułka owsiano orkiszowa 100 g

GRZYBKI

Bułka owsiano orkiszowa

100 g
28,90 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.8
z 115 opinii
PUTKA Bułka Orkiszowa 85 g

PUTKA

Bułka Orkiszowa

85 g
23,41 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.8
z 58 opinii
INTER EUROPOL Rogal wieloziarnisty 110 g

INTER EUROPOL

Rogal wieloziarnisty

110 g
30,82 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.9
z 81 opinii
GRZYBKI Bułka hamburger 85 g

GRZYBKI

Bułka hamburger

85 g
42,24 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.6
z 34 opinii
PUTKA Bułki z ziarnami bezglutenowe 3 szt. 200 g

PUTKA

Bułki z ziarnami bezglutenowe 3 szt.

200 g
62,95 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

4.9
z 72 opinii
PUTKA Bułka keto 60 g

PUTKA

Bułka keto

60 g
49,83 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka

4.2
z 31 opinii
BIOPIEKARNIA Bułka hruby pszenno-żytnia BIO 250 g

BIOPIEKARNIA

Bułka hruby pszenno-żytnia BIO

250 g
27,96 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store