Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Z piekarni i cukierni
Świeże bułki
Pszenne i mieszane

Pszenne i mieszane

Wróć do Świeże bułki




4.8
z 264 opinii
GRZYBKI Kajzerka 55 g

GRZYBKI

Kajzerka

55 g
12,55 zł/kg
friscontowa cena
Cena0,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.8
z 1113 opinii
PUTKA Bułka Kajzerka 55 g

PUTKA

Bułka Kajzerka

55 g
11,82 zł/kg
friscontowa cena
Cena0,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.7
z 412 opinii
PUTKA Bułka Sznytka 55 g

PUTKA

Bułka Sznytka

55 g
18,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka

4.8
z 162 opinii
INTER EUROPOL Paluszek śniadaniowy 45 g

INTER EUROPOL

Paluszek śniadaniowy

45 g
22,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

5.0
z 60 opinii
VINCENT Bułka pszenna wieloziarnista 105 g

VINCENT

Bułka pszenna wieloziarnista

105 g
38,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.9
z 184 opinii
INTER EUROPOL Bułka ziemniaczana jasna 100 g

INTER EUROPOL

Bułka ziemniaczana jasna

100 g
22,90 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.9
z 50 opinii
VINCENT Bułka pszenna 110 g

VINCENT

Bułka pszenna

110 g
36,27 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.8
z 250 opinii
TRIMAR Kajzerka 50 g

TRIMAR

Kajzerka

50 g
8,60 zł/kg
Cena0,43 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store