Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże wypieki
Rogale i croissanty
VINCENT Croissant supreme
Croissant supreme VINCENT 70g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 18 opinii

VINCENT Croissant supreme

70 g
VINCENT
Polska

Cena10,59 zł
151,29 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 2 dni

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
18 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre choć cena mogłaby być niższa ale raz na jakiś czas. Wyjątkowo tym razem dostałam niestety niechrupiące jak poprzednio.
16.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Super skład, fajnie zapakowane z dbałością, żeby rogaliki się nie zmięły. Smaczne.
22.01.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Smak i skład najlepszy
30.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Chrupiący pełny Pyszny Najlepszy z Vincenta
09.12.2025
0
0
Henryk
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.05.2026
0
0
Tatiana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.05.2026
0
0
julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.12.2025
0
0
Zofia M.
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
151,29 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
70 g
Dostawca:
VINCENT BOULANGERIE
Marka:
VINCENT
EAN:
5907335480161
Cena za kg:
151,29 zł/kg
Waga:
70 g
Marka:
VINCENT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
VINCENT BOULANGERIE
EAN:
5907335480161

Produkty z kategorii Rogale i croissanty

4.8
z 270 opinii
INTER EUROPOL Croissant 55 g

INTER EUROPOL

Croissant

55 g
54,36 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 280 opinii
GRZYBKI Rogal babuni 105 g

GRZYBKI

Rogal babuni

105 g
28,48 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 25 opinii
GRZYBKI Croissant z czekoladą 70 g

GRZYBKI

Croissant z czekoladą

70 g
107,00 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 93 opinii
INTER EUROPOL Rurka francuska z kremem o smaku waniliowym 85 g

INTER EUROPOL

Rurka francuska z kremem o smaku waniliowym

85 g
38,71 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 18 opinii
VINCENT Croissant supreme 70 g

VINCENT

Croissant supreme

70 g
151,29 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.6
z 16 opinii
VINCENT Croissant z czekoladą 80 g

VINCENT

Croissant z czekoladą

80 g
149,88 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
5.0
z 14 opinii
VINCENT Croissant z maliną 80 g

VINCENT

Croissant z maliną

80 g
149,88 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 16 opinii
VINCENT Croissant z migdałami 170 g

VINCENT

Croissant z migdałami

170 g
94,06 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 140 opinii
INTER EUROPOL Rogal z kruszonką 100 g

INTER EUROPOL

Rogal z kruszonką

100 g
29,90 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.8
z 25 opinii
INTER EUROPOL Rogal z makiem 100 g

INTER EUROPOL

Rogal z makiem

100 g
39,90 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 76 opinii
CUKIERNIA OLSZA Rurka ze śmietaną 60 g

CUKIERNIA OLSZA

Rurka ze śmietaną

60 g
136,50 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka

Produkty marki VINCENT

4.8
z 76 opinii
VINCENT Bagietka paryżanka 320 g

VINCENT

Bagietka paryżanka

320 g
31,22 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 54 opinii
VINCENT Bagietka na zakwasie 320 g

VINCENT

Bagietka na zakwasie

320 g
31,22 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 54 opinii
VINCENT Bagietka pełnoziarnista 320 g

VINCENT

Bagietka pełnoziarnista

320 g
31,22 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.6
z 35 opinii
VINCENT Bajgiel 115 g

VINCENT

Bajgiel

115 g
22,17 zł/kg
Cena2,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
5.0
z 60 opinii
VINCENT Bułka pszenna wieloziarnista 105 g

VINCENT

Bułka pszenna wieloziarnista

105 g
38,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 50 opinii
VINCENT Bułka pszenna 110 g

VINCENT

Bułka pszenna

110 g
36,27 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 54 opinii
VINCENT Chleb zakwas 500 g

VINCENT

Chleb zakwas

500 g
33,98 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.7
z 44 opinii
VINCENT Chleb wiejski 500 g

VINCENT

Chleb wiejski

500 g
33,98 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 24 opinii
VINCENT Chleb pełnoziarnisty 500 g

VINCENT

Chleb pełnoziarnisty

500 g
33,98 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 38 opinii
VINCENT Chleb z figą i orzechami 400 g

VINCENT

Chleb z figą i orzechami

400 g
51,47 zł/kg
Cena20,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.6
z 32 opinii
VINCENT Chleb żytni 560 g

VINCENT

Chleb żytni

560 g
30,34 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 26 opinii
VINCENT Chleb orkiszowy z miodem 500 g

VINCENT

Chleb orkiszowy z miodem

500 g
33,98 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.7
z 10 opinii
Nowość
VINCENT Pączek z kremem pâtissiere 110 g

VINCENT

Pączek z kremem pâtissiere

110 g
90,82 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 14 opinii
VINCENT Pączek z czarną porzeczką 110 g

VINCENT

Pączek z czarną porzeczką

110 g
90,82 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.2
z 8 opinii
VINCENT Pączek z kokosem i jagodą 110 g

VINCENT

Pączek z kokosem i jagodą

110 g
90,82 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.2
z 5 opinii
VINCENT Monokl z cynamonem 160 g

VINCENT

Monokl z cynamonem

160 g
99,94 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store