Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże wypieki
Rogale i croissanty
CUKIERNIA OLSZA Rurka ze śmietaną
Rurka ze śmietaną CUKIERNIA OLSZA 60g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 76 opinii

CUKIERNIA OLSZA Rurka ze śmietaną

60 g
CUKIERNIA OLSZA
Polska

Cena8,19 zł
136,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
76 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
5%
3
0%
2
1%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
DOROTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Niestety rurki były bardzo twarde. Dziecko uderzyło jedną z nich o stół i odgłos był jak uderzeniem b. twardym przedmiotem. Poza tym nadzienie było mało wyraziste i było go mało w porównaniu z ilością warstw wafla. Ta ocena może być rzeczywiście niska, bo rurka z kremem mi kojarzy się trochę inaczej, delikatniej.
19.01.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna, świeżutka i chrupiąca, że śmietaną💪
19.09.2025
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne rurki
01.04.2025
0
0
Krzesisława
zweryfikowano
Zgłaszam
Dla mnie trochę za słodka, ale i tak kupuję ją co tydzień. Bardzo przyjemny dodatek do porannej kawy.
27.10.2024
0
0
BEATA
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
26.08.2024
0
0
Emi
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra 60g to w tym przypadku waga jednej rurki
13.05.2024
0
0
ARLETA
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre, ale troszke za suche
11.03.2024
1
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna i chrupiąca
21.02.2024
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
W sam raz na jeden kęs🙂
08.01.2024
0
0
BEATA
zweryfikowano
Zgłaszam
super w sam raz dla łasuchów
27.11.2023
0
0
Tadeusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre, dzieciaki się zajadają.
14.11.2023
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
30.10.2023
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Także bardzi dobra, spełniła oczekiwania. A przede wszystkim bardzo porządnie zabezpieczona przed uszkodzeniem.
06.10.2023
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne.
19.09.2023
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna, w gofrowym waflu
19.09.2023
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
pychotka
26.08.2023
0
0
Paula
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo polecam
09.08.2023
0
0
Ludmila
zweryfikowano
Zgłaszam
Rurka bardzo smaczna
01.08.2023
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
W porządku.
22.07.2023
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna, ale drogo za 1 rurkę.
03.05.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
136,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
60 g
Dostawca:
OLSZA OLBRYSZ SPÓŁKA
Marka:
CUKIERNIA OLSZA
EAN:
5904310502764
Cena za kg:
136,50 zł/kg
Waga:
60 g
Marka:
CUKIERNIA OLSZA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OLSZA OLBRYSZ SPÓŁKA
EAN:
5904310502764

Produkty z kategorii Rogale i croissanty

4.8
z 270 opinii
INTER EUROPOL Croissant 55 g

INTER EUROPOL

Croissant

55 g
54,36 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 280 opinii
GRZYBKI Rogal babuni 105 g

GRZYBKI

Rogal babuni

105 g
28,48 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 25 opinii
GRZYBKI Croissant z czekoladą 70 g

GRZYBKI

Croissant z czekoladą

70 g
107,00 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 18 opinii
VINCENT Croissant supreme 70 g

VINCENT

Croissant supreme

70 g
151,29 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 93 opinii
INTER EUROPOL Rurka francuska z kremem o smaku waniliowym 85 g

INTER EUROPOL

Rurka francuska z kremem o smaku waniliowym

85 g
38,71 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 16 opinii
VINCENT Croissant z migdałami 170 g

VINCENT

Croissant z migdałami

170 g
94,06 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.6
z 16 opinii
VINCENT Croissant z czekoladą 80 g

VINCENT

Croissant z czekoladą

80 g
149,88 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
5.0
z 14 opinii
VINCENT Croissant z maliną 80 g

VINCENT

Croissant z maliną

80 g
149,88 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 140 opinii
INTER EUROPOL Rogal z kruszonką 100 g

INTER EUROPOL

Rogal z kruszonką

100 g
29,90 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.8
z 25 opinii
INTER EUROPOL Rogal z makiem 100 g

INTER EUROPOL

Rogal z makiem

100 g
39,90 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 76 opinii
CUKIERNIA OLSZA Rurka ze śmietaną 60 g

CUKIERNIA OLSZA

Rurka ze śmietaną

60 g
136,50 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka

Produkty marki CUKIERNIA OLSZA

4.8
z 59 opinii
CUKIERNIA OLSZA Eklerki mini pistacjowe 250 g

CUKIERNIA OLSZA

Eklerki mini pistacjowe

250 g
79,96 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 42 opinii
CUKIERNIA OLSZA Eklerki mini w czekoladzie 250 g

CUKIERNIA OLSZA

Eklerki mini w czekoladzie

250 g
71,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 86 opinii
CUKIERNIA OLSZA Wafle krówkowe 230 g

CUKIERNIA OLSZA

Wafle krówkowe

230 g
71,26 zł/kg
Cena16,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.8
z 53 opinii
CUKIERNIA OLSZA Ciasteczka maślane ze śliwkami 230 g

CUKIERNIA OLSZA

Ciasteczka maślane ze śliwkami

230 g
78,22 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.8
z 70 opinii
CUKIERNIA OLSZA Ptysie mini 250 g

CUKIERNIA OLSZA

Ptysie mini

250 g
71,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 39 opinii
CUKIERNIA OLSZA Brownie z kajmakiem i orzechami 500 g

CUKIERNIA OLSZA

Brownie z kajmakiem i orzechami

500 g
59,98 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.6
z 18 opinii
CUKIERNIA OLSZA Szarlotka Babci Hani 400 g

CUKIERNIA OLSZA

Szarlotka Babci Hani

400 g
69,97 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 27 opinii
CUKIERNIA OLSZA Brulle z owocami i galaretką 500 g

CUKIERNIA OLSZA

Brulle z owocami i galaretką

500 g
73,98 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
5.0
z 20 opinii
CUKIERNIA OLSZA Kokosanki 200 g

CUKIERNIA OLSZA

Kokosanki

200 g
94,45 zł/kg
Cena18,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.8
z 26 opinii
CUKIERNIA OLSZA Sernik wiedeński 500 g

CUKIERNIA OLSZA

Sernik wiedeński

500 g
73,98 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 32 opinii
CUKIERNIA OLSZA Sernik firmowy 500 g

CUKIERNIA OLSZA

Sernik firmowy

500 g
73,98 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.5
z 32 opinii
CUKIERNIA OLSZA Tartaletka z mascarpone i truskawkami 150 g

CUKIERNIA OLSZA

Tartaletka z mascarpone i truskawkami

150 g
93,27 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 10 opinii
CUKIERNIA OLSZA Tartaletka z owocami mini 150 g

CUKIERNIA OLSZA

Tartaletka z owocami mini

150 g
99,93 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.8
z 44 opinii
CUKIERNIA OLSZA Sernik z wiśniami 600 g

CUKIERNIA OLSZA

Sernik z wiśniami

600 g
56,65 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 74 opinii
CUKIERNIA OLSZA Sernik baskijski 210 g

CUKIERNIA OLSZA

Sernik baskijski

210 g
89,95 zł/kg
Cena18,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 33 opinii
CUKIERNIA OLSZA Sernik baskijski z pistacjami 210 g

CUKIERNIA OLSZA

Sernik baskijski z pistacjami

210 g
95,19 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store