Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Z piekarni i cukierni
Świeże wypieki
Rogale i croissanty

Rogale i croissanty

Wróć do Świeże wypieki




4.8
z 270 opinii
INTER EUROPOL Croissant 55 g

INTER EUROPOL

Croissant

55 g
54,36 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.9
z 280 opinii
GRZYBKI Rogal babuni 105 g

GRZYBKI

Rogal babuni

105 g
28,48 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.8
z 25 opinii
GRZYBKI Croissant z czekoladą 70 g

GRZYBKI

Croissant z czekoladą

70 g
107,00 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

4.9
z 93 opinii
INTER EUROPOL Rurka francuska z kremem o smaku waniliowym 85 g

INTER EUROPOL

Rurka francuska z kremem o smaku waniliowym

85 g
38,71 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.6
z 16 opinii
VINCENT Croissant z czekoladą 80 g

VINCENT

Croissant z czekoladą

80 g
149,88 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

5.0
z 14 opinii
VINCENT Croissant z maliną 80 g

VINCENT

Croissant z maliną

80 g
149,88 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.9
z 18 opinii
VINCENT Croissant supreme 70 g

VINCENT

Croissant supreme

70 g
151,29 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.8
z 16 opinii
VINCENT Croissant z migdałami 170 g

VINCENT

Croissant z migdałami

170 g
94,06 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.9
z 140 opinii
INTER EUROPOL Rogal z kruszonką 100 g

INTER EUROPOL

Rogal z kruszonką

100 g
29,90 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka

4.8
z 25 opinii
INTER EUROPOL Rogal z makiem 100 g

INTER EUROPOL

Rogal z makiem

100 g
39,90 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka

4.9
z 76 opinii
CUKIERNIA OLSZA Rurka ze śmietaną 60 g

CUKIERNIA OLSZA

Rurka ze śmietaną

60 g
136,50 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store