Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże ciasta
Piaskowe i owocowe
PUTKA Ciasto piaskowo-cytrynowe
Ciasto piaskowo cytrynowe PUTKA 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 115 opinii

PUTKA Ciasto piaskowo-cytrynowe

300 g
PUTKA

Cena12,79 zł
42,63 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 9 dni
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
115 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
79%
4
17%
3
3%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
ciasto smaczne, niepotrzebnie posypane cukrem
04.07.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne, niezbyt słodkie czuć cytrynę. Dobra cena.
06.05.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne ale zbyt wilgotne
05.08.2025
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️super❤️
03.07.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dużo lepsza była babka cytrynowa która obecnie jest u Państwa niedostępna
05.03.2025
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️👍️❤️
13.02.2025
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre ciasto
17.12.2024
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne ale trochę suche
09.12.2024
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne
30.12.2023
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ogólnie dobrze oceniam , lecz trochę ciasto zbyt suche
24.12.2022
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Do herbatki w sam raz.
18.12.2022
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeszcze nie spróbowałam
15.10.2022
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
05.10.2022
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
doskonale
16.09.2022
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre ciasto, ładnie wygląda, trwałe, miękkie, dość smaczne. Nie potrafię dać 5 gwiazdek, bo ciasto mojej mamy, tego typu, było ze dwa razy smaczniejsze... Nigdy "kupne" nie będzie jak domowe, a ja sama nie potrafię piec...
14.09.2022
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne.
08.07.2022
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko zachowało swoje walory, ładnie opakowane. Podsumowując, to jest naprawdę dobre. Jakościowo to są dobre produkty, naturalne i smaczne.
26.05.2022
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Znakomite jakościowo produkty. Godne uwagi i zakupu. Delikatesy prawdziwe, warto spróbować. Opakowanie produktu oceniam wysoko.
01.05.2022
0
0
Ludmiła
zweryfikowano
Zgłaszam
W takim opakowaniu wszystko zachowało swój kształt i świeżość. Zamawiam te produkty regularnie, bardzo dobre. Idealne połączenie doskonałego smaku i jakości.
20.04.2022
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Dla miłośników tego rodzaju ciast.
11.03.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
42,63 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
PUTKA
Marka:
PUTKA
EAN:
5901948002253
Cena za kg:
42,63 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
PUTKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PUTKA
EAN:
5901948002253

Produkty z kategorii Piaskowe i owocowe

4.9
z 246 opinii
PUTKA Szarlotka 400 g

PUTKA

Szarlotka

400 g
44,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.8
z 115 opinii
PUTKA Ciasto piaskowo-cytrynowe 300 g

PUTKA

Ciasto piaskowo-cytrynowe

300 g
42,63 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 27 opinii
CUKIERNIA OLSZA Brulle z owocami i galaretką 500 g

CUKIERNIA OLSZA

Brulle z owocami i galaretką

500 g
73,98 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 62 opinii
CUKIERNIA OLSZA Delicja malinowa 500 g

CUKIERNIA OLSZA

Delicja malinowa

500 g
65,98 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.7
z 12 opinii
GRZYBKI Babka piaskowa 300 g

GRZYBKI

Babka piaskowa

300 g
59,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
GRZYBKI Babka jogurtowa 500 g

GRZYBKI

Babka jogurtowa

500 g
65,98 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
VINCENT Babka pistache royal 1 kg

VINCENT

Babka pistache royal

1 kg
59,99 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
VINCENT Babka orange delice 1 kg

VINCENT

Babka orange delice

1 kg
49,99 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka

Produkty marki PUTKA

4.9
z 507 opinii
PUTKA Bułka tarta 400 g

PUTKA

Bułka tarta

400 g
10,47 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,19 zł
Do koszyka
4.8
z 759 opinii
PUTKA Chleb Zwykły firmowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Zwykły firmowy - krojony

500 g
9,18 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 461 opinii
PUTKA Chleb Zwykły firmowy 500 g

PUTKA

Chleb Zwykły firmowy

500 g
6,38 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 1114 opinii
PUTKA Bułka Kajzerka 55 g

PUTKA

Bułka Kajzerka

55 g
11,82 zł/kg
friscontowa cena
Cena0,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.7
z 412 opinii
PUTKA Bułka Sznytka 55 g

PUTKA

Bułka Sznytka

55 g
18,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
4.9
z 473 opinii
PUTKA Chleb Bielański żytni - krojony 350 g

PUTKA

Chleb Bielański żytni - krojony

350 g
14,26 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 55 opinii
PUTKA Chleb Włoski z oliwkami 350 g

PUTKA

Chleb Włoski z oliwkami

350 g
19,97 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.8
z 535 opinii
PUTKA Chleb Wiejski 450 g

PUTKA

Chleb Wiejski

450 g
11,98 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
5.0
z 29 opinii
PUTKA Chleb graham 450 g

PUTKA

Chleb graham

450 g
14,87 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.8
z 517 opinii
PUTKA Bułka Wrocławska - krojona 300 g

PUTKA

Bułka Wrocławska - krojona

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 324 opinii
PUTKA Bułka Wrocławska 300 g

PUTKA

Bułka Wrocławska

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 425 opinii
PUTKA Chleb Razowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Razowy - krojony

500 g
11,78 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 250 opinii
PUTKA Chleb Razowy 500 g

PUTKA

Chleb Razowy

500 g
11,78 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 167 opinii
PUTKA Chleb Słonecznikowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Słonecznikowy - krojony

500 g
11,98 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 401 opinii
PUTKA Chleb Danuty - krojony 450 g

PUTKA

Chleb Danuty - krojony

450 g
12,42 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 334 opinii
PUTKA Chleb Jana - krojony 450 g

PUTKA

Chleb Jana - krojony

450 g
11,98 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store