Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże ciasta
Serniki i serowe
VINCENT Pascha z bakaliami
Pascha z bakaliami VINCENT 1.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

VINCENT Pascha z bakaliami

1 kg
VINCENT
Polska

Cena99,99 zł
99,99 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszna! delikatna, kremowa, wspaniała!
07.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
99,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
VINCENT BOULANGERIE
Marka:
VINCENT
EAN:
5907335480901
Cena za kg:
99,99 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
VINCENT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
VINCENT BOULANGERIE
EAN:
5907335480901

Produkty z kategorii Serniki i serowe

4.9
z 179 opinii
PUTKA Sernik 420 g

PUTKA

Sernik

420 g
57,12 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.8
z 44 opinii
CUKIERNIA OLSZA Sernik z wiśniami 600 g

CUKIERNIA OLSZA

Sernik z wiśniami

600 g
56,65 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.8
z 26 opinii
CUKIERNIA OLSZA Sernik wiedeński 500 g

CUKIERNIA OLSZA

Sernik wiedeński

500 g
73,98 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 32 opinii
CUKIERNIA OLSZA Sernik firmowy 500 g

CUKIERNIA OLSZA

Sernik firmowy

500 g
73,98 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
5.0
z 1 opinii
VINCENT Pascha z bakaliami 1 kg

VINCENT

Pascha z bakaliami

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka

Produkty marki VINCENT

4.8
z 76 opinii
VINCENT Bagietka paryżanka 320 g

VINCENT

Bagietka paryżanka

320 g
31,22 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 54 opinii
VINCENT Bagietka na zakwasie 320 g

VINCENT

Bagietka na zakwasie

320 g
31,22 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 54 opinii
VINCENT Bagietka pełnoziarnista 320 g

VINCENT

Bagietka pełnoziarnista

320 g
31,22 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
5.0
z 60 opinii
VINCENT Bułka pszenna wieloziarnista 105 g

VINCENT

Bułka pszenna wieloziarnista

105 g
38,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.6
z 35 opinii
VINCENT Bajgiel 115 g

VINCENT

Bajgiel

115 g
22,17 zł/kg
Cena2,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 50 opinii
VINCENT Bułka pszenna 110 g

VINCENT

Bułka pszenna

110 g
36,27 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 38 opinii
VINCENT Chleb z figą i orzechami 400 g

VINCENT

Chleb z figą i orzechami

400 g
51,47 zł/kg
Cena20,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 54 opinii
VINCENT Chleb zakwas 500 g

VINCENT

Chleb zakwas

500 g
33,98 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 24 opinii
VINCENT Chleb pełnoziarnisty 500 g

VINCENT

Chleb pełnoziarnisty

500 g
33,98 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.7
z 44 opinii
VINCENT Chleb wiejski 500 g

VINCENT

Chleb wiejski

500 g
33,98 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.6
z 32 opinii
VINCENT Chleb żytni 560 g

VINCENT

Chleb żytni

560 g
30,34 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.7
z 10 opinii
Nowość
VINCENT Pączek z kremem pâtissiere 110 g

VINCENT

Pączek z kremem pâtissiere

110 g
90,82 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 14 opinii
VINCENT Pączek z czarną porzeczką 110 g

VINCENT

Pączek z czarną porzeczką

110 g
90,82 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.2
z 8 opinii
VINCENT Pączek z kokosem i jagodą 110 g

VINCENT

Pączek z kokosem i jagodą

110 g
90,82 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 18 opinii
VINCENT Croissant supreme 70 g

VINCENT

Croissant supreme

70 g
151,29 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.2
z 5 opinii
VINCENT Monokl z cynamonem 160 g

VINCENT

Monokl z cynamonem

160 g
99,94 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store