Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże ciasta
Serniki i serowe
PUTKA Sernik
Sernik PUTKA 420g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 179 opinii

PUTKA Sernik

420 g
PUTKA

Cena23,99 zł
57,12 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 5 dni
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
179 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
6%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
serniczek bardzo smaczny nic mu nie brakuje
28.09.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
serniczek nic ujac nic dodfac rozplywa sie w ustach poooolecam
27.07.2026
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry bo bez oleju palmowego
10.07.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry sernik w dobrej cenie.
27.06.2025
0
0
Stanisława
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️bardzo dobry
07.04.2025
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczny
24.02.2025
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️❤️👍️❤️
13.02.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Pycha i bez rodzynek.
14.01.2025
0
0
Zdzisława
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny, ważne, że nie jest przesłodzony.👍️
16.12.2024
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeży, bardzo smaczny.
10.04.2024
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Sernik przepyszny. Mama nadzieję że zawsze będzie w Waszej ofercie❤️
29.03.2024
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne.
07.03.2024
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
B. Dobry
12.02.2024
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne
02.02.2024
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyśmienite ciasto
27.12.2023
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny
21.11.2023
0
0
Witold
zweryfikowano
Zgłaszam
Swiezy, smaczny, ladnie zapakowany
14.11.2023
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny
31.10.2023
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny.
20.10.2023
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
b. smaczny sernik
10.10.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
57,12 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
420 g
Dostawca:
PUTKA
Marka:
PUTKA
EAN:
5901948001768
Cena za kg:
57,12 zł/kg
Waga:
420 g
Marka:
PUTKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PUTKA
EAN:
5901948001768

Produkty z kategorii Serniki i serowe

4.9
z 179 opinii
PUTKA Sernik 420 g

PUTKA

Sernik

420 g
57,12 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.8
z 26 opinii
CUKIERNIA OLSZA Sernik wiedeński 500 g

CUKIERNIA OLSZA

Sernik wiedeński

500 g
73,98 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 32 opinii
CUKIERNIA OLSZA Sernik firmowy 500 g

CUKIERNIA OLSZA

Sernik firmowy

500 g
73,98 zł/kg
Cena36,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.8
z 44 opinii
CUKIERNIA OLSZA Sernik z wiśniami 600 g

CUKIERNIA OLSZA

Sernik z wiśniami

600 g
56,65 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
5.0
z 1 opinii
VINCENT Pascha z bakaliami 1 kg

VINCENT

Pascha z bakaliami

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka

Produkty marki PUTKA

4.9
z 507 opinii
PUTKA Bułka tarta 400 g

PUTKA

Bułka tarta

400 g
10,47 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,19 zł
Do koszyka
4.8
z 759 opinii
PUTKA Chleb Zwykły firmowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Zwykły firmowy - krojony

500 g
9,18 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 461 opinii
PUTKA Chleb Zwykły firmowy 500 g

PUTKA

Chleb Zwykły firmowy

500 g
6,38 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 1113 opinii
PUTKA Bułka Kajzerka 55 g

PUTKA

Bułka Kajzerka

55 g
11,82 zł/kg
friscontowa cena
Cena0,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.7
z 412 opinii
PUTKA Bułka Sznytka 55 g

PUTKA

Bułka Sznytka

55 g
18,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
4.8
z 535 opinii
PUTKA Chleb Wiejski 450 g

PUTKA

Chleb Wiejski

450 g
11,98 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
5.0
z 29 opinii
PUTKA Chleb graham 450 g

PUTKA

Chleb graham

450 g
14,87 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.9
z 473 opinii
PUTKA Chleb Bielański żytni - krojony 350 g

PUTKA

Chleb Bielański żytni - krojony

350 g
14,26 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 55 opinii
PUTKA Chleb Włoski z oliwkami 350 g

PUTKA

Chleb Włoski z oliwkami

350 g
19,97 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.8
z 517 opinii
PUTKA Bułka Wrocławska - krojona 300 g

PUTKA

Bułka Wrocławska - krojona

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 324 opinii
PUTKA Bułka Wrocławska 300 g

PUTKA

Bułka Wrocławska

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 425 opinii
PUTKA Chleb Razowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Razowy - krojony

500 g
11,78 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 167 opinii
PUTKA Chleb Słonecznikowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Słonecznikowy - krojony

500 g
11,98 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 250 opinii
PUTKA Chleb Razowy 500 g

PUTKA

Chleb Razowy

500 g
11,78 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 334 opinii
PUTKA Chleb Jana - krojony 450 g

PUTKA

Chleb Jana - krojony

450 g
11,98 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 401 opinii
PUTKA Chleb Danuty - krojony 450 g

PUTKA

Chleb Danuty - krojony

450 g
12,42 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store