Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże ciasta
Makowce i świąteczne
PUTKA Makowiec
Makowiec PUTKA 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 161 opinii

PUTKA Makowiec

500 g
PUTKA

Cena17,99 zł
35,98 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
161 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
14%
3
2%
2
1%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
OK..POLECAM.👍️
02.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Przydatność do spożycia jeszcze 2-3 dni, ale jakby lekko wysuszone.
25.01.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepszy makowiec jaki znam. Pez ściemy. Nie jadam rzeczy "chemicznych" z pewnych względów zdrowotnych. To ciasto jest bez dodatków, bez proszków i bez żadnych innych uzupełniaczy a na dodatek ma dużo maku - super. Kupiłam dużo i... po przekrojeniu każdego na pół zamroziłam. Mam teraz dostęp do tego smakołyku gdy tylko potrzeba. Polecam wszystkim.❤️❤️💪👍️🚀
10.01.2026
1
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak na "masówkę" to całkiem ok.
24.12.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
MAKOWIEC zawsze świeży, wilgotny, dobrze zapakowany - bez zarzutu
08.04.2025
0
0
Marika
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny, świeży
26.12.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Makowiec smaczny, na dużo maku. Jedy minus to mógłby być trochę mniej słodki, ale ogólnie jest pyszny.
24.12.2024
0
0
Roberto
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie za słodki, wilgotny i aromatyczny. Duża ilość bakali dodaje charakteru. Lukier na wierzchu dopełnia nutę szczęścia. Polecam bo Warto !!!❤️
31.10.2024
1
0
ryszard
zweryfikowano
Zgłaszam
ZA DUZO SPEDZILO CZASU W POCZEKALNI, ZE JE KUPI KTOS ,TYM KTOSIEM BYLEM ...JA ```!!!!
23.09.2024
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
ZA MALO MAKU...
23.07.2024
0
0
ryszard
zweryfikowano
Zgłaszam
SAM LUKIER PRZESLODZONA
10.06.2024
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeży, bardzo smaczny.
10.04.2024
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
w sumie ok ale opakowanie do 4 liter, przykleja się
21.02.2024
1
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny.
25.01.2024
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny
30.12.2023
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam
25.12.2023
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne :-)
05.12.2023
0
0
Diana
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne, słodkie, z małą ilością rodzynek (ja ich nie lubie), dobry mak, na wygląd super. Jedyny tak nie do końca minus - jest bardzo lepki.
01.11.2023
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Świezy, smaczny makowiec
05.09.2023
0
0
irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam, zgodne z opisem. Jakoś i świeżość OK
17.07.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
35,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
PUTKA
Marka:
PUTKA
EAN:
5901948001287
Cena za kg:
35,98 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
PUTKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PUTKA
EAN:
5901948001287

Produkty z kategorii Makowce i świąteczne

4.8
z 173 opinii
PUTKA Keks 450 g

PUTKA

Keks

450 g
39,98 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.7
z 18 opinii
CUKIERNIA OLSZA Makowiec babuni 700 g

CUKIERNIA OLSZA

Makowiec babuni

700 g
65,70 zł/kg
Cena45,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.8
z 44 opinii
PUTKA Mazurek Tradycyjny 400 g

PUTKA

Mazurek Tradycyjny

400 g
57,47 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
4.8
z 161 opinii
PUTKA Makowiec 500 g

PUTKA

Makowiec

500 g
35,98 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.8
z 5 opinii
VINCENT Makowiec warszawski 900 g

VINCENT

Makowiec warszawski

900 g
59,99 zł/kg
Cena53,99 zł
Do koszyka
VINCENT Babka pistache royal 1 kg

VINCENT

Babka pistache royal

1 kg
59,99 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
VINCENT Babka orange delice 1 kg

VINCENT

Babka orange delice

1 kg
49,99 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
VINCENT Mazurek pistacjowy z malinami 645 g

VINCENT

Mazurek pistacjowy z malinami

645 g
124,02 zł/kg
Cena79,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
VINCENT Pascha z bakaliami 1 kg

VINCENT

Pascha z bakaliami

1 kg
99,99 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka

Produkty marki PUTKA

4.9
z 507 opinii
PUTKA Bułka tarta 400 g

PUTKA

Bułka tarta

400 g
10,47 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,19 zł
Do koszyka
4.8
z 760 opinii
PUTKA Chleb Zwykły firmowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Zwykły firmowy - krojony

500 g
9,18 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 461 opinii
PUTKA Chleb Zwykły firmowy 500 g

PUTKA

Chleb Zwykły firmowy

500 g
6,38 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 1114 opinii
PUTKA Bułka Kajzerka 55 g

PUTKA

Bułka Kajzerka

55 g
11,82 zł/kg
friscontowa cena
Cena0,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.7
z 412 opinii
PUTKA Bułka Sznytka 55 g

PUTKA

Bułka Sznytka

55 g
18,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
4.9
z 473 opinii
PUTKA Chleb Bielański żytni - krojony 350 g

PUTKA

Chleb Bielański żytni - krojony

350 g
14,26 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 55 opinii
PUTKA Chleb Włoski z oliwkami 350 g

PUTKA

Chleb Włoski z oliwkami

350 g
19,97 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.8
z 535 opinii
PUTKA Chleb Wiejski 450 g

PUTKA

Chleb Wiejski

450 g
11,98 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
5.0
z 29 opinii
PUTKA Chleb graham 450 g

PUTKA

Chleb graham

450 g
14,87 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.8
z 518 opinii
PUTKA Bułka Wrocławska - krojona 300 g

PUTKA

Bułka Wrocławska - krojona

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 324 opinii
PUTKA Bułka Wrocławska 300 g

PUTKA

Bułka Wrocławska

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 425 opinii
PUTKA Chleb Razowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Razowy - krojony

500 g
11,78 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 250 opinii
PUTKA Chleb Razowy 500 g

PUTKA

Chleb Razowy

500 g
11,78 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 167 opinii
PUTKA Chleb Słonecznikowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Słonecznikowy - krojony

500 g
11,98 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 401 opinii
PUTKA Chleb Danuty - krojony 450 g

PUTKA

Chleb Danuty - krojony

450 g
12,42 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 334 opinii
PUTKA Chleb Jana - krojony 450 g

PUTKA

Chleb Jana - krojony

450 g
11,98 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store