Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Paczkowane chleby
Żytnie
GARSO Chleb litewski borodiński żytnio-pszenny ze słonecznikiem
Chleb litewski borodiński żytnio pszenny ze słonecznikiem GARSO 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 59 opinii

GARSO Chleb litewski borodiński żytnio-pszenny ze słonecznikiem

300 g
GARSO
Polska

Cena7,99 zł
26,63 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Odkryj smak regionu!


Cechy

bez konserwantów

tradycyjna receptura


GARSO Chleb litewski borodiński żytnio-pszenny ze słonecznikiem


Produkt dostępny
Dostępne warianty
GARSO Chleb litewski borodiński żytnio-pszenny
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1297.00 kJ
15.4%
Wartość energetyczna (kcal)
308.00 kcal
15.4%
Tłuszcz (g)
8.40 g
12.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.10 g
5.5%
Węglowodany (g)
46.00 g
17.7%
w tym cukry (g)
5.30 g
5.9%
Błonnik (g)
6.20 g
Białko (g)
8.90 g
17.8%
Sól (g)
1.20 g
20.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
59 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
14%
3
2%
2
0%
1
2%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest OK
02.08.2025
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
totalnie nie smakował, borodinski generalnie spoko ale akurat ten jest dość specyficzny, mi się wydaje że słoniecznik jest zbędny
06.03.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszny!!
30.09.2024
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Twardy i suchy
31.01.2024
0
1
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny. Pestki słonecznika zwiększają jego wartość odżywczą.
15.01.2024
0
0
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
czeka na zjedzenie
29.11.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
26,63 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
NICKAL
Marka:
GARSO
EAN:
5903240382446
Cena za kg:
26,63 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
GARSO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NICKAL
EAN:
5903240382446

Informacje producenta

Marka standaryzowana

MarkaUnbranded

Opis produktu

Odkryj smak regionu!


Pochodzenie

Wyprodukowano w Unii Europejskiej


Podzielony opis produktu

Functional Name Chleb litewski żytni ze słoneczniki

Variant borodiński

Produkty z kategorii Żytnie

4.8
z 289 opinii
MESTEMACHER Chleb pumpernikiel 250 g

MESTEMACHER

Chleb pumpernikiel

250 g
23,96 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
MESTEMACHER Chleb żytni 500 g

MESTEMACHER

Chleb żytni

500 g
13,38 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.9
z 52 opinii
Nowość
MESTEMACHER Chleb żytni z pestką dyni 500 g

MESTEMACHER

Chleb żytni z pestką dyni

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 31 opinii
MESTEMACHER Chleb żytni z ziarnem słonecznika 500 g

MESTEMACHER

Chleb żytni z ziarnem słonecznika

500 g
13,78 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
4.9
z 37 opinii
MESTEMACHER Chleb razowy 500 g

MESTEMACHER

Chleb razowy

500 g
13,30 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.9
z 24 opinii
MESTEMACHER Chleb żytni z siemieniem lnianym 500 g

MESTEMACHER

Chleb żytni z siemieniem lnianym

500 g
15,10 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka
5.0
z 28 opinii
MESTEMACHER Chleb żytni fitness z płatkami owsianymi 500 g

MESTEMACHER

Chleb żytni fitness z płatkami owsianymi

500 g
13,90 zł/kg
Cena6,95 zł
Do koszyka
4.8
z 59 opinii
GARSO Chleb litewski borodiński żytnio-pszenny ze słonecznikiem 300 g

GARSO

Chleb litewski borodiński żytnio-pszenny ze słonecznikiem

300 g
26,63 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.6
z 179 opinii
GARSO Chleb litewski klasyczny żytnio-pszenny 300 g

GARSO

Chleb litewski klasyczny żytnio-pszenny

300 g
26,63 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.8
z 59 opinii
GARSO Chleb litewski wiejski żytnio-pszenny 300 g

GARSO

Chleb litewski wiejski żytnio-pszenny

300 g
26,63 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 134 opinii
GARSO Chleb litewski borodiński żytnio-pszenny 300 g

GARSO

Chleb litewski borodiński żytnio-pszenny

300 g
26,63 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.7
z 46 opinii
GARSO Chleb litewski słodko-kwaśny żytnio-pszenny 300 g

GARSO

Chleb litewski słodko-kwaśny żytnio-pszenny

300 g
26,63 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.7
z 25 opinii
BIO PLANET Pumpernikiel BIO 500 g

BIO PLANET

Pumpernikiel BIO

500 g
29,98 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2027

Produkty marki GARSO

4.7
z 83 opinii
GARSO Paluszki surimi Klasyczne 100 g

GARSO

Paluszki surimi Klasyczne

100 g
25,90 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
4.6
z 179 opinii
GARSO Chleb litewski klasyczny żytnio-pszenny 300 g

GARSO

Chleb litewski klasyczny żytnio-pszenny

300 g
26,63 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.8
z 59 opinii
GARSO Chleb litewski wiejski żytnio-pszenny 300 g

GARSO

Chleb litewski wiejski żytnio-pszenny

300 g
26,63 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 134 opinii
GARSO Chleb litewski borodiński żytnio-pszenny 300 g

GARSO

Chleb litewski borodiński żytnio-pszenny

300 g
26,63 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.7
z 46 opinii
GARSO Chleb litewski słodko-kwaśny żytnio-pszenny 300 g

GARSO

Chleb litewski słodko-kwaśny żytnio-pszenny

300 g
26,63 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store