Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże wypieki
Porcje ciast
PUTKA Ciasto brownie bezglutenowe
Ciasto brownie bezglutenowe PUTKA 230g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 106 opinii

PUTKA Ciasto brownie bezglutenowe

230 g
PUTKA
Polska

Cena14,99 zł
65,17 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 7 dni
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Tagi
bezglutenowy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
106 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
4%
3
3%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Z tym ciastem jest trochę loteria, a kupuję je od lat - raz świetne, miękkie i świeże, innym razem kruszący się suchar.
19.04.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Nieszczelne opakowanie było dostarczone otwarte
11.04.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Pycha! Długo zachowuje świeżość, rzeczywiście bezglutenowe.
04.11.2024
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
genialne :)
19.12.2023
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne i moje ulubione brownie
04.12.2023
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
naprawdę genialne ciasto bezglutenowe :)
09.11.2023
0
0
Bogumił
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny
26.09.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Pychotka
02.09.2023
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Dla mnie trochę za słodkie, ale w małych kawałeczkach można zjeść szczególnie w towarzystwie np. malin :)
12.08.2023
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry. Polecam
28.04.2023
0
0
Kaja
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetny produkt dla osób nie mogących spożywać mleka i glutenu. Bardzo smaczny. Mógłby jeszcze nie mieć cukru białego. :-)
24.01.2023
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre, czekoladowy smak
12.12.2022
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Smakowite, ale tym razem trochę przeschnięte.
17.10.2022
0
0
Lech
zweryfikowano
Zgłaszam
niepowtarzalny smak i konsystencja
28.09.2022
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
idealne do kawy
20.09.2022
0
0
Wlodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre, zwłaszcza do kawy.
14.09.2022
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne ciasto, długo zachowuje świeżość.
06.09.2022
0
0
Wiesia
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne
11.07.2022
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ciasto bardzo smaczne ale może powinno być lekko wilgotne .
28.06.2022
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Warto zamówić bo są naprawdę pyszne. Oceniam zarówno smak jak i skład tych wyrobów wysoko.
17.06.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
65,17 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
230 g
Dostawca:
PUTKA
Marka:
PUTKA
EAN:
5901948005179
Cena za kg:
65,17 zł/kg
Waga:
230 g
Marka:
PUTKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PUTKA
EAN:
5901948005179

Produkty z kategorii Porcje ciast

4.9
z 106 opinii
PUTKA Ciasto brownie bezglutenowe 230 g

PUTKA

Ciasto brownie bezglutenowe

230 g
65,17 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.6
z 18 opinii
CUKIERNIA OLSZA Szarlotka Babci Hani 400 g

CUKIERNIA OLSZA

Szarlotka Babci Hani

400 g
69,97 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 74 opinii
CUKIERNIA OLSZA Sernik baskijski 210 g

CUKIERNIA OLSZA

Sernik baskijski

210 g
89,95 zł/kg
Cena18,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 33 opinii
CUKIERNIA OLSZA Sernik baskijski z pistacjami 210 g

CUKIERNIA OLSZA

Sernik baskijski z pistacjami

210 g
95,19 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.8
z 22 opinii
CUKIERNIA OLSZA Blok z herbatnikami 350 g

CUKIERNIA OLSZA

Blok z herbatnikami

350 g
79,97 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 45 opinii
PUTKA Ciasto Orzechowiec 380 g

PUTKA

Ciasto Orzechowiec

380 g
60,50 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
ZDROWA MICHA Bezglutenowy serniczek z malinami 200 g

ZDROWA MICHA

Bezglutenowy serniczek z malinami

200 g
144,95 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka

Produkty marki PUTKA

4.8
z 535 opinii
PUTKA Chleb Wiejski 450 g

PUTKA

Chleb Wiejski

450 g
11,98 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
5.0
z 29 opinii
PUTKA Chleb graham 450 g

PUTKA

Chleb graham

450 g
14,87 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.9
z 279 opinii
PUTKA Chleb żytni 400 g

PUTKA

Chleb żytni

400 g
14,22 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 286 opinii
PUTKA Chleb Wileński 400 g

PUTKA

Chleb Wileński

400 g
14,47 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 274 opinii
PUTKA Chleb Sitkowy 400 g

PUTKA

Chleb Sitkowy

400 g
14,22 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 159 opinii
PUTKA Chleb Pasterski 400 g

PUTKA

Chleb Pasterski

400 g
16,47 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 517 opinii
PUTKA Bułka Wrocławska - krojona 300 g

PUTKA

Bułka Wrocławska - krojona

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 324 opinii
PUTKA Bułka Wrocławska 300 g

PUTKA

Bułka Wrocławska

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 254 opinii
PUTKA Bułka Grahamka słonecznikowa 70 g

PUTKA

Bułka Grahamka słonecznikowa

70 g
27,00 zł/kg
Cena1,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 425 opinii
PUTKA Chleb Razowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Razowy - krojony

500 g
11,78 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 167 opinii
PUTKA Chleb Słonecznikowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Słonecznikowy - krojony

500 g
11,98 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 250 opinii
PUTKA Chleb Razowy 500 g

PUTKA

Chleb Razowy

500 g
11,78 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 334 opinii
PUTKA Chleb Jana - krojony 450 g

PUTKA

Chleb Jana - krojony

450 g
11,98 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 401 opinii
PUTKA Chleb Danuty - krojony 450 g

PUTKA

Chleb Danuty - krojony

450 g
12,42 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 473 opinii
PUTKA Chleb Bielański żytni - krojony 350 g

PUTKA

Chleb Bielański żytni - krojony

350 g
14,26 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 55 opinii
PUTKA Chleb Włoski z oliwkami 350 g

PUTKA

Chleb Włoski z oliwkami

350 g
19,97 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store