Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Z piekarni i cukierni

Z piekarni i cukierni

Wróć do Kategorie sklepu

Świeże chlebyŚwieże bagietkiŚwieże bułkiŚwieże ciastaŚwieże wypiekiPaczkowane chlebyChleby tostowePaczkowane bułkiPieczywa do odpiekuPaczkowane ciastaPaczkowane wypiekiPieczywa chrupkieTortille, pity i wrapySpody do wypiekówBułka tarta



4.8
z 59 opinii
GARSO Chleb litewski wiejski żytnio-pszenny 300 g

GARSO

Chleb litewski wiejski żytnio-pszenny

300 g
26,63 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

4.9
z 29 opinii
MESTEMACHER Chleb żytni 500 g

MESTEMACHER

Chleb żytni

500 g
13,38 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026

4.9
z 53 opinii
Nowość
MESTEMACHER Chleb żytni z pestką dyni 500 g

MESTEMACHER

Chleb żytni z pestką dyni

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

5.0
z 31 opinii
MESTEMACHER Chleb żytni z ziarnem słonecznika 500 g

MESTEMACHER

Chleb żytni z ziarnem słonecznika

500 g
13,78 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka

4.9
z 37 opinii
MESTEMACHER Chleb razowy 500 g

MESTEMACHER

Chleb razowy

500 g
13,30 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026

4.9
z 24 opinii
MESTEMACHER Chleb żytni z siemieniem lnianym 500 g

MESTEMACHER

Chleb żytni z siemieniem lnianym

500 g
15,10 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka

5.0
z 28 opinii
MESTEMACHER Chleb żytni fitness z płatkami owsianymi 500 g

MESTEMACHER

Chleb żytni fitness z płatkami owsianymi

500 g
13,90 zł/kg
Cena6,95 zł
Do koszyka

4.9
z 58 opinii
SCHAR Pan Multigrano - Bezglutenowy chleb wieloziarnisty 250 g

SCHAR

Pan Multigrano - Bezglutenowy chleb wieloziarnisty

250 g
34,76 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka

4.9
z 34 opinii
SCHAR Pan rustico - chleb wiejski bezglutenowy 250 g

SCHAR

Pan rustico - chleb wiejski bezglutenowy

250 g
35,56 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka

4.9
z 127 opinii
SCHAR Pan Blanco- chleb biały bezglutenowy 250 g

SCHAR

Pan Blanco- chleb biały bezglutenowy

250 g
31,96 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

4.9
z 35 opinii
SCHAR Pain Campagnard - Chleb wiejski bezglutenowy 240 g

SCHAR

Pain Campagnard - Chleb wiejski bezglutenowy

240 g
62,46 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka

4.9
z 30 opinii
SCHAR Maestro classic - chleb biały bezglutenowy 300 g

SCHAR

Maestro classic - chleb biały bezglutenowy

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka

4.9
z 28 opinii
SCHAR Maestro cereale- chleb wieloziarnisty bezglutenowy 300 g

SCHAR

Maestro cereale- chleb wieloziarnisty bezglutenowy

300 g
56,63 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka

4.8
z 17 opinii
FOODS BY ANN Chleb proteinowy z pełnego ziarna z oliwkami bezglutenowy 250 g

FOODS BY ANN

Chleb proteinowy z pełnego ziarna z oliwkami bezglutenowy

250 g
43,96 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka

5.0
z 8 opinii
FOODS BY ANN Chleb z pełnego ziarna z nasionami chia bezglutenowy 250 g

FOODS BY ANN

Chleb z pełnego ziarna z nasionami chia bezglutenowy

250 g
43,96 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka

5.0
z 16 opinii
SCHAR Ciabatta - bezglutenowe bułki do zapiekania 200 g

SCHAR

Ciabatta - bezglutenowe bułki do zapiekania

200 g
69,95 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka

4.9
z 16 opinii
SCHAR Bezglutenowa focaccia z rozmarynem 200 g

SCHAR

Bezglutenowa focaccia z rozmarynem

200 g
81,45 zł/kg
Cena16,29 zł
Do koszyka

5.0
z 9 opinii
SCHAR Maestro vital - Chleb wieloziarnisty bezglutenowy 350 g

SCHAR

Maestro vital - Chleb wieloziarnisty bezglutenowy

350 g
48,54 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka

4.8
z 16 opinii
SCHAR Pain Campagnard aux graines - Chleb wieloziarnisty bezglutenowy 250 g

SCHAR

Pain Campagnard aux graines - Chleb wieloziarnisty bezglutenowy

250 g
47,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka

4.4
z 25 opinii
NATURAVENA Chleb ciemny bezglutenowy 200 g

NATURAVENA

Chleb ciemny bezglutenowy

200 g
52,45 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka

4.5
z 12 opinii
NATURAVENA Chleb jasny bezglutenowy 200 g

NATURAVENA

Chleb jasny bezglutenowy

200 g
52,45 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka

4.9
z 16 opinii
SCHAR Pain brioche chleb słodki bezglutenowy 370 g

SCHAR

Pain brioche chleb słodki bezglutenowy

370 g
47,54 zł/kg
Cena17,59 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
SCHAR Sauerteigbrot - Chleb na zakwasie bezglutenowy 240 g

SCHAR

Sauerteigbrot - Chleb na zakwasie bezglutenowy

240 g
83,13 zł/kg
Cena19,95 zł
Do koszyka

4.9
z 7 opinii
BEAK BEAK Chleb Drobne Ziarno z ziołami 165 g

BEAK BEAK

Chleb Drobne Ziarno z ziołami

165 g
60,55 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

5.0
z 11 opinii
BEAK BEAK Chleb Czyste Ziarno naturalny 165 g

BEAK BEAK

Chleb Czyste Ziarno naturalny

165 g
54,48 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

4.9
z 8 opinii
BEAK BEAK Chleb Czyste Ziarno z żurawiną 165 g

BEAK BEAK

Chleb Czyste Ziarno z żurawiną

165 g
57,27 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka

4.7
z 23 opinii
BEAK BEAK Chleb keto z orzechami makadamia 165 g

BEAK BEAK

Chleb keto z orzechami makadamia

165 g
72,67 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka

4.8
z 38 opinii
MESTEMACHER Chleb wielozbożowy 500 g

MESTEMACHER

Chleb wielozbożowy

500 g
12,78 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026

5.0
z 48 opinii
BIO PLANET Bułka tarta BIO 250 g

BIO PLANET

Bułka tarta BIO

250 g
35,96 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

4.2
z 31 opinii
BIOPIEKARNIA Bułka hruby pszenno-żytnia BIO 250 g

BIOPIEKARNIA

Bułka hruby pszenno-żytnia BIO

250 g
27,96 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 27 opinii
BIO PLANET Bio raj Bułka tarta razowa BIO 500 g

BIO PLANET Bio raj

Bułka tarta razowa BIO

500 g
27,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka

4.9
z 215 opinii
SECPOL Sękacz Królewski 300 g

SECPOL

Sękacz Królewski

300 g
52,30 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka

4.9
z 71 opinii
SECPOL Sękacz Królewski w polewie 300 g

SECPOL

Sękacz Królewski w polewie

300 g
55,97 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka

4.9
z 169 opinii
DAN CAKE Babka cytrynowa 250 g

DAN CAKE

Babka cytrynowa

250 g
47,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka

5.0
z 19 opinii
DAN CAKE Babka marmurkowa 250 g

DAN CAKE

Babka marmurkowa

250 g
47,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka

4.9
z 98 opinii
DAN CAKE Ciasto czekoladowe 400 g

DAN CAKE

Ciasto czekoladowe

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka

4.8
z 59 opinii
DAN CAKE Rolada truskawkowa 300 g

DAN CAKE

Rolada truskawkowa

300 g
29,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

4.8
z 26 opinii
DAN CAKE Ciasto z nadzieniem truskawkowym 400 g

DAN CAKE

Ciasto z nadzieniem truskawkowym

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.9
z 8 opinii
SCHAR Lemon cake ciasto cytrynowe bezglutenowe 250 g

SCHAR

Lemon cake ciasto cytrynowe bezglutenowe

250 g
79,80 zł/kg
Cena19,95 zł
Do koszyka

4.5
z 10 opinii
CRADEL Domowa tarta morelowa 300 g

CRADEL

Domowa tarta morelowa

300 g
62,17 zł/kg
Cena18,65 zł
Do koszyka

4.7
z 14 opinii
CRADEL Domowa tarta cytrynowa 300 g

CRADEL

Domowa tarta cytrynowa

300 g
62,17 zł/kg
Cena18,65 zł
Do koszyka

4.0
z 9 opinii
CRADEL Domowa tarta owoce leśne 300 g

CRADEL

Domowa tarta owoce leśne

300 g
62,17 zł/kg
Cena18,65 zł
Do koszyka

4.8
z 26 opinii
DAN CAKE Babka marmurkowa w polewie kakaowej 450 g

DAN CAKE

Babka marmurkowa w polewie kakaowej

450 g
31,09 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka

4.4
z 23 opinii
DAN CAKE Babka waniliowa 400 g

DAN CAKE

Babka waniliowa

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka

4.9
z 26 opinii
LA BIO IDEA Piadina orkiszowa (4 szt.) BIO 260 g

LA BIO IDEA

Piadina orkiszowa (4 szt.) BIO

260 g
67,27 zł/kg
Cena17,49 zł
Do koszyka

4.9
z 70 opinii
EKO WITAL Pieczywo chrupkie kasztanowe bezglutenowe BIO 100 g

EKO WITAL

Pieczywo chrupkie kasztanowe bezglutenowe BIO

100 g
65,90 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-06-2027

4.4
z 17 opinii
BIOPIEKARNIA Chleb hruby orkiszowy 100% BIO 580 g

BIOPIEKARNIA

Chleb hruby orkiszowy 100% BIO

580 g
44,81 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

4.6
z 42 opinii
ALIMENTA Piadina orkiszowa BIO (3 szt.) 300 g

ALIMENTA

Piadina orkiszowa BIO (3 szt.)

300 g
46,63 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka

4.8
z 18 opinii
BIOPIEKARNIA Chleb hruby sitkowy żytni BIO 700 g

BIOPIEKARNIA

Chleb hruby sitkowy żytni BIO

700 g
29,99 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

4.9
z 67 opinii
EKO WITAL Pieczywo chrupkie amarantusowe bezglutenowe BIO 100 g

EKO WITAL

Pieczywo chrupkie amarantusowe bezglutenowe BIO

100 g
59,50 zł/kg
Cena5,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2027

4.8
z 5 opinii
EKO WITAL Pieczywo chrupkie bezglutenowe PROTEIN BIO 100 g

EKO WITAL

Pieczywo chrupkie bezglutenowe PROTEIN BIO

100 g
88,50 zł/kg
Cena8,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027

5.0
z 21 opinii
EKO WITAL Pieczywo chrupkie kukurydziane bezglutenowe BIO 100 g

EKO WITAL

Pieczywo chrupkie kukurydziane bezglutenowe BIO

100 g
54,90 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027

5.0
z 21 opinii
EKO WITAL Pieczywo chrupkie z ciecierzycą bezglutenowe BIO 100 g

EKO WITAL

Pieczywo chrupkie z ciecierzycą bezglutenowe BIO

100 g
81,50 zł/kg
Cena8,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2026

4.9
z 44 opinii
EKO WITAL Pieczywo chrupkie orkiszowe BIO 100 g

EKO WITAL

Pieczywo chrupkie orkiszowe BIO

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2027

4.7
z 25 opinii
BIO PLANET Pumpernikiel BIO 500 g

BIO PLANET

Pumpernikiel BIO

500 g
29,98 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2027

3.8
z 28 opinii
BIOPIEKARNIA Chleb hruby pszenno - żytni słonecznikowy BIO 700 g

BIOPIEKARNIA

Chleb hruby pszenno - żytni słonecznikowy BIO

700 g
25,70 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

3.5
z 2 opinii
CRISPINS Pieczywo chrupkie proteinowe bezglutenowe BIO 50 g

CRISPINS

Pieczywo chrupkie proteinowe bezglutenowe BIO

50 g
79,80 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-11-2026

4.4
z 45 opinii
ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy czysty 600 g

ZDROWA MICHA

Naturalny chleb bezglutenowy czysty

600 g
36,42 zł/kg
Cena21,85 zł
Do koszyka

4.5
z 20 opinii
ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy z żurawiną 600 g

ZDROWA MICHA

Naturalny chleb bezglutenowy z żurawiną

600 g
36,42 zł/kg
Cena21,85 zł
Do koszyka

4.3
z 27 opinii
ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy z ziarnami 600 g

ZDROWA MICHA

Naturalny chleb bezglutenowy z ziarnami

600 g
34,98 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka

4.5
z 15 opinii
ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy z ziołami 600 g

ZDROWA MICHA

Naturalny chleb bezglutenowy z ziołami

600 g
34,98 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka

4.8
z 12 opinii
ZDROWA MICHA Bezglutenowy serniczek z malinami 200 g

ZDROWA MICHA

Bezglutenowy serniczek z malinami

200 g
144,95 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka
12345

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store