Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże chleby
Bezglutenowe, proteinowe i keto
ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy czysty
Naturalny chleb bezglutenowy czysty ZDROWA MICHA 600g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.4
z 45 opinii

ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy czysty

600 g
ZDROWA MICHA

Cena21,85 zł
36,42 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

Produkt polski


ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy czysty


Produkt dostępny
Dostępne warianty
ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy z ziołami
Pokaż wszystkie
Tagi
bez cukru
bezglutenowy
wegański
Lokalni Dostawcy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
636.00 kJ
7.6%
Wartość energetyczna (kcal)
152.00 kcal
7.6%
Tłuszcz (g)
1.30 g
1.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.20 g
1.0%
Węglowodany (g)
32.20 g
12.4%
w tym cukry (g)
1.00 g
1.1%
Błonnik (g)
4.90 g
Białko (g)
3.20 g
6.4%
Sól (g)
1.10 g
18.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.4
45 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
71%
4
20%
3
0%
2
0%
1
9%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Chleb jest twardy jak kamień, suchy i po prostu niesmaczny.
27.03.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ten chleb jest twardszy niż inne chleby, ale pieczywo bez glutenu, mleka i sztucznych dodatków, w skład którego wchodzą kasze, takie właśnie jest. Przyjechał do mnie towar bardzo dobrej jakości. Wiadomo, że najsmaczniejszy będzie świeży, ale dobrze się też go przechowuje w zamrażalniku (tylko trzeba wcześniej pokroić).
17.09.2025
1
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Chleb jest w porządku, ale jest bardzo twardy i wydaje się, że był mrożony.
02.12.2024
1
0
ANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Chleb został doręczony zamrożony i twardy jak skała, ale to nic, bo rozmrożenie niewiele mu pomogło. Nadal był twardy jak kamień i rozpadający się. Produkt zdecydowanie nie dla mnie.
15.08.2024
1
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Pieczywo nie świeże, przyjechało zamrożone , kruszy się , tylko na bułkę/chleb tarty do panierowania , bo nie wyrzucam jedzenia
06.08.2023
1
2
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dla mnie doskonały. da się zamrozić. A świeży jest bardzo smaczny.
28.02.2023
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Z całego wyboru bezglutenowego pieczywa ten chlebek jest najlepszy. Ma naturalny i zdrowy skład. Jest bardzo smaczny. Nadaje się do mrożenia.
27.12.2022
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Twardy, pleśnią obszedł po 3 dniach. Nie wart tych duuuzych pieniędzy. Jedynie skład fajny
18.09.2022
2
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo lubię ten chleb ale trzeba mieć świadomość, że jest dość twardy i szybko wysycha.
03.09.2022
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry, świeży, doskonały do zamrożenia.
08.06.2022
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
zdrowy, dobry, świeży, świetnie się mrozi w kromkach.
18.05.2022
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny. Nie jest kwaśny, ale twardy jak cegła
10.04.2022
1
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny, ale dość twardy
09.04.2022
1
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Super smaczny ! Dobre składniki , polecam !
29.03.2022
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny
12.11.2021
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Chleb bezglutenowy ale bardzo treściwy dzięki dobrej kompozycji gryki i jagieł. Bardzo zbliżony konsystencja do razowca. Z powodzeniem wytrzymuje tydzień
02.11.2021
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Pieczywo dobrej jakości. Warte zakupu. Delikatny chlebek ale został dobrze opakowany. Niezastąpiony do kanapek.
07.07.2021
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.04.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.03.2026
0
0
Luiza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
36,42 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
600 g
Dostawca:
PERFECT SALES
Marka:
ZDROWA MICHA
EAN:
5906395970018
Cena za kg:
36,42 zł/kg
Waga:
600 g
Marka:
ZDROWA MICHA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PERFECT SALES
EAN:
5906395970018

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Produkt gotowy do spożycia.


Przechowywanie

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu w warunkach chłodniczych.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Znak przekreślonego kłosa - PL-039-001


Informacje producenta

Marka

Zdrowa Micha


Marka standaryzowana

MarkaZdrowa Micha

Logotypy stron trzecich

Znak przekreślonego kłosa


O marce

Zdrowa Micha ... z natury


Dodatkowe informacje

Rekomendowany przez redakcję Cukrzyca a Zdrowie


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Pochodzenie

Produkt polski


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Naturalny chleb bezglutenowy gryczano-jaglany

Wariant czysty

Produkty z kategorii Bezglutenowe, proteinowe i keto

4.9
z 82 opinii
PUTKA Chleb owsiany bezglutenowy 300 g

PUTKA

Chleb owsiany bezglutenowy

300 g
43,30 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 80 opinii
Nowość
PUTKA Chleb witalny bezglutenowy 300 g

PUTKA

Chleb witalny bezglutenowy

300 g
43,30 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 65 opinii
GRZYBKI Chleb proteinowy 330 g

GRZYBKI

Chleb proteinowy

330 g
39,36 zł/kg
friscontowa cena
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 57 opinii
PUTKA Chleb rustykalny bezglutenowy 200 g

PUTKA

Chleb rustykalny bezglutenowy

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.5
z 20 opinii
ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy z żurawiną 600 g

ZDROWA MICHA

Naturalny chleb bezglutenowy z żurawiną

600 g
36,42 zł/kg
Cena21,85 zł
Do koszyka
4.4
z 45 opinii
ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy czysty 600 g

ZDROWA MICHA

Naturalny chleb bezglutenowy czysty

600 g
36,42 zł/kg
Cena21,85 zł
Do koszyka
4.5
z 15 opinii
ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy z ziołami 600 g

ZDROWA MICHA

Naturalny chleb bezglutenowy z ziołami

600 g
34,98 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
4.3
z 27 opinii
ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy z ziarnami 600 g

ZDROWA MICHA

Naturalny chleb bezglutenowy z ziarnami

600 g
34,98 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka

Produkty marki ZDROWA MICHA

4.5
z 20 opinii
ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy z żurawiną 600 g

ZDROWA MICHA

Naturalny chleb bezglutenowy z żurawiną

600 g
36,42 zł/kg
Cena21,85 zł
Do koszyka
4.5
z 15 opinii
ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy z ziołami 600 g

ZDROWA MICHA

Naturalny chleb bezglutenowy z ziołami

600 g
34,98 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
4.3
z 27 opinii
ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy z ziarnami 600 g

ZDROWA MICHA

Naturalny chleb bezglutenowy z ziarnami

600 g
34,98 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
ZDROWA MICHA Pasztet z kaczki z jajami przepiórczymi 200 g

ZDROWA MICHA

Pasztet z kaczki z jajami przepiórczymi

200 g
174,95 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
ZDROWA MICHA Bezglutenowy serniczek z malinami 200 g

ZDROWA MICHA

Bezglutenowy serniczek z malinami

200 g
144,95 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
ZDROWA MICHA Mąka owsiana bezglutenowa 400 g

ZDROWA MICHA

Mąka owsiana bezglutenowa

400 g
52,47 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
3.0
z 2 opinii
ZDROWA MICHA Paluchy ptysiowe z ostrą papryką bezglutenowe 100 g

ZDROWA MICHA

Paluchy ptysiowe z ostrą papryką bezglutenowe

100 g
219,90 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
2.7
z 3 opinii
ZDROWA MICHA Paluchy ptysiowe czyste bezglutenowe 100 g

ZDROWA MICHA

Paluchy ptysiowe czyste bezglutenowe

100 g
219,90 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
ZDROWA MICHA Bułki śniadaniowe bezglutenowe 3 szt. 300 g

ZDROWA MICHA

Bułki śniadaniowe bezglutenowe 3 szt.

300 g
69,97 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
ZDROWA MICHA Mieszanka do wypieku bułki codziennej (bezglutenowa) 350 g

ZDROWA MICHA

Mieszanka do wypieku bułki codziennej (bezglutenowa)

350 g
74,26 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
ZDROWA MICHA Mieszanka do wypieku muffinek KETO (bezglutenowa) 190 g

ZDROWA MICHA

Mieszanka do wypieku muffinek KETO (bezglutenowa)

190 g
173,63 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store