Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Paczkowane bułki
Bezglutenowe i proteinowe
ZDROWA MICHA Bułki śniadaniowe bezglutenowe 3 szt.
Bułki śniadaniowe bezglutenowe 3 szt. ZDROWA MICHA 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

ZDROWA MICHA Bułki śniadaniowe bezglutenowe 3 szt.

300 g
ZDROWA MICHA
Polska

Cena20,99 zł
69,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
bez cukru
bezglutenowy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
69,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
PERFECT SALES
Marka:
ZDROWA MICHA
EAN:
5905718710706
Cena za kg:
69,97 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
ZDROWA MICHA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PERFECT SALES
EAN:
5905718710706

Produkty z kategorii Bezglutenowe i proteinowe

5.0
z 5 opinii
SCHAR Bułki do hamburgerów bezglutenowe 4 szt. 300 g

SCHAR

Bułki do hamburgerów bezglutenowe 4 szt.

300 g
59,50 zł/kg
Cena17,85 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
SCHAR Bułki panini bezglutenowe 130 g

SCHAR

Bułki panini bezglutenowe

130 g
53,00 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
SCHAR Bon Matin słodkie bułeczki bezglutenowe 4x50g 200 g

SCHAR

Bon Matin słodkie bułeczki bezglutenowe 4x50g

200 g
68,25 zł/kg
Cena13,65 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
ZDROWA MICHA Bułki śniadaniowe bezglutenowe 3 szt. 300 g

ZDROWA MICHA

Bułki śniadaniowe bezglutenowe 3 szt.

300 g
69,97 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka

Produkty marki ZDROWA MICHA

4.4
z 45 opinii
ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy czysty 600 g

ZDROWA MICHA

Naturalny chleb bezglutenowy czysty

600 g
36,42 zł/kg
Cena21,85 zł
Do koszyka
4.5
z 20 opinii
ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy z żurawiną 600 g

ZDROWA MICHA

Naturalny chleb bezglutenowy z żurawiną

600 g
36,42 zł/kg
Cena21,85 zł
Do koszyka
4.3
z 27 opinii
ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy z ziarnami 600 g

ZDROWA MICHA

Naturalny chleb bezglutenowy z ziarnami

600 g
34,98 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
4.5
z 15 opinii
ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy z ziołami 600 g

ZDROWA MICHA

Naturalny chleb bezglutenowy z ziołami

600 g
34,98 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
ZDROWA MICHA Pasztet z kaczki z jajami przepiórczymi 200 g

ZDROWA MICHA

Pasztet z kaczki z jajami przepiórczymi

200 g
174,95 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
ZDROWA MICHA Bezglutenowy serniczek z malinami 200 g

ZDROWA MICHA

Bezglutenowy serniczek z malinami

200 g
144,95 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
ZDROWA MICHA Mąka owsiana bezglutenowa 400 g

ZDROWA MICHA

Mąka owsiana bezglutenowa

400 g
52,47 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
2.7
z 3 opinii
ZDROWA MICHA Paluchy ptysiowe czyste bezglutenowe 100 g

ZDROWA MICHA

Paluchy ptysiowe czyste bezglutenowe

100 g
219,90 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
3.0
z 2 opinii
ZDROWA MICHA Paluchy ptysiowe z ostrą papryką bezglutenowe 100 g

ZDROWA MICHA

Paluchy ptysiowe z ostrą papryką bezglutenowe

100 g
219,90 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
ZDROWA MICHA Mieszanka do wypieku bułki codziennej (bezglutenowa) 350 g

ZDROWA MICHA

Mieszanka do wypieku bułki codziennej (bezglutenowa)

350 g
74,26 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
ZDROWA MICHA Mieszanka do wypieku muffinek KETO (bezglutenowa) 190 g

ZDROWA MICHA

Mieszanka do wypieku muffinek KETO (bezglutenowa)

190 g
173,63 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store