Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże chleby
Bezglutenowe, proteinowe i keto
ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy z ziarnami
Naturalny chleb bezglutenowy z ziarnami ZDROWA MICHA 600g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.3
z 27 opinii

ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy z ziarnami

600 g
ZDROWA MICHA

Cena20,99 zł
34,98 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

Produkt polski


ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy z ziarnami


Produkt dostępny
Dostępne warianty
ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy czysty
Pokaż wszystkie
Tagi
bez cukru
bezglutenowy
wegański
Lokalni Dostawcy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
892.00 kJ
10.6%
Wartość energetyczna (kcal)
213.00 kcal
10.7%
Tłuszcz (g)
7.60 g
10.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.50 g
2.5%
Węglowodany (g)
28.70 g
11.0%
w tym cukry (g)
1.00 g
1.1%
Błonnik (g)
3.10 g
Białko (g)
8.50 g
17.0%
Sól (g)
1.10 g
18.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.3
27 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
70%
4
15%
3
4%
2
0%
1
11%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
atabe372
zweryfikowano
Zgłaszam
Chleb twardy jak kamieñ , nie do zjedzenia-za tą cenę spodziewałam się świeżego pieczywa. Niestety tym produktem jestem rozczarowana. Nie polecam!
08.12.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Zdrowy ale nie smaczny i się kruszy
31.03.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
chleb bardzo dobry to już kolejny zakup
22.04.2024
0
0
Czesia
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszny szczególnie podgrzany z patelni 🔥
12.04.2024
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
masakra - twardy jak kamień - jeszcze chyba zamarznięty był
31.01.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry, zdrowy chleb bezglutenowy, szczególnie smaczny podgrzany na patelni.
08.01.2024
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra alternatywa dla glutenu
10.10.2023
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie da się tego jeść :(
12.09.2023
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny chleb bezglutenowy.
15.08.2022
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
jak na chleb bezglutenowy bardzo smaczny
23.06.2022
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko z opakowaniem jest OK. Pełny smaku, doskonałej jakości chleb. Niezastąpiony do kanapek.
30.03.2022
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry chleb bezglutenowy!
28.12.2021
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Pieczywo dobrej jakości. Warte zakupu.
22.08.2021
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Na kanapki, jako dodatek do innych potraw. Jest tak świeży i pachnący, cudny chlebek.
27.07.2021
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.09.2025
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.08.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.05.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
05.05.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
34,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
600 g
Dostawca:
PERFECT SALES
Marka:
ZDROWA MICHA
EAN:
5906395970681
Cena za kg:
34,98 zł/kg
Waga:
600 g
Marka:
ZDROWA MICHA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PERFECT SALES
EAN:
5906395970681

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Produkt gotowy do spożycia.


Przechowywanie

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu w warunkach chłodniczych.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Znak przekreślonego kłosa - PL-039-002


Informacje producenta

Marka

Zdrowa Micha


Marka standaryzowana

MarkaZdrowa Micha

Logotypy stron trzecich

Znak przekreślonego kłosa


O marce

Zdrowa Micha ... z natury


Dodatkowe informacje

Rekomendowany przez redakcję Cukrzyca a Zdrowie


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Pochodzenie

Produkt polski


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Naturalny chleb bezglutenowy gryczano-jaglany

Wariant z ziarnami

Produkty z kategorii Bezglutenowe, proteinowe i keto

4.9
z 81 opinii
PUTKA Chleb owsiany bezglutenowy 300 g

PUTKA

Chleb owsiany bezglutenowy

300 g
43,30 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 80 opinii
Nowość
PUTKA Chleb witalny bezglutenowy 300 g

PUTKA

Chleb witalny bezglutenowy

300 g
43,30 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 65 opinii
GRZYBKI Chleb proteinowy 330 g

GRZYBKI

Chleb proteinowy

330 g
39,36 zł/kg
friscontowa cena
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 57 opinii
PUTKA Chleb rustykalny bezglutenowy 200 g

PUTKA

Chleb rustykalny bezglutenowy

200 g
49,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.5
z 20 opinii
ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy z żurawiną 600 g

ZDROWA MICHA

Naturalny chleb bezglutenowy z żurawiną

600 g
36,42 zł/kg
Cena21,85 zł
Do koszyka
4.4
z 45 opinii
ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy czysty 600 g

ZDROWA MICHA

Naturalny chleb bezglutenowy czysty

600 g
36,42 zł/kg
Cena21,85 zł
Do koszyka
4.5
z 15 opinii
ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy z ziołami 600 g

ZDROWA MICHA

Naturalny chleb bezglutenowy z ziołami

600 g
34,98 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
4.3
z 27 opinii
ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy z ziarnami 600 g

ZDROWA MICHA

Naturalny chleb bezglutenowy z ziarnami

600 g
34,98 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka

Produkty marki ZDROWA MICHA

4.5
z 20 opinii
ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy z żurawiną 600 g

ZDROWA MICHA

Naturalny chleb bezglutenowy z żurawiną

600 g
36,42 zł/kg
Cena21,85 zł
Do koszyka
4.4
z 45 opinii
ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy czysty 600 g

ZDROWA MICHA

Naturalny chleb bezglutenowy czysty

600 g
36,42 zł/kg
Cena21,85 zł
Do koszyka
4.5
z 15 opinii
ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy z ziołami 600 g

ZDROWA MICHA

Naturalny chleb bezglutenowy z ziołami

600 g
34,98 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
ZDROWA MICHA Pasztet z kaczki z jajami przepiórczymi 200 g

ZDROWA MICHA

Pasztet z kaczki z jajami przepiórczymi

200 g
174,95 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
ZDROWA MICHA Bezglutenowy serniczek z malinami 200 g

ZDROWA MICHA

Bezglutenowy serniczek z malinami

200 g
144,95 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
ZDROWA MICHA Mąka owsiana bezglutenowa 400 g

ZDROWA MICHA

Mąka owsiana bezglutenowa

400 g
52,47 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
3.0
z 2 opinii
ZDROWA MICHA Paluchy ptysiowe z ostrą papryką bezglutenowe 100 g

ZDROWA MICHA

Paluchy ptysiowe z ostrą papryką bezglutenowe

100 g
219,90 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
2.7
z 3 opinii
ZDROWA MICHA Paluchy ptysiowe czyste bezglutenowe 100 g

ZDROWA MICHA

Paluchy ptysiowe czyste bezglutenowe

100 g
219,90 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
ZDROWA MICHA Bułki śniadaniowe bezglutenowe 3 szt. 300 g

ZDROWA MICHA

Bułki śniadaniowe bezglutenowe 3 szt.

300 g
69,97 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
ZDROWA MICHA Mieszanka do wypieku bułki codziennej (bezglutenowa) 350 g

ZDROWA MICHA

Mieszanka do wypieku bułki codziennej (bezglutenowa)

350 g
74,26 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
ZDROWA MICHA Mieszanka do wypieku muffinek KETO (bezglutenowa) 190 g

ZDROWA MICHA

Mieszanka do wypieku muffinek KETO (bezglutenowa)

190 g
173,63 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store