Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Wypieki i desery
Ciasta w proszku
Inne ciasta w proszku
ZDROWA MICHA Mieszanka do wypieku bułki codziennej (bezglutenowa)
Mieszanka do wypieku bułki codziennej (bezglutenowa) ZDROWA MICHA 350g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

ZDROWA MICHA Mieszanka do wypieku bułki codziennej (bezglutenowa)

350 g
ZDROWA MICHA
Polska

Cena25,99 zł
74,26 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
bezglutenowy
Parametry
Cena za kg:
74,26 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
350 g
Dostawca:
PERFECT SALES
Marka:
ZDROWA MICHA
EAN:
5905718710645
Cena za kg:
74,26 zł/kg
Waga:
350 g
Marka:
ZDROWA MICHA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PERFECT SALES
EAN:
5905718710645

Produkty z kategorii Inne ciasta w proszku

5.0
z 8 opinii
ZDROWO NAMIESZANE Naleśniki z mąką gryczaną bezglutenowe BIO - mieszanka do wypieku 200 g

ZDROWO NAMIESZANE

Naleśniki z mąką gryczaną bezglutenowe BIO - mieszanka do wypieku

200 g
58,95 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 5 opinii
CELIKO Ciasto drożdżowe bezglutenowe - mieszanka do wypieku 200 g

CELIKO

Ciasto drożdżowe bezglutenowe - mieszanka do wypieku

200 g
25,95 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 9 opinii
CELIKO Ciasto kruche bezglutenowe - mieszanka do wypieku 200 g

CELIKO

Ciasto kruche bezglutenowe - mieszanka do wypieku

200 g
24,95 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 8 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Mleczny ryż z jabłkami i cynamonem 58 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Mleczny ryż z jabłkami i cynamonem

58 g
42,93 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
ZDROWA MICHA Mieszanka do wypieku bułki codziennej (bezglutenowa) 350 g

ZDROWA MICHA

Mieszanka do wypieku bułki codziennej (bezglutenowa)

350 g
74,26 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka

Produkty marki ZDROWA MICHA

4.5
z 20 opinii
ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy z żurawiną 600 g

ZDROWA MICHA

Naturalny chleb bezglutenowy z żurawiną

600 g
36,42 zł/kg
Cena21,85 zł
Do koszyka
4.4
z 45 opinii
ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy czysty 600 g

ZDROWA MICHA

Naturalny chleb bezglutenowy czysty

600 g
36,42 zł/kg
Cena21,85 zł
Do koszyka
4.5
z 15 opinii
ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy z ziołami 600 g

ZDROWA MICHA

Naturalny chleb bezglutenowy z ziołami

600 g
34,98 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
4.3
z 27 opinii
ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy z ziarnami 600 g

ZDROWA MICHA

Naturalny chleb bezglutenowy z ziarnami

600 g
34,98 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
ZDROWA MICHA Pasztet z kaczki z jajami przepiórczymi 200 g

ZDROWA MICHA

Pasztet z kaczki z jajami przepiórczymi

200 g
174,95 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
ZDROWA MICHA Bezglutenowy serniczek z malinami 200 g

ZDROWA MICHA

Bezglutenowy serniczek z malinami

200 g
144,95 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
ZDROWA MICHA Mąka owsiana bezglutenowa 400 g

ZDROWA MICHA

Mąka owsiana bezglutenowa

400 g
52,47 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
3.0
z 2 opinii
ZDROWA MICHA Paluchy ptysiowe z ostrą papryką bezglutenowe 100 g

ZDROWA MICHA

Paluchy ptysiowe z ostrą papryką bezglutenowe

100 g
219,90 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
2.7
z 3 opinii
ZDROWA MICHA Paluchy ptysiowe czyste bezglutenowe 100 g

ZDROWA MICHA

Paluchy ptysiowe czyste bezglutenowe

100 g
219,90 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
ZDROWA MICHA Bułki śniadaniowe bezglutenowe 3 szt. 300 g

ZDROWA MICHA

Bułki śniadaniowe bezglutenowe 3 szt.

300 g
69,97 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
ZDROWA MICHA Mieszanka do wypieku muffinek KETO (bezglutenowa) 190 g

ZDROWA MICHA

Mieszanka do wypieku muffinek KETO (bezglutenowa)

190 g
173,63 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store