Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Wypieki i desery
Ciasta w proszku
Babeczki i muffiny
ZDROWA MICHA Mieszanka do wypieku muffinek KETO (bezglutenowa)
Mieszanka do wypieku muffinek KETO (bezglutenowa) ZDROWA MICHA 190g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

ZDROWA MICHA Mieszanka do wypieku muffinek KETO (bezglutenowa)

190 g
ZDROWA MICHA
Polska

Cena32,99 zł
173,63 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
bezglutenowy
Keto
Parametry
Cena za kg:
173,63 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
190 g
Dostawca:
PERFECT SALES
Marka:
ZDROWA MICHA
EAN:
5905718710638
Cena za kg:
173,63 zł/kg
Waga:
190 g
Marka:
ZDROWA MICHA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PERFECT SALES
EAN:
5905718710638

Produkty z kategorii Babeczki i muffiny

5.0
z 11 opinii
DR. OETKER Babeczki z płatkami czekolady - mieszanka do wypieku 300 g

DR. OETKER

Babeczki z płatkami czekolady - mieszanka do wypieku

300 g
26,63 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 5 opinii
DR. OETKER Babeczki konfetti o sm. waniliowym (KOCI DOMEK GABI) 300 g

DR. OETKER

Babeczki konfetti o sm. waniliowym (KOCI DOMEK GABI)

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 9 opinii
CELIKO Muffiny klasyczne (z foremkami) bezglutenowe - mieszanka do wypieku 280 g

CELIKO

Muffiny klasyczne (z foremkami) bezglutenowe - mieszanka do wypieku

280 g
39,96 zł/kg
Cena11,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 14 opinii
DELECTA Babeczki o smaku czekoladowym - mieszanka do wypieku 280 g

DELECTA

Babeczki o smaku czekoladowym - mieszanka do wypieku

280 g
28,54 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 3 opinii
DR. OETKER Babeczki Kopce Kreta z czekoladą 264 g

DR. OETKER

Babeczki Kopce Kreta z czekoladą

264 g
34,05 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
ZDROWA MICHA Mieszanka do wypieku muffinek KETO (bezglutenowa) 190 g

ZDROWA MICHA

Mieszanka do wypieku muffinek KETO (bezglutenowa)

190 g
173,63 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka

Produkty marki ZDROWA MICHA

4.4
z 45 opinii
ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy czysty 600 g

ZDROWA MICHA

Naturalny chleb bezglutenowy czysty

600 g
36,42 zł/kg
Cena21,85 zł
Do koszyka
4.5
z 20 opinii
ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy z żurawiną 600 g

ZDROWA MICHA

Naturalny chleb bezglutenowy z żurawiną

600 g
36,42 zł/kg
Cena21,85 zł
Do koszyka
4.3
z 27 opinii
ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy z ziarnami 600 g

ZDROWA MICHA

Naturalny chleb bezglutenowy z ziarnami

600 g
34,98 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
4.5
z 15 opinii
ZDROWA MICHA Naturalny chleb bezglutenowy z ziołami 600 g

ZDROWA MICHA

Naturalny chleb bezglutenowy z ziołami

600 g
34,98 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
ZDROWA MICHA Pasztet z kaczki z jajami przepiórczymi 200 g

ZDROWA MICHA

Pasztet z kaczki z jajami przepiórczymi

200 g
174,95 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
ZDROWA MICHA Bezglutenowy serniczek z malinami 200 g

ZDROWA MICHA

Bezglutenowy serniczek z malinami

200 g
144,95 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
ZDROWA MICHA Mąka owsiana bezglutenowa 400 g

ZDROWA MICHA

Mąka owsiana bezglutenowa

400 g
52,47 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
2.7
z 3 opinii
ZDROWA MICHA Paluchy ptysiowe czyste bezglutenowe 100 g

ZDROWA MICHA

Paluchy ptysiowe czyste bezglutenowe

100 g
219,90 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
3.0
z 2 opinii
ZDROWA MICHA Paluchy ptysiowe z ostrą papryką bezglutenowe 100 g

ZDROWA MICHA

Paluchy ptysiowe z ostrą papryką bezglutenowe

100 g
219,90 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
ZDROWA MICHA Bułki śniadaniowe bezglutenowe 3 szt. 300 g

ZDROWA MICHA

Bułki śniadaniowe bezglutenowe 3 szt.

300 g
69,97 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
ZDROWA MICHA Mieszanka do wypieku bułki codziennej (bezglutenowa) 350 g

ZDROWA MICHA

Mieszanka do wypieku bułki codziennej (bezglutenowa)

350 g
74,26 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store