Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Wypieki i desery
Ciasta w proszku
Babeczki i muffiny
DR. OETKER Babeczki z płatkami czekolady - mieszanka do wypieku
Babeczki z płatkami czekolady   mieszanka do wypieku DR. OETKER 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 11 opinii

DR. OETKER Babeczki z płatkami czekolady - mieszanka do wypieku

300 g
DR. OETKER

Cena7,99 zł
26,63 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Warto wiedzieć... Ciasta w proszku nie wymagają dodawania konserwantów, ponieważ powstały ze składników, które poddane zostały procesowi suszenia. Suszenie jest naturalną metodą utrwalania żywności.


Cechy

bez barwników

bez oleju palmowego

bez syropu glukozowego

wystarczy wymieszać łyżką

super mocne foremki idealnie trzymają kształt babeczek


DR. OETKER Babeczki z płatkami czekolady - mieszanka do wypieku


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2026
Dostępne warianty
DR. OETKER Babeczki konfetti o sm. waniliowym (KOCI DOMEK GABI)
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1481.00 kJ
17.6%
Wartość energetyczna (kcal)
354.00 kcal
17.7%
Tłuszcz (g)
19.00 g
27.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.70 g
13.5%
Węglowodany (g)
40.00 g
15.4%
w tym cukry (g)
20.00 g
22.2%
Białko (g)
4.90 g
9.8%
Sól (g)
0.70 g
11.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
11 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.01.2026
0
0
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.11.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.10.2025
0
0
WIOLETTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.10.2025
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.09.2025
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.09.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2025
0
0
Wiktoria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
26,63 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
DR. OETKER
EAN:
5900437081007
Cena za kg:
26,63 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
DR. OETKER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900437081007

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Dodaj: - 2 jajka - 100 ml wody (ok. 10 łyżek) - 100 ml oleju (ok. 10 łyżek) Sposób przygotowania: 1. Przygotowanie foremek Na blasze do pieczenia ustaw foremki. Piekarnik nagrzej do temp. 175 °C (bez termoobiegu). 2. Przygotowanie ciasta Mieszankę do wypieku babeczek wsyp do miski, dodaj jaja, wodę i olej. Całość energicznie wymieszaj łyżką lub trzepaczką do dokładnego połączenia składników (ok. 1 min). 3. Nakładanie ciasta Odsyp 1 łyżeczkę płatków czekolady. Pozostałe płatki dodaj do ciasta i delikatnie wymieszaj łyżką. Ciasto równomiernie rozłóż w foremkach. Następnie babeczki posyp odsypanymi wcześniej płatkami. 4. Pieczenie Natychmiast wstaw do nagrzanego piekarnika i piecz na środkowym poziomie. Temperatura: ok. 175 °C Czas pieczenia: ok. 17-20 min Smacznego!


Informacje producenta

Marka

Dr. Oetker


Marka standaryzowana

MarkaDr. Oetker

Opis produktu

Warto wiedzieć... Ciasta w proszku nie wymagają dodawania konserwantów, ponieważ powstały ze składników, które poddane zostały procesowi suszenia. Suszenie jest naturalną metodą utrwalania żywności.


O producencie

Dr. Oetker wspiera SOS Wioski Dziecięce


Dodatkowe informacje

Inspiracji i przepisów szukaj na: www.oetker.pl


Informacje dot. stylu życia

Nie zawiera oleju palmowego


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Babeczki

Wariant z płatkami czekolady

Produkty z kategorii Babeczki i muffiny

5.0
z 11 opinii
DR. OETKER Babeczki z płatkami czekolady - mieszanka do wypieku 300 g

DR. OETKER

Babeczki z płatkami czekolady - mieszanka do wypieku

300 g
26,63 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 5 opinii
DR. OETKER Babeczki konfetti o sm. waniliowym (KOCI DOMEK GABI) 300 g

DR. OETKER

Babeczki konfetti o sm. waniliowym (KOCI DOMEK GABI)

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 9 opinii
CELIKO Muffiny klasyczne (z foremkami) bezglutenowe - mieszanka do wypieku 280 g

CELIKO

Muffiny klasyczne (z foremkami) bezglutenowe - mieszanka do wypieku

280 g
39,96 zł/kg
Cena11,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 14 opinii
DELECTA Babeczki o smaku czekoladowym - mieszanka do wypieku 280 g

DELECTA

Babeczki o smaku czekoladowym - mieszanka do wypieku

280 g
28,54 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 3 opinii
DR. OETKER Babeczki Kopce Kreta z czekoladą 264 g

DR. OETKER

Babeczki Kopce Kreta z czekoladą

264 g
34,05 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
ZDROWA MICHA Mieszanka do wypieku muffinek KETO (bezglutenowa) 190 g

ZDROWA MICHA

Mieszanka do wypieku muffinek KETO (bezglutenowa)

190 g
173,63 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka

Produkty marki DR. OETKER

4.9
z 257 opinii
DR. OETKER Proszek do pieczenia (na 1 kg mąki) 30 g

DR. OETKER

Proszek do pieczenia (na 1 kg mąki)

30 g
33,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 182 opinii
DR. OETKER Cukier wanilinowy (z naturalnym ekstraktem wanilii) 16 g

DR. OETKER

Cukier wanilinowy (z naturalnym ekstraktem wanilii)

16 g
61,88 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 104 opinii
DR. OETKER Drożdże suszone instant (na 0,5 kg mąki) 7 g

DR. OETKER

Drożdże suszone instant (na 0,5 kg mąki)

7 g
241,43 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 107 opinii
DR. OETKER Kwas cytrynowy 20 g

DR. OETKER

Kwas cytrynowy

20 g
79,50 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.9
z 51 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku owoców leśnych 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku owoców leśnych

31 g
69,35 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 64 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku poziomkowym 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku poziomkowym

31 g
69,35 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 47 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku malinowym 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku malinowym

31 g
69,35 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 31 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku truskawkowym 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku truskawkowym

31 g
69,35 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 41 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku wiśniowym 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku wiśniowym

31 g
69,35 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 162 opinii
DR. OETKER Soda oczyszczona 70 g

DR. OETKER

Soda oczyszczona

70 g
21,29 zł/kg
Cena1,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 92 opinii
DR. OETKER Cukier wanilinowy (z naturalnym ekstraktem wanilii) XXL 43 g

DR. OETKER

Cukier wanilinowy (z naturalnym ekstraktem wanilii) XXL

43 g
36,98 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 21 opinii
DR. OETKER Aromat waniliowy 9 ml

DR. OETKER

Aromat waniliowy

9 ml
243,33 zł/l
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 45 opinii
DR. OETKER Śmietan-fix 9 g

DR. OETKER

Śmietan-fix

9 g
143,33 zł/kg
Cena1,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 40 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku jabłkowym 30 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku jabłkowym

30 g
53,00 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 59 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku morelowym 30 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku morelowym

30 g
53,00 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 41 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku cytrynowym 30 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku cytrynowym

30 g
53,00 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store