Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Wypieki i desery
Budynie
DR. OETKER Budyń o smaku śmietankowym
Budyń o smaku śmietankowym DR. OETKER 40g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 49 opinii

DR. OETKER Budyń o smaku śmietankowym

40 g
DR. OETKER

Cena1,39 zł
34,75 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Z pewnością pamiętasz z dzieciństwa wspaniały zapach ciepłego budyniu, który gotowała mama czy babcia. Budyń Dr. Oetkera to doskonały deser dla Twojej rodziny i świetny pomysł na smaczny podwieczorek dla dzieci. Pełny smak i aksamitna konsystencja zadowolą każdego smakosza. Budynie są także wspaniałym dodatkiem do ciast i deserów. Na ich bazie możesz przygotować lekkie torty, serniki, babeczki lub różnego rodzaju desery i naleśniki. Spróbuj wszystkie smaki! Co wyróżnia budynie Dr. Oetkera: - pełny smak - aksamitna konsystencja - idealny dodatek do ciast i deserów


DR. OETKER Budyń o smaku śmietankowym


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2027
Dostępne warianty
DR. OETKER Budyń o smaku waniliowym
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
382.00 kJ
4.5%
Wartość energetyczna (kcal)
90.00 kcal
4.5%
Tłuszcz (g)
1.80 g
2.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.10 g
5.5%
Węglowodany (g)
16.00 g
6.2%
w tym cukry (g)
9.60 g
10.7%
Białko (g)
3.00 g
6.0%
Sól (g)
0.10 g
1.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
49 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszny budyń zarówno jako deser jak i dodatek do sernika.👍️
02.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.09.2026
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.06.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.06.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.05.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.04.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.04.2026
0
0
Anita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Marcin Krzykawski
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.03.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.03.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Oliwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
34,75 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
40 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
DR. OETKER
EAN:
5900437020112
Cena za kg:
34,75 zł/kg
Waga:
40 g
Marka:
DR. OETKER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900437020112

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Na 0,5 l mleka 1. Z 0,5 l zimnego mleka odlej ćwierć szklanki i rozmieszaj w nim zawartość torebki, dodając 2 łyżki (ok. 30 g) cukru. 2. Pozostałe mleko zagotuj. Do gotującego się mleka wlej rozmieszany proszek z cukrem i ciągle mieszając, zagotuj. 3. Gotowy budyń wlej do salaterek. Budyń można spożywać na ciepło lub na zimno.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Przepis na: Sernik śmietankowy Składniki: - 150 g herbatników - 2 łyżki Ciemnego kakao Dr. Oetkera - 225 g masła - 1 kg twarogu sernikowego - 350 g drobnego cukru - 6 jajek, żółtka i białko osobno - 1 Budyń smak Śmietankowy Dr. Oetkera - 350 ml śmietanki 30 % tł. - 150 g czekolady gorzkiej Sposób przygotowania: Śmietankę schłodź w lodówce. Pozostałe składniki powinny być w temperaturze pokojowej. Dno tortownicy o średnicy 26 cm wyłóż papierem do pieczenia. Nagrzej piekarnik do 180 °C. Herbatniki pokrusz na piasek przy pomocy blendera lub wałka. Do pokruszonych herbatników dodaj kakao i płynne masło (100 g), dokładnie wymieszaj i wyłóż na spód formy. Wstaw do nagrzanego piekarnika i podpiecz przez 10 minut. Odstaw do wystudzenia. Obniż temperaturę piekarnika do 150 °C. Boki formy wysmaruj masłem. W dużej misce utrzyj 125 g miękkiego masła z cukrem na jasny krem. Dalej ucierając, porcjami dodawaj twaróg. Dodaj żółtka i budyń. W oddzielnych miskach ubij białka i dobrze schłodzoną śmietankę (250 ml) i połącz z masą serową. Następnie przełóż do formy. Wstaw do nagrzanego piekarnika i piecz przez 1,5 godziny. Uchyl lekko drzwiczki i pozostaw do wystudzenia. Pozostałą śmietankę podgrzej. Gorącą śmietankę zalej kawałkami czekolady. Po kilku minutach wymieszaj. Polewę przelej na sernik i odstaw do lodówki do zastygnięcia.


Informacje producenta

Marka

Dr. Oetker


Marka standaryzowana

MarkaDr. Oetker

Opis produktu

Z pewnością pamiętasz z dzieciństwa wspaniały zapach ciepłego budyniu, który gotowała mama czy babcia. Budyń Dr. Oetkera to doskonały deser dla Twojej rodziny i świetny pomysł na smaczny podwieczorek dla dzieci. Pełny smak i aksamitna konsystencja zadowolą każdego smakosza. Budynie są także wspaniałym dodatkiem do ciast i deserów. Na ich bazie możesz przygotować lekkie torty, serniki, babeczki lub różnego rodzaju desery i naleśniki. Spróbuj wszystkie smaki! Co wyróżnia budynie Dr. Oetkera: - pełny smak - aksamitna konsystencja - idealny dodatek do ciast i deserów


O producencie

Dr. Oetker wspiera SOS Wioski Dziecięce


Dodatkowe informacje

Więcej przepisów na oetker.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Budyń

Wariant smak śmietankowy

Produkty z kategorii Budynie

4.9
z 93 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 35 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy 38 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy

38 g
35,53 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 46 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 17 opinii
WINIARY Budyń Pistacja-Malina (bez cukru) 35 g

WINIARY

Budyń Pistacja-Malina (bez cukru)

35 g
50,00 zł/kg
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 44 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (z cukrem) bezglutenowy 63 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (z cukrem) bezglutenowy

63 g
27,78 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 20 opinii
WINIARY Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 8 opinii
WINIARY Budyń o smaku deseru s'mores - pieczonej pianki z czekoladą i herbatnikami (bez cukru) 35 g

WINIARY

Budyń o smaku deseru s'mores - pieczonej pianki z czekoladą i herbatnikami (bez cukru)

35 g
50,00 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 88 opinii
DR. OETKER Budyń o smaku waniliowym 40 g

DR. OETKER

Budyń o smaku waniliowym

40 g
34,75 zł/kg
Cena1,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 49 opinii
DR. OETKER Budyń o smaku śmietankowym 40 g

DR. OETKER

Budyń o smaku śmietankowym

40 g
34,75 zł/kg
Cena1,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 5 opinii
Nowość
WINIARY Budyń o smaku wiśniowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku wiśniowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
33,17 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.5
z 6 opinii
CELIKO Budyń proteinowy o sm. czekoladowym (instant) bezglutenowy 40 g

CELIKO

Budyń proteinowy o sm. czekoladowym (instant) bezglutenowy

40 g
62,25 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 29 opinii
CELIKO Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy 40 g

CELIKO

Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy

40 g
44,75 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.7
z 11 opinii
CELIKO Budyń proteinowy o sm. waniliowym (instant) bezglutenowy 40 g

CELIKO

Budyń proteinowy o sm. waniliowym (instant) bezglutenowy

40 g
62,25 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 4 opinii
CELIKO Budyń proteinowy o sm. malinowym (instant) bezglutenowy 40 g

CELIKO

Budyń proteinowy o sm. malinowym (instant) bezglutenowy

40 g
62,25 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 38 opinii
DELECTA Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) 64 g

DELECTA

Budyń o smaku waniliowym (bez cukru)

64 g
31,09 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 17 opinii
DELECTA Budyń o smaku krówki (bez cukru) 64 g

DELECTA

Budyń o smaku krówki (bez cukru)

64 g
31,09 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 22 opinii
DELECTA Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) 64 g

DELECTA

Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru)

64 g
31,09 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 20 opinii
DELECTA Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) 64 g

DELECTA

Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru)

64 g
31,09 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 22 opinii
DR. OETKER Budyń o smaku czekoladowym 45 g

DR. OETKER

Budyń o smaku czekoladowym

45 g
35,33 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 13 opinii
BIO PLANET Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) BIO 38 g

BIO PLANET

Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) BIO

38 g
86,58 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 14 opinii
CELIKO Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy 40 g

CELIKO

Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy

40 g
39,75 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 18 opinii
CELIKO Budyń o smaku jagodowym (bez cukru) bezglutenowy 40 g

CELIKO

Budyń o smaku jagodowym (bez cukru) bezglutenowy

40 g
39,75 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 6 opinii
AMYLON Budyń waniliowy bezglutenowy BIO 40 g

AMYLON

Budyń waniliowy bezglutenowy BIO

40 g
112,25 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027

Produkty marki DR. OETKER

4.9
z 257 opinii
DR. OETKER Proszek do pieczenia (na 1 kg mąki) 30 g

DR. OETKER

Proszek do pieczenia (na 1 kg mąki)

30 g
33,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 182 opinii
DR. OETKER Cukier wanilinowy (z naturalnym ekstraktem wanilii) 16 g

DR. OETKER

Cukier wanilinowy (z naturalnym ekstraktem wanilii)

16 g
61,88 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 104 opinii
DR. OETKER Drożdże suszone instant (na 0,5 kg mąki) 7 g

DR. OETKER

Drożdże suszone instant (na 0,5 kg mąki)

7 g
241,43 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 162 opinii
DR. OETKER Soda oczyszczona 70 g

DR. OETKER

Soda oczyszczona

70 g
21,29 zł/kg
Cena1,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 107 opinii
DR. OETKER Kwas cytrynowy 20 g

DR. OETKER

Kwas cytrynowy

20 g
79,50 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.8
z 64 opinii
DR. OETKER GUSEPPE Pizza z salami 380 g

DR. OETKER GUSEPPE

Pizza z salami

380 g
36,82 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 92 opinii
DR. OETKER Cukier wanilinowy (z naturalnym ekstraktem wanilii) XXL 43 g

DR. OETKER

Cukier wanilinowy (z naturalnym ekstraktem wanilii) XXL

43 g
36,98 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 88 opinii
DR. OETKER Budyń o smaku waniliowym 40 g

DR. OETKER

Budyń o smaku waniliowym

40 g
34,75 zł/kg
Cena1,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 31 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku truskawkowym 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku truskawkowym

31 g
69,35 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 64 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku poziomkowym 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku poziomkowym

31 g
69,35 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 47 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku malinowym 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku malinowym

31 g
69,35 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 51 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku owoców leśnych 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku owoców leśnych

31 g
69,35 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 41 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku wiśniowym 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku wiśniowym

31 g
69,35 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 149 opinii
DR. OETKER GUSEPPE Pizza z szynką i pieczarkami 425 g

DR. OETKER GUSEPPE

Pizza z szynką i pieczarkami

425 g
32,92 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 62 opinii
DR. OETKER GUSEPPE Pizza 4 sery 335 g

DR. OETKER GUSEPPE

Pizza 4 sery

335 g
41,76 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 33 opinii
DR. OETKER GUSEPPE Pizza z szynką 410 g

DR. OETKER GUSEPPE

Pizza z szynką

410 g
34,12 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store