Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Wypieki i desery
Soda oczyszczona
DR. OETKER Soda oczyszczona
Soda oczyszczona DR. OETKER 70g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 162 opinii

DR. OETKER Soda oczyszczona

70 g
DR. OETKER

Cena1,49 zł
21,29 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Soda to produkt niezbędny w każdej kuchni.


Cechy

wszechstronne zastosowanie


DR. OETKER Soda oczyszczona


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2029

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
162 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Rzecz potrzebna w domu w wielu sytuacjach. 👍️
02.12.2025
1
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
21,29 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
70 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
DR. OETKER
EAN:
5900437077109
Cena za kg:
21,29 zł/kg
Waga:
70 g
Marka:
DR. OETKER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900437077109

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Zastosuj sodę: do pieczenia pierników (1 łyżeczka na 500 g mąki) do ubijania białek (1 szczypta) - usztywni pianę do dżemów z kwaśnych owoców (szczypta na 1 kg owoców) - złagodzi smak do sporządzania napojów orzeźwiających z sokiem z cytryny lub limonki do gotowania zielonych warzyw (1 szczypta) - zachowa kolor Soda to także środek do: czyszczenia naczyń i urządzeń kuchennych, usuwania przykrych zapachów, wybielania prania.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Dr. Oetker


Marka standaryzowana

MarkaDr. Oetker

Opis produktu

Soda to produkt niezbędny w każdej kuchni.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Soda oczyszczona

Produkty z kategorii Soda oczyszczona

5.0
z 143 opinii

16% taniej

MIX BRANDS Soda oczyszczona 1 kg

MIX BRANDS

Soda oczyszczona

1 kg
8,39 zł/kg
Cena promocyjna8,39 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-09-2027
5.0
z 162 opinii
DR. OETKER Soda oczyszczona 70 g

DR. OETKER

Soda oczyszczona

70 g
21,29 zł/kg
Cena1,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 130 opinii
DELECTA Soda oczyszczona 70 g

DELECTA

Soda oczyszczona

70 g
18,43 zł/kg
Cena1,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 8 opinii
CELIKO Soda oczyszczona bezglutenowa 80 g

CELIKO

Soda oczyszczona bezglutenowa

80 g
24,88 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 15 opinii
KAMIS Soda oczyszczona 40 g

KAMIS

Soda oczyszczona

40 g
49,75 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2028

Produkty marki DR. OETKER

4.9
z 257 opinii
DR. OETKER Proszek do pieczenia (na 1 kg mąki) 30 g

DR. OETKER

Proszek do pieczenia (na 1 kg mąki)

30 g
33,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 182 opinii
DR. OETKER Cukier wanilinowy (z naturalnym ekstraktem wanilii) 16 g

DR. OETKER

Cukier wanilinowy (z naturalnym ekstraktem wanilii)

16 g
61,88 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 104 opinii
DR. OETKER Drożdże suszone instant (na 0,5 kg mąki) 7 g

DR. OETKER

Drożdże suszone instant (na 0,5 kg mąki)

7 g
241,43 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 107 opinii
DR. OETKER Kwas cytrynowy 20 g

DR. OETKER

Kwas cytrynowy

20 g
79,50 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 88 opinii
DR. OETKER Budyń o smaku waniliowym 40 g

DR. OETKER

Budyń o smaku waniliowym

40 g
34,75 zł/kg
Cena1,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 49 opinii
DR. OETKER Budyń o smaku śmietankowym 40 g

DR. OETKER

Budyń o smaku śmietankowym

40 g
34,75 zł/kg
Cena1,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 64 opinii
DR. OETKER GUSEPPE Pizza z salami 380 g

DR. OETKER GUSEPPE

Pizza z salami

380 g
36,82 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 92 opinii
DR. OETKER Cukier wanilinowy (z naturalnym ekstraktem wanilii) XXL 43 g

DR. OETKER

Cukier wanilinowy (z naturalnym ekstraktem wanilii) XXL

43 g
36,98 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 62 opinii
DR. OETKER GUSEPPE Pizza 4 sery 335 g

DR. OETKER GUSEPPE

Pizza 4 sery

335 g
41,76 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 149 opinii
DR. OETKER GUSEPPE Pizza z szynką i pieczarkami 425 g

DR. OETKER GUSEPPE

Pizza z szynką i pieczarkami

425 g
32,92 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 31 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku truskawkowym 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku truskawkowym

31 g
69,35 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 47 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku malinowym 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku malinowym

31 g
69,35 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 64 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku poziomkowym 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku poziomkowym

31 g
69,35 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 51 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku owoców leśnych 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku owoców leśnych

31 g
69,35 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 41 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku wiśniowym 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku wiśniowym

31 g
69,35 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 33 opinii
DR. OETKER GUSEPPE Pizza z szynką 410 g

DR. OETKER GUSEPPE

Pizza z szynką

410 g
34,12 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store