Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Wypieki i desery
Kwasek cytrynowy
DR. OETKER Kwas cytrynowy
Pomidory suszone w oleju roślinnym - Sacla, Wyjątkowy składnik potraw o doskonałym smaku.
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 107 opinii

DR. OETKER Kwas cytrynowy

20 g
DR. OETKER

Cena1,59 zł
79,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kwasek cytrynowy Dr. Oetker to absolutna podstawa każdej kuchni. Szczególnie wykorzystywany do produkcji domowej roboty przetworów. Charakteryzuje się intensywnym, kwaśnym smakiem.

Kwasek cytrynowy można znaleźć w wielu produktach, ponieważ jest wykorzystywany jako regulator kwasowości oraz przeciwutleniacz.

Kwasek cytrynowy wykazuje szeroką paletę właściwości, która wykorzystywana jest również poza kuchnią:

  • Umożliwia usunięcie uporczywego osadu z różnych powierzchni w szybki i prosty sposób
  • W przemyśle kosmetycznym jest wykorzystywany jako oręże w walce z przebarwieniami skóry
  • Ma świetne właściwości odkamieniające

Cechy

podkreśla smak, utrwala kolor warzyw i owoców

uszlachetnia smak sosów, dressingów i zup

wzmacnia smak konfitur, galaretek i soków

podkreśla smak napojów


DR. OETKER Kwas cytrynowy


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.10.2028

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
107 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Simona
zweryfikowano
Zgłaszam
Potrzebny do sprzątania, super produkt, używam także do czyszczenia zlewu i kranów z kamienia oraz czajnika.
10.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
79,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
20 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
DR. OETKER
EAN:
5900437070100
Cena za kg:
79,50 zł/kg
Waga:
20 g
Marka:
DR. OETKER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900437070100

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Przepisy, porady i inspiracje: www.oetker.pl


Informacje producenta

Marka

Dr. Oetker


Marka standaryzowana

MarkaDr. Oetker

Dodatkowe informacje

Przepisy, porady i inspiracje: www.oetker.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kwas cytrynowy


Opis produktu

Kwas cytrynowy Dr. Oetkera posiada w kuchni każda prawdziwa pani domu. Można go używać przy robieniu przetworów lub gdy masz problemy z żelowaniem. Jest idealny do usuwania zabrudzeń z dłoni, odkamieniania czajników. Możesz go również użyć jako przyprawę do sosów sałatkowych i do podkreślania smaku innych potraw.

Produkty z kategorii Kwasek cytrynowy

4.9
z 33 opinii
BIG NATURE Kwasek cytrynowy 1 kg

BIG NATURE

Kwasek cytrynowy

1 kg
16,99 zł/kg
Cena promocyjna16,99 zł
19,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2027
4.9
z 107 opinii
DR. OETKER Kwas cytrynowy 20 g

DR. OETKER

Kwas cytrynowy

20 g
79,50 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.9
z 116 opinii
PRYMAT Kwas cytrynowy XXL 50 g

PRYMAT

Kwas cytrynowy XXL

50 g
69,80 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 34 opinii
DELECTA Kwasek cytrynowy 20 g

DELECTA

Kwasek cytrynowy

20 g
109,50 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

Produkty marki DR. OETKER

4.9
z 257 opinii
DR. OETKER Proszek do pieczenia (na 1 kg mąki) 30 g

DR. OETKER

Proszek do pieczenia (na 1 kg mąki)

30 g
33,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 182 opinii
DR. OETKER Cukier wanilinowy (z naturalnym ekstraktem wanilii) 16 g

DR. OETKER

Cukier wanilinowy (z naturalnym ekstraktem wanilii)

16 g
61,88 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 104 opinii
DR. OETKER Drożdże suszone instant (na 0,5 kg mąki) 7 g

DR. OETKER

Drożdże suszone instant (na 0,5 kg mąki)

7 g
241,43 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 162 opinii
DR. OETKER Soda oczyszczona 70 g

DR. OETKER

Soda oczyszczona

70 g
21,29 zł/kg
Cena1,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.8
z 64 opinii
DR. OETKER GUSEPPE Pizza z salami 380 g

DR. OETKER GUSEPPE

Pizza z salami

380 g
36,82 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 92 opinii
DR. OETKER Cukier wanilinowy (z naturalnym ekstraktem wanilii) XXL 43 g

DR. OETKER

Cukier wanilinowy (z naturalnym ekstraktem wanilii) XXL

43 g
36,98 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 64 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku poziomkowym 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku poziomkowym

31 g
69,35 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 31 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku truskawkowym 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku truskawkowym

31 g
69,35 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 47 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku malinowym 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku malinowym

31 g
69,35 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 51 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku owoców leśnych 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku owoców leśnych

31 g
69,35 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 41 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku wiśniowym 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku wiśniowym

31 g
69,35 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 88 opinii
DR. OETKER Budyń o smaku waniliowym 40 g

DR. OETKER

Budyń o smaku waniliowym

40 g
34,75 zł/kg
Cena1,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 49 opinii
DR. OETKER Budyń o smaku śmietankowym 40 g

DR. OETKER

Budyń o smaku śmietankowym

40 g
34,75 zł/kg
Cena1,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 62 opinii
DR. OETKER GUSEPPE Pizza 4 sery 335 g

DR. OETKER GUSEPPE

Pizza 4 sery

335 g
41,76 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 149 opinii
DR. OETKER GUSEPPE Pizza z szynką i pieczarkami 425 g

DR. OETKER GUSEPPE

Pizza z szynką i pieczarkami

425 g
32,92 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 33 opinii
DR. OETKER GUSEPPE Pizza z szynką 410 g

DR. OETKER GUSEPPE

Pizza z szynką

410 g
34,12 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store