Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Wypieki i desery
Drożdże
Suche
DR. OETKER Drożdże suszone instant (na 0,5 kg mąki)
Coca Cola - napój gaszący pragnienie oraz pobudzający
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 104 opinii

DR. OETKER Drożdże suszone instant (na 0,5 kg mąki)

7 g
DR. OETKER

Cena1,69 zł
241,43 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Drożdże suszone Dr. Oetker to naturalne drożdże powodujące spulchnianie i wyrastanie różnego rodzaju wypieków. W przeciwieństwie do drożdży tradycyjnych nie wymagają sporządzania dodatkowego rozczynu. Idealnie sprawdzają się podczas pieczenia wszelkiego typu ciast drożdżowych i pizzy.

Drożdże suszone Dr. Oetker są bardzo łatwe w użyciu, wystarczy zmieszać je z mąką i pozostałymi składnikami ciasta.

Drożdże suszone Dr. Oetker - ciasto drożdżowe w mgnieniu oka:

  • Wysokie właściwości spulchniające
  • Prostota i szybkość przygotowania: wystarczy je zmieszać z pozostałymi składnikami ciasta
  • Długa data ważności

Cechy

bez przygotowania rozczynu wymieszaj z mąką

na 0,5 kg maki


DR. OETKER Drożdże suszone instant (na 0,5 kg mąki)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.09.2027
Tagi
bez cukru

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
104 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
98%
4
2%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
jest ok
19.02.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra Marka i spełnia oczekiwania jak zawsze
18.01.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Fajne 💯💯
11.09.2025
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Spełniają swoją rolę :)
04.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
241,43 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
7 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
DR. OETKER
EAN:
5900437011110
Cena za kg:
241,43 zł/kg
Waga:
7 g
Marka:
DR. OETKER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900437011110

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przygotowanie i stosowanie

1. Sporządzenie rozczynu nie jest konieczne z wyjątkiem ciast z dużą ilością bakalii. Zawartość torebki wystarczy dokładnie wymieszać z mąką. 2. Dodać pozostałe składniki wg stosowanego przepisu i dokładnie wyrobić ciasto. Wyrobione ciasto pozostawić w cieple do wyrośnięcia. Piec zgodnie z przepisem.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Produkt pakowany w atmosferze ochronnej.


Przepisy

Porcja na 500 g mąki pszennej 1. Drożdże dokładnie wymieszaj z mąką. Sporządzanie rozczynu nie jest konieczne z wyjątkiem ciast z dużą ilością bakalii. 2. Dodaj pozostałe składniki wg wybranego przepisu i dokładnie wyrób ciasto, a następnie pozostaw w cieple do wyrośnięcia. Piecz zgodnie z przepisem.


Informacje producenta

Marka

Dr. Oetker


Marka standaryzowana

MarkaDr. Oetker

Opis produktu

1 torebka Drożdży instant 7 g = 25 g drożdży świeżych


Dodatkowe informacje

Przepisów szukaj na www.oetker.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Drożdże suszone instant


Pochodzenie

:Wyprodukowano w Niemczech

Produkty z kategorii Suche

5.0
z 104 opinii
DR. OETKER Drożdże suszone instant (na 0,5 kg mąki) 7 g

DR. OETKER

Drożdże suszone instant (na 0,5 kg mąki)

7 g
241,43 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 131 opinii
DELECTA Drożdże uniwersalne instant (na 0,5kg mąki) 8 g

DELECTA

Drożdże uniwersalne instant (na 0,5kg mąki)

8 g
161,25 zł/kg
Cena1,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 10 opinii
KAMIS Drożdże suszone (6 sasz. x 8g) 48 g

KAMIS

Drożdże suszone (6 sasz. x 8g)

48 g
187,29 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2027

Produkty marki DR. OETKER

4.9
z 257 opinii
DR. OETKER Proszek do pieczenia (na 1 kg mąki) 30 g

DR. OETKER

Proszek do pieczenia (na 1 kg mąki)

30 g
33,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 182 opinii
DR. OETKER Cukier wanilinowy (z naturalnym ekstraktem wanilii) 16 g

DR. OETKER

Cukier wanilinowy (z naturalnym ekstraktem wanilii)

16 g
61,88 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 162 opinii
DR. OETKER Soda oczyszczona 70 g

DR. OETKER

Soda oczyszczona

70 g
21,29 zł/kg
Cena1,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.9
z 107 opinii
DR. OETKER Kwas cytrynowy 20 g

DR. OETKER

Kwas cytrynowy

20 g
79,50 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 88 opinii
DR. OETKER Budyń o smaku waniliowym 40 g

DR. OETKER

Budyń o smaku waniliowym

40 g
34,75 zł/kg
Cena1,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 49 opinii
DR. OETKER Budyń o smaku śmietankowym 40 g

DR. OETKER

Budyń o smaku śmietankowym

40 g
34,75 zł/kg
Cena1,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 64 opinii
DR. OETKER GUSEPPE Pizza z salami 380 g

DR. OETKER GUSEPPE

Pizza z salami

380 g
36,82 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 92 opinii
DR. OETKER Cukier wanilinowy (z naturalnym ekstraktem wanilii) XXL 43 g

DR. OETKER

Cukier wanilinowy (z naturalnym ekstraktem wanilii) XXL

43 g
36,98 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 62 opinii
DR. OETKER GUSEPPE Pizza 4 sery 335 g

DR. OETKER GUSEPPE

Pizza 4 sery

335 g
41,76 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 149 opinii
DR. OETKER GUSEPPE Pizza z szynką i pieczarkami 425 g

DR. OETKER GUSEPPE

Pizza z szynką i pieczarkami

425 g
32,92 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 31 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku truskawkowym 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku truskawkowym

31 g
69,35 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 47 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku malinowym 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku malinowym

31 g
69,35 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 64 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku poziomkowym 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku poziomkowym

31 g
69,35 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 51 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku owoców leśnych 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku owoców leśnych

31 g
69,35 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 41 opinii
DR. OETKER Słodka Chwila Kisiel o smaku wiśniowym 31 g

DR. OETKER Słodka Chwila

Kisiel o smaku wiśniowym

31 g
69,35 zł/kg
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 33 opinii
DR. OETKER GUSEPPE Pizza z szynką 410 g

DR. OETKER GUSEPPE

Pizza z szynką

410 g
34,12 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store