Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Wypieki i desery
Drożdże

Drożdże

Wróć do Wypieki i desery

SucheŚwieżeInne drożdże



5.0
z 131 opinii
DELECTA Drożdże uniwersalne instant (na 0,5kg mąki) 8 g

DELECTA

Drożdże uniwersalne instant (na 0,5kg mąki)

8 g
161,25 zł/kg
Cena1,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 58 opinii
DELECTA Drożdże do pizzy (na 0,5kg mąki) 8 g

DELECTA

Drożdże do pizzy (na 0,5kg mąki)

8 g
161,25 zł/kg
Cena1,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 104 opinii
DR. OETKER Drożdże suszone instant (na 0,5 kg mąki) 7 g

DR. OETKER

Drożdże suszone instant (na 0,5 kg mąki)

7 g
241,43 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

5.0
z 170 opinii
LALLEMAND Drożdże domowe świeże 100 g

LALLEMAND

Drożdże domowe świeże

100 g
24,90 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni

5.0
z 10 opinii
KAMIS Drożdże suszone (6 sasz. x 8g) 48 g

KAMIS

Drożdże suszone (6 sasz. x 8g)

48 g
187,29 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2027

5.0
z 28 opinii
DR. OETKER Zakwas chlebowy żytni (na 0,5 kg mąki) 15 g

DR. OETKER

Zakwas chlebowy żytni (na 0,5 kg mąki)

15 g
112,67 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2029

4.9
z 219 opinii
LESAFFRE Drożdże Babuni świeże 100 g

LESAFFRE

Drożdże Babuni świeże

100 g
23,90 zł/kg
Cena2,39 zł
Do koszyka

5.0
z 75 opinii
LESAFFRE Drożdże Babuni Lux świeże (2x42g) 84 g

LESAFFRE

Drożdże Babuni Lux świeże (2x42g)

84 g
28,45 zł/kg
Cena2,39 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store