Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Wypieki i desery
Drożdże
Świeże
LESAFFRE Drożdże Babuni Lux świeże (2x42g)
Drożdże Babuni Lux świeże (2x42g) LESAFFRE 84g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 75 opinii

LESAFFRE Drożdże Babuni Lux świeże (2x42g)

84 g
LESAFFRE
Polska

Cena2,39 zł
28,45 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

odkryj smak domowych wypieków


LESAFFRE Drożdże Babuni Lux świeże (2x42g)


Produkt dostępny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
75 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
99%
4
1%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Gabriela
zweryfikowano
Zgłaszam
cudowne
18.02.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️
21.01.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra Marka i spełnia oczekiwania jak zawsze
18.01.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Super 💯💯💯
11.09.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Moje ulubione drożdże, fantastyczne do drożdżówki
07.06.2025
0
0
Aniela
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeże!
08.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
28,45 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
84 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
LESAFFRE
EAN:
59029021
Cena za kg:
28,45 zł/kg
Waga:
84 g
Marka:
LESAFFRE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
59029021

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze: +1°C +10°C


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 10


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Masa netto: 1,008 kg (12 x 84 g) w momencie pakowania


Informacje producenta

Marka standaryzowana

MarkaUnbranded

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Drożdże Babuni

Wariant lux

Produkty z kategorii Świeże

5.0
z 170 opinii
LALLEMAND Drożdże domowe świeże 100 g

LALLEMAND

Drożdże domowe świeże

100 g
24,90 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 219 opinii
LESAFFRE Drożdże Babuni świeże 100 g

LESAFFRE

Drożdże Babuni świeże

100 g
23,90 zł/kg
Cena2,39 zł
Do koszyka
5.0
z 75 opinii
LESAFFRE Drożdże Babuni Lux świeże (2x42g) 84 g

LESAFFRE

Drożdże Babuni Lux świeże (2x42g)

84 g
28,45 zł/kg
Cena2,39 zł
Do koszyka

Produkty marki LESAFFRE

4.9
z 219 opinii
LESAFFRE Drożdże Babuni świeże 100 g

LESAFFRE

Drożdże Babuni świeże

100 g
23,90 zł/kg
Cena2,39 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store