Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Paczkowane chleby
Z ziarnami i dodatkami
BEAK BEAK Chleb keto z orzechami makadamia
Chleb keto z orzechami makadamia BEAK BEAK 165g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 23 opinii

BEAK BEAK Chleb keto z orzechami makadamia

165 g
BEAK BEAK
Polska

Cena11,99 zł
72,67 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
bez cukru
wegański
Keto

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
23 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
87%
4
4%
3
0%
2
4%
1
4%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Hubert
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyrób z pleśnią pomimo nie przekroczenia daty przydatności do spożycia
06.09.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Moze nie doczytalam ze sa to 3 kromeczki. Coz za te cenę...zaskoczyl mnie rozmiar
01.06.2025
1
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.04.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.04.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.02.2026
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.09.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.09.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.09.2025
0
0
Longina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.09.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.08.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.08.2025
0
0
Longina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.08.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.07.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.07.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
72,67 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
165 g
Dostawca:
BAKERY COMPANY SPÓŁK
Marka:
BEAK BEAK
EAN:
5901764234937
Cena za kg:
72,67 zł/kg
Waga:
165 g
Marka:
BEAK BEAK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BAKERY COMPANY SPÓŁK
EAN:
5901764234937

Produkty z kategorii Z ziarnami i dodatkami

4.8
z 17 opinii
FOODS BY ANN Chleb proteinowy z pełnego ziarna z oliwkami bezglutenowy 250 g

FOODS BY ANN

Chleb proteinowy z pełnego ziarna z oliwkami bezglutenowy

250 g
43,96 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
FOODS BY ANN Chleb z pełnego ziarna z nasionami chia bezglutenowy 250 g

FOODS BY ANN

Chleb z pełnego ziarna z nasionami chia bezglutenowy

250 g
43,96 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
5.0
z 11 opinii
BEAK BEAK Chleb Czyste Ziarno naturalny 165 g

BEAK BEAK

Chleb Czyste Ziarno naturalny

165 g
54,48 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
BEAK BEAK Chleb Drobne Ziarno z ziołami 165 g

BEAK BEAK

Chleb Drobne Ziarno z ziołami

165 g
60,55 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
BEAK BEAK Chleb Czyste Ziarno z żurawiną 165 g

BEAK BEAK

Chleb Czyste Ziarno z żurawiną

165 g
57,27 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka
4.7
z 23 opinii
BEAK BEAK Chleb keto z orzechami makadamia 165 g

BEAK BEAK

Chleb keto z orzechami makadamia

165 g
72,67 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka

Produkty marki BEAK BEAK

5.0
z 11 opinii
BEAK BEAK Chleb Czyste Ziarno naturalny 165 g

BEAK BEAK

Chleb Czyste Ziarno naturalny

165 g
54,48 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
BEAK BEAK Chleb Drobne Ziarno z ziołami 165 g

BEAK BEAK

Chleb Drobne Ziarno z ziołami

165 g
60,55 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
BEAK BEAK Chleb Czyste Ziarno z żurawiną 165 g

BEAK BEAK

Chleb Czyste Ziarno z żurawiną

165 g
57,27 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
BEAK BEAK Chleb Proteinowy z suszonymi pomidorami 165 g

BEAK BEAK

Chleb Proteinowy z suszonymi pomidorami

165 g
90,85 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store