Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Paczkowane wypieki
Babeczki i muffinki
DAN CAKE Mini babeczka marmurkowa
Wielkanocna babeczka do koszyczka DAN CAKE 40g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 46 opinii

DAN CAKE Mini babeczka marmurkowa

40 g
DAN CAKE
Dania

Cena2,99 zł
74,75 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1671.00 kJ
19.9%
Wartość energetyczna (kcal)
399.00 kcal
20.0%
Tłuszcz (g)
19.00 g
27.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
8.50 g
42.5%
Węglowodany (g)
54.00 g
20.8%
w tym cukry (g)
32.00 g
35.6%
Białko (g)
5.50 g
11.0%
Sól (g)
1.10 g
18.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
46 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
85%
4
13%
3
2%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ładnie zapakowana, dobry wybór na święconkę, dziękuję
02.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Babeczka do koszyczka a to super pomysł. Niestety dotarła do mnie w formie" placuszka" ponieważ została wrzucona razem z innymi ciężkimi produktami.
27.03.2026
1
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Delikatne ciastko dwukolorowe, nie za słodkie, w sam raz do małej kawki :)
01.04.2024
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
świetne ok
08.03.2024
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2026
0
0
Eugene
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2026
0
0
Eugene
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
13.04.2026
0
0
Eugene
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2026
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.03.2026
0
0
Gabriela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0
dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
22.04.2025
0
0
Bogusława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
22.04.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2025
0
0
Sylwester
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
74,75 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
40 g
Dostawca:
DAN CAKE POLONIA
Marka:
DAN CAKE
EAN:
5900864718576
Cena za kg:
74,75 zł/kg
Waga:
40 g
Marka:
DAN CAKE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DAN CAKE POLONIA
EAN:
5900864718576

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: patrz nadruk na górnej części opakowania. Przechowywać w miejscu suchym, chronić przed ciepłem.


Informacje producenta

Marka

Dan Cake


Marka standaryzowana

MarkaDan Cake

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Babeczka marmurkowa

Produkty z kategorii Babeczki i muffinki

4.7
z 44 opinii
DAN CAKE Muffinka czekoladowa 75 g

DAN CAKE

Muffinka czekoladowa

75 g
44,67 zł/kg
Cena3,35 zł
Do koszyka
4.7
z 29 opinii
DAN CAKE Muffinka stracciatella 75 g

DAN CAKE

Muffinka stracciatella

75 g
42,53 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
4.9
z 24 opinii
SCHAR Muffin choco - babeczka czekoladowa bezglutenowa 65 g

SCHAR

Muffin choco - babeczka czekoladowa bezglutenowa

65 g
92,15 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
SCHAR Babeczki morelowe bezglutenowe 250 g

SCHAR

Babeczki morelowe bezglutenowe

250 g
75,96 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
4.8
z 46 opinii
DAN CAKE Mini babeczka marmurkowa 40 g

DAN CAKE

Mini babeczka marmurkowa

40 g
74,75 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka

Produkty marki DAN CAKE

4.8
z 796 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy pełnoziarnisty 500 g

DAN CAKE

Chleb tostowy pełnoziarnisty

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 749 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy pszenny 500 g

DAN CAKE

Chleb tostowy pszenny

500 g
13,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 158 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy maślany 500 g

DAN CAKE

Chleb tostowy maślany

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 194 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy sandwich pełnoziarnisty 750 g

DAN CAKE

Chleb tostowy sandwich pełnoziarnisty

750 g
10,65 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
4.9
z 197 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy sandwich pszenny 750 g

DAN CAKE

Chleb tostowy sandwich pszenny

750 g
9,32 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 461 opinii
DAN CAKE Bułeczki mleczne 400 g

DAN CAKE

Bułeczki mleczne

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 47 opinii
DAN CAKE Pinsa 230 g

DAN CAKE

Pinsa

230 g
50,83 zł/kg
Cena11,69 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
4.9
z 178 opinii
DAN CAKE Hot Dog Buns 4x62,5g 250 g

DAN CAKE

Hot Dog Buns 4x62,5g

250 g
26,20 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka
4.9
z 202 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy pełnoziarnisty 250 g

DAN CAKE

Chleb tostowy pełnoziarnisty

250 g
15,96 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.8
z 297 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy pszenny 250 g

DAN CAKE

Chleb tostowy pszenny

250 g
15,16 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 130 opinii
DAN CAKE Bajgiel classic 4 szt. 300 g

DAN CAKE

Bajgiel classic 4 szt.

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 161 opinii
DAN CAKE Bagietka pszenna do odpieku 2x150g 300 g

DAN CAKE

Bagietka pszenna do odpieku 2x150g

300 g
18,63 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
4.8
z 150 opinii
DAN CAKE Gofry 6 szt. 250 g

DAN CAKE

Gofry 6 szt.

250 g
35,00 zł/kg
Cena8,75 zł
Do koszyka
4.8
z 285 opinii
DAN CAKE Bułki śniadaniowe do odpieku 300 g

DAN CAKE

Bułki śniadaniowe do odpieku

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 61 opinii
DAN CAKE Pita kieszonki 4 szt. 400 g

DAN CAKE

Pita kieszonki 4 szt.

400 g
18,47 zł/kg
Cena7,39 zł
Kaucja: + 1,50 zł
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
DAN CAKE Pita proteinowa 4 szt. 400 g

DAN CAKE

Pita proteinowa 4 szt.

400 g
21,72 zł/kg
Cena8,69 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store