Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Chleby tostowe
DAN CAKE Chleb tostowy pełnoziarnisty
Chleb tostowy pełnoziarnisty DAN CAKE 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 202 opinii

DAN CAKE Chleb tostowy pełnoziarnisty

250 g
DAN CAKE

Cena3,99 zł
15,96 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

z dodatkiem naturalnego zakwasu pszennego

źródło błonnika


DAN CAKE Chleb tostowy pełnoziarnisty


Produkt dostępny
Data przydatności: około 8 dni
Dostępne warianty
DAN CAKE Chleb tostowy pszenny
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1043.00 kJ
12.4%
Wartość energetyczna (kcal)
247.00 kcal
12.4%
Tłuszcz (g)
3.00 g
4.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.30 g
1.5%
Węglowodany (g)
43.00 g
16.5%
w tym cukry (g)
4.80 g
5.3%
Błonnik (g)
4.90 g
Białko (g)
9.50 g
19.0%
Sól (g)
1.10 g
18.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
202 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
9%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jakiś smak taki sztuczny
25.04.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bezpłciowe nieco
07.04.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Chlebek smaczny .Lubimy tosty bo jest szybko ładnie i smacznie🔥
10.02.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
niesmaczne
17.07.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupuję kiedy muszę, nie jest to pieczywo zdrowe, ale wygodne i użyteczne w stosowaniu
25.02.2025
0
0
Nina
zweryfikowano
Zgłaszam
wszystko świeże👍️
29.01.2025
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️💪🚀
20.11.2024
0
0
Marcin i Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok 👌
19.08.2024
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Normalny tostowy chleb.
08.08.2024
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
💯 dobry jakościowo
03.06.2024
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok długo przydatny, nie pleśnieje
07.03.2024
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Jestem bardzo zadowolona z zakupów, wszystko świeże i na czas Polecam
23.02.2024
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Fajny chlebek. Dzięki temu że jest pełnoziarnisty jest na pewno sporo zdrowszy niż zwykły pszenny.
19.02.2024
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Fajnie że można zakupić połówkę, na pewno się nie zmarnuje
02.02.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealny dla osób dbających o sylwetkę
23.01.2024
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
świeży, dobry na kanapki
07.12.2023
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre z wyraźnym smakiem ziarn
05.12.2023
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry produkt!
17.11.2023
0
0
Jerzy Kośmiński
zweryfikowano
Zgłaszam
świeży i smaczny
03.11.2023
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
To moja rezerwa. Długo pozostaje świeży.
27.10.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
15,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
DAN CAKE POLONIA
Marka:
DAN CAKE
EAN:
5900864789828
Cena za kg:
15,96 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
DAN CAKE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DAN CAKE POLONIA
EAN:
5900864789828

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: patrz nadruk na boku opakowania. Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu zaleca się spożyć w ciągu 48 godzin. Często dobre dłużej Sprawdź zanim wyrzucisz Popatrz - Powąchaj - Posmakuj


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Informacje producenta

Marka

Dan Cake


Marka standaryzowana

MarkaDan Cake

Oświadczenia żywieniowe

źródło błonnika


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Chleb tostowy

Wariant z mąką pełnoziarnistą

Produkty z kategorii Chleby tostowe

4.8
z 796 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy pełnoziarnisty 500 g

DAN CAKE

Chleb tostowy pełnoziarnisty

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 749 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy pszenny 500 g

DAN CAKE

Chleb tostowy pszenny

500 g
13,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 158 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy maślany 500 g

DAN CAKE

Chleb tostowy maślany

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 197 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy sandwich pszenny 750 g

DAN CAKE

Chleb tostowy sandwich pszenny

750 g
9,32 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 194 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy sandwich pełnoziarnisty 750 g

DAN CAKE

Chleb tostowy sandwich pełnoziarnisty

750 g
10,65 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
4.8
z 664 opinii
PLONY ZBÓŻ Tost pszenny 500 g

PLONY ZBÓŻ

Tost pszenny

500 g
9,98 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 297 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy pszenny 250 g

DAN CAKE

Chleb tostowy pszenny

250 g
15,16 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 202 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy pełnoziarnisty 250 g

DAN CAKE

Chleb tostowy pełnoziarnisty

250 g
15,96 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.8
z 108 opinii
IL BUON PANE Chleb tostowy pszenny BIO 400 g

IL BUON PANE

Chleb tostowy pszenny BIO

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.9
z 151 opinii
IL BUON PANE Chleb tostowy pełnoziarnisty BIO 400 g

IL BUON PANE

Chleb tostowy pełnoziarnisty BIO

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.9
z 11 opinii
IL BUON PANE Chleb tostowy proteinowy krojony 400 g

IL BUON PANE

Chleb tostowy proteinowy krojony

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.8
z 125 opinii
SCHULSTAD Chleb tostowy pszenny 500 g

SCHULSTAD

Chleb tostowy pszenny

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

Produkty marki DAN CAKE

4.8
z 796 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy pełnoziarnisty 500 g

DAN CAKE

Chleb tostowy pełnoziarnisty

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 158 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy maślany 500 g

DAN CAKE

Chleb tostowy maślany

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 749 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy pszenny 500 g

DAN CAKE

Chleb tostowy pszenny

500 g
13,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 194 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy sandwich pełnoziarnisty 750 g

DAN CAKE

Chleb tostowy sandwich pełnoziarnisty

750 g
10,65 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
4.9
z 197 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy sandwich pszenny 750 g

DAN CAKE

Chleb tostowy sandwich pszenny

750 g
9,32 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 461 opinii
DAN CAKE Bułeczki mleczne 400 g

DAN CAKE

Bułeczki mleczne

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 47 opinii
DAN CAKE Pinsa 230 g

DAN CAKE

Pinsa

230 g
50,83 zł/kg
Cena11,69 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
4.9
z 178 opinii
DAN CAKE Hot Dog Buns 4x62,5g 250 g

DAN CAKE

Hot Dog Buns 4x62,5g

250 g
26,20 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka
4.8
z 297 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy pszenny 250 g

DAN CAKE

Chleb tostowy pszenny

250 g
15,16 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 130 opinii
DAN CAKE Bajgiel classic 4 szt. 300 g

DAN CAKE

Bajgiel classic 4 szt.

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 285 opinii
DAN CAKE Bułki śniadaniowe do odpieku 300 g

DAN CAKE

Bułki śniadaniowe do odpieku

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.8
z 161 opinii
DAN CAKE Bagietka pszenna do odpieku 2x150g 300 g

DAN CAKE

Bagietka pszenna do odpieku 2x150g

300 g
18,63 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
4.8
z 150 opinii
DAN CAKE Gofry 6 szt. 250 g

DAN CAKE

Gofry 6 szt.

250 g
35,00 zł/kg
Cena8,75 zł
Do koszyka
4.9
z 61 opinii
DAN CAKE Pita kieszonki 4 szt. 400 g

DAN CAKE

Pita kieszonki 4 szt.

400 g
18,47 zł/kg
Cena7,39 zł
Kaucja: + 1,50 zł
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
DAN CAKE Pita proteinowa 4 szt. 400 g

DAN CAKE

Pita proteinowa 4 szt.

400 g
21,72 zł/kg
Cena8,69 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
4.8
z 79 opinii
DAN CAKE Bułki do burgerów z sezamem MAXI 4 szt 300 g

DAN CAKE

Bułki do burgerów z sezamem MAXI 4 szt

300 g
22,97 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store