Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Chleby tostowe
SCHULSTAD Chleb tostowy pszenny
Chleb tostowy pszenny SCHULSTAD 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 125 opinii

SCHULSTAD Chleb tostowy pszenny

500 g
SCHULSTAD
Niemcy

Cena9,99 zł
19,98 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1066.00 kJ
12.7%
Wartość energetyczna (kcal)
252.00 kcal
12.6%
Tłuszcz (g)
2.60 g
3.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.30 g
1.5%
Węglowodany (g)
48.00 g
18.5%
w tym cukry (g)
4.70 g
5.2%
Błonnik (g)
3.10 g
Białko (g)
8.00 g
16.0%
Sól (g)
1.30 g
21.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
125 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
79%
4
18%
3
2%
2
0%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dla mnie pieczywo jest za blade
09.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny chleb, idealny do zrobienia tosta
18.11.2024
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Normalny. Bez uwag.
27.05.2024
0
0
D.
zweryfikowano
Zgłaszam
nie "nadmuchany"
15.01.2024
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
ok - standard
07.11.2023
0
0
Ela
zweryfikowano
Zgłaszam
te tosty to najlepsze tosty na rynku, królują u mnie od lat
06.10.2023
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
wszystko OK
01.09.2023
0
1
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Poprawny produkt i tylko poprawny.
05.08.2023
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Lekko suchy, tylko do tostowania
17.07.2023
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry na tosty jak też na kanapki
01.05.2023
0
0
Klaudia
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepszy chleb tostowy EVERRRR
23.04.2023
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry na gorąco, jak i na kanapki
29.03.2023
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Był nie pierwszej swierzosci
17.03.2023
1
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Znana firma i jakość
10.02.2023
0
1
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry
25.12.2022
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry ale za drogi
19.12.2022
1
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry chleb tostowy
07.12.2022
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
najlepszy chleb tostowy na rynku
23.11.2022
0
0
Karol
zweryfikowano
Zgłaszam
Tosty jak tosty
28.10.2022
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam.
20.10.2022
1
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
19,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
Lantmannen
Marka:
SCHULSTAD
EAN:
5900784209673
Cena za kg:
19,98 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
SCHULSTAD
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
Lantmannen
EAN:
5900784209673

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Data produkcji: Data nadrukowana na boku opakowania. Najlepiej spożyć przed: Data nadrukowana na boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od bezpośredniego działania promieni słonecznych.


Informacje producenta

Marka

Schulstad


Marka standaryzowana

MarkaSchulstad

O marce

Historia Schulstada zaczyna się w 1880 roku w kopenhaskiej piekarni Viggo Schulstada. Podobnie jak nasz założyciel, my w Schulstad praktykujemy skandynawskie przekonanie, że radość kryje się w małych rzeczach. W końcu to właśnie sprawia, że życie jest smaczne!


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Chleb tostowy

Wariant pszenny

Produkty z kategorii Chleby tostowe

4.8
z 796 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy pełnoziarnisty 500 g

DAN CAKE

Chleb tostowy pełnoziarnisty

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 749 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy pszenny 500 g

DAN CAKE

Chleb tostowy pszenny

500 g
13,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.9
z 158 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy maślany 500 g

DAN CAKE

Chleb tostowy maślany

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.8
z 664 opinii
PLONY ZBÓŻ Tost pszenny 500 g

PLONY ZBÓŻ

Tost pszenny

500 g
9,98 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 198 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy sandwich pszenny 750 g

DAN CAKE

Chleb tostowy sandwich pszenny

750 g
9,32 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 195 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy sandwich pełnoziarnisty 750 g

DAN CAKE

Chleb tostowy sandwich pełnoziarnisty

750 g
10,65 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni
4.8
z 297 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy pszenny 250 g

DAN CAKE

Chleb tostowy pszenny

250 g
15,16 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 202 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy pełnoziarnisty 250 g

DAN CAKE

Chleb tostowy pełnoziarnisty

250 g
15,96 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 108 opinii
IL BUON PANE Chleb tostowy pszenny BIO 400 g

IL BUON PANE

Chleb tostowy pszenny BIO

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.9
z 11 opinii
IL BUON PANE Chleb tostowy proteinowy krojony 400 g

IL BUON PANE

Chleb tostowy proteinowy krojony

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.9
z 151 opinii
IL BUON PANE Chleb tostowy pełnoziarnisty BIO 400 g

IL BUON PANE

Chleb tostowy pełnoziarnisty BIO

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.8
z 125 opinii
SCHULSTAD Chleb tostowy pszenny 500 g

SCHULSTAD

Chleb tostowy pszenny

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

Produkty marki SCHULSTAD

4.9
z 115 opinii
SCHULSTAD Bułki pszenne do hot dogów w stylu francuskim 180 g

SCHULSTAD

Bułki pszenne do hot dogów w stylu francuskim

180 g
42,50 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka
4.8
z 239 opinii
SCHULSTAD Bułki pszenne do hot dogów 4x60g 240 g

SCHULSTAD

Bułki pszenne do hot dogów 4x60g

240 g
29,96 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
4.8
z 69 opinii
SCHULSTAD Bułki do hamburgerów z sezamem 4 szt. 212 g

SCHULSTAD

Bułki do hamburgerów z sezamem 4 szt.

212 g
40,99 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
4.9
z 69 opinii
SCHULSTAD Bułki pszenne do hamburgerów MAXI 4 szt. 328 g

SCHULSTAD

Bułki pszenne do hamburgerów MAXI 4 szt.

328 g
26,19 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
4.7
z 52 opinii
SCHULSTAD Premium BOSTON Bułki pszenne do hamburgerów z sezamem i siemieniem lnianym 4 szt. 324 g

SCHULSTAD

Premium BOSTON Bułki pszenne do hamburgerów z sezamem i siemieniem lnianym 4 szt.

324 g
28,67 zł/kg
Cena9,29 zł
Do koszyka
4.9
z 191 opinii
SCHULSTAD Bułka tarta 375 g

SCHULSTAD

Bułka tarta

375 g
11,60 zł/kg
Cena4,35 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store