Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Paczkowane bułki
Do burgerów
SCHULSTAD Bułki pszenne do hamburgerów MAXI 4 szt.
Bułki pszenne do hamburgerów MAXI 4 szt. SCHULSTAD 328g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 69 opinii

SCHULSTAD Bułki pszenne do hamburgerów MAXI 4 szt.

328 g
SCHULSTAD

Cena8,59 zł
26,19 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

wstępnie przecięte

przyjazne weganom

bez substancji konserwujących

na drożdżach z dodatkiem zakwasu


SCHULSTAD Bułki pszenne do hamburgerów MAXI 4 szt.


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1193.00 kJ
14.2%
Wartość energetyczna (kcal)
282.00 kcal
14.1%
Tłuszcz (g)
4.60 g
6.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.70 g
3.5%
Węglowodany (g)
51.00 g
19.6%
w tym cukry (g)
7.50 g
8.3%
Błonnik (g)
2.50 g
Białko (g)
8.00 g
16.0%
Sól (g)
0.95 g
15.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
69 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Są super nawet jako zwykła kanapka ❤️
21.07.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok, długi termin, dobrze się przechowują.
16.12.2023
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsze z burgerowych bułek
23.10.2023
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Bułki bardzo dobrej jakości, smaczne, szczególnie jak się je podgrzeje, polecam.
11.10.2023
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Najsmaczniejsze bułki do burgerów, trzymają formę, odpowiednia proporcja ceny do jakości
15.08.2023
0
0
Dmytro
zweryfikowano
Zgłaszam
Okkkkk
27.06.2023
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne, duże, niezły sklad
22.06.2023
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bułki dobrej jakosci
02.03.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Do burgerów idealne
01.10.2022
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Jakość bardzo dobra. Wygląd super. Użyteczność: 100%
22.09.2022
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Te bułeczki to jakaś petarda, wyśmienite, świeże. Polecam.
23.05.2022
0
0
Luiza
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry skład jak na taki produkt.
12.07.2021
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
26,19 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
328 g
Dostawca:
Lantmannen
Marka:
SCHULSTAD
EAN:
5902620252607
Cena za kg:
26,19 zł/kg
Waga:
328 g
Marka:
SCHULSTAD
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
Lantmannen
EAN:
5902620252607

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Odgrzać w kuchence mikrofalowej(Od temperatury otoczenia):

Przekroić bułkę na pół, opiekać z każdej strony w tosterze przez 2 minuty lub piec w piekarniku przez 1-3 minuty w temperaturze 180 °C.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed (BBD): / Data produkcji (PD): / Numer partii (L): nadrukowano na froncie opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od bezpośredniego działania promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu i spożyć w ciągu 48 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Masa netto: 328 g (4 x 82 g)


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Powierzchnia bułek spryskana etanolem podczas pakowania.


Informacje producenta

Marka

Schulstad


Marka standaryzowana

MarkaSchulstad

Informacje dot. stylu życia

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Functional Name Bułki pszenne do przygotowywania ha

Variant Maxi Sesame

Produkty z kategorii Do burgerów

4.8
z 69 opinii
SCHULSTAD Bułki do hamburgerów z sezamem 4 szt. 212 g

SCHULSTAD

Bułki do hamburgerów z sezamem 4 szt.

212 g
40,99 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
4.9
z 69 opinii
SCHULSTAD Bułki pszenne do hamburgerów MAXI 4 szt. 328 g

SCHULSTAD

Bułki pszenne do hamburgerów MAXI 4 szt.

328 g
26,19 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
4.7
z 52 opinii
SCHULSTAD Premium BOSTON Bułki pszenne do hamburgerów z sezamem i siemieniem lnianym 4 szt. 324 g

SCHULSTAD

Premium BOSTON Bułki pszenne do hamburgerów z sezamem i siemieniem lnianym 4 szt.

324 g
28,67 zł/kg
Cena9,29 zł
Do koszyka
4.8
z 79 opinii
DAN CAKE Bułki do burgerów z sezamem MAXI 4 szt 300 g

DAN CAKE

Bułki do burgerów z sezamem MAXI 4 szt

300 g
22,97 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
4.6
z 25 opinii
DAN CAKE Bułki do burgerów bez sezamu 6 szt 300 g

DAN CAKE

Bułki do burgerów bez sezamu 6 szt

300 g
25,30 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
4.8
z 16 opinii
ROBERTO Mini burger - bułki pszenne z sezamem 200 g

ROBERTO

Mini burger - bułki pszenne z sezamem

200 g
63,45 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 28 dniPrzydatny ok. 28 dni

Produkty marki SCHULSTAD

4.9
z 115 opinii
SCHULSTAD Bułki pszenne do hot dogów w stylu francuskim 180 g

SCHULSTAD

Bułki pszenne do hot dogów w stylu francuskim

180 g
42,50 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka
4.8
z 239 opinii
SCHULSTAD Bułki pszenne do hot dogów 4x60g 240 g

SCHULSTAD

Bułki pszenne do hot dogów 4x60g

240 g
29,96 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
4.8
z 69 opinii
SCHULSTAD Bułki do hamburgerów z sezamem 4 szt. 212 g

SCHULSTAD

Bułki do hamburgerów z sezamem 4 szt.

212 g
40,99 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
4.8
z 125 opinii
SCHULSTAD Chleb tostowy pszenny 500 g

SCHULSTAD

Chleb tostowy pszenny

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.7
z 52 opinii
SCHULSTAD Premium BOSTON Bułki pszenne do hamburgerów z sezamem i siemieniem lnianym 4 szt. 324 g

SCHULSTAD

Premium BOSTON Bułki pszenne do hamburgerów z sezamem i siemieniem lnianym 4 szt.

324 g
28,67 zł/kg
Cena9,29 zł
Do koszyka
4.9
z 191 opinii
SCHULSTAD Bułka tarta 375 g

SCHULSTAD

Bułka tarta

375 g
11,60 zł/kg
Cena4,35 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store