Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Z piekarni i cukierni
Spody do wypieków

Spody do wypieków

Wróć do Z piekarni i cukierni

Wypieki słoneWypieki słodkie



4.6
z 15 opinii
PIZZA EUROPA Pinsa gusto 1 szt. 300 g

PIZZA EUROPA

Pinsa gusto 1 szt.

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.9
z 47 opinii
DAN CAKE Pinsa 230 g

DAN CAKE

Pinsa

230 g
50,83 zł/kg
Cena11,69 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka

5.0
z 63 opinii
SCHAR Spody do pizzy bezglutenowe (2 szt. - 2x150g) 300 g

SCHAR

Spody do pizzy bezglutenowe (2 szt. - 2x150g)

300 g
59,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
PIZZA EUROPA Spód do pizzy Napoli 2 szt. 660 g

PIZZA EUROPA

Spód do pizzy Napoli 2 szt.

660 g
37,86 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka

4.6
z 18 opinii
INCOLA Spody do pizzy bezglutenowe (3 szt.) 230 g

INCOLA

Spody do pizzy bezglutenowe (3 szt.)

230 g
56,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
PIZZA EUROPA Spód do pizzy Schiacciata 3 szt. 730 g

PIZZA EUROPA

Spód do pizzy Schiacciata 3 szt.

730 g
41,08 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
PIZZA EUROPA Spód do zapiekanki włoskiej 3 szt. 430 g

PIZZA EUROPA

Spód do zapiekanki włoskiej 3 szt.

430 g
55,79 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.8
z 4 opinii
DAN CAKE Spody tortowe kakaowe (3 warstwy) 400 g

DAN CAKE

Spody tortowe kakaowe (3 warstwy)

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka

5.0
z 11 opinii
DAN CAKE Spód tortowy 200 g

DAN CAKE

Spód tortowy

200 g
34,95 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store