Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Paczkowane ciasta
DAN CAKE Babka cytrynowa
Babka cytrynowa DAN CAKE 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 169 opinii

DAN CAKE Babka cytrynowa

250 g
DAN CAKE

Cena11,99 zł
47,96 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
DAN CAKE Babka marmurkowa
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1741.00 kJ
20.7%
Wartość energetyczna (kcal)
416.00 kcal
20.8%
Tłuszcz (g)
20.00 g
28.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
5.40 g
27.0%
Węglowodany (g)
57.00 g
21.9%
w tym cukry (g)
29.00 g
32.2%
Białko (g)
4.80 g
9.6%
Sól (g)
0.80 g
13.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
169 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Mojej Mamie smakuje.
16.04.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
OK..POLECAM.👍️
02.04.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
rozplywa sie w ustach
25.03.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️👍️
09.10.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Mogą cię odwiedzić niespodziewani goście, a ta babeczka ratuje sytuację.
03.12.2024
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
💯🔥👍️
13.05.2024
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Natomiast na babke cytrynowa skusilam sie odrazu bylamiekka nie sucha i pysznied smaczna
29.03.2024
0
0
Erika
zweryfikowano
Zgłaszam
ok babka cytrynowa świeża i smaczna
13.12.2023
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
kupuje od lat
21.09.2023
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
stale ja kupuje bo moja rodzina nia sie delektuje
13.09.2023
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobę ciasto podczas spotkań ze znajomymi.
26.08.2023
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
uniwersalne ciasto
13.06.2023
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Mała babka idealna do herbaty. Bez zastrzeżeń
30.04.2023
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra wilgotna dobra jakość
11.04.2023
0
0
Zdzisław
zweryfikowano
Zgłaszam
Pierwsza klasa, apetyczny wygląd i bardzo smaczne.
02.04.2023
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Trochę mała
17.01.2023
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre. wszystko jak najlepiej. Polecam serdecznie.
27.12.2022
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
B.dobra. słodka. Polecam.
21.11.2022
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Podsumowując, to jest naprawdę dobre. Praktyczne opakowanie zabezpieczyło produkty. Piękne, świeże i aromatyczne wyroby. Pierwszorzędna jakość.
08.06.2022
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie wiem, dałam komuś. Opakowanie dobre.
02.05.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
47,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
DAN CAKE POLONIA
Marka:
DAN CAKE
EAN:
5900864702063
Cena za kg:
47,96 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
DAN CAKE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DAN CAKE POLONIA
EAN:
5900864702063

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: patrz nadruk na spodzie opakowania. Przechowywać w miejscu suchym, chronić przed ciepłem.


Informacje producenta

Marka

Dan Cake


Marka standaryzowana

MarkaDan Cake

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Babka

Wariant o smaku cytrynowym

Produkty z kategorii Paczkowane ciasta

4.9
z 215 opinii
SECPOL Sękacz Królewski 300 g

SECPOL

Sękacz Królewski

300 g
52,30 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka
4.9
z 71 opinii
SECPOL Sękacz Królewski w polewie 300 g

SECPOL

Sękacz Królewski w polewie

300 g
55,97 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
4.9
z 169 opinii
DAN CAKE Babka cytrynowa 250 g

DAN CAKE

Babka cytrynowa

250 g
47,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 19 opinii
DAN CAKE Babka marmurkowa 250 g

DAN CAKE

Babka marmurkowa

250 g
47,96 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 98 opinii
DAN CAKE Ciasto czekoladowe 400 g

DAN CAKE

Ciasto czekoladowe

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.8
z 59 opinii
DAN CAKE Rolada truskawkowa 300 g

DAN CAKE

Rolada truskawkowa

300 g
29,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.8
z 26 opinii
DAN CAKE Ciasto z nadzieniem truskawkowym 400 g

DAN CAKE

Ciasto z nadzieniem truskawkowym

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.7
z 14 opinii
CRADEL Domowa tarta cytrynowa 300 g

CRADEL

Domowa tarta cytrynowa

300 g
62,17 zł/kg
Cena18,65 zł
Do koszyka
4.5
z 10 opinii
CRADEL Domowa tarta morelowa 300 g

CRADEL

Domowa tarta morelowa

300 g
62,17 zł/kg
Cena18,65 zł
Do koszyka
4.0
z 9 opinii
CRADEL Domowa tarta owoce leśne 300 g

CRADEL

Domowa tarta owoce leśne

300 g
62,17 zł/kg
Cena18,65 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
SCHAR Lemon cake ciasto cytrynowe bezglutenowe 250 g

SCHAR

Lemon cake ciasto cytrynowe bezglutenowe

250 g
79,80 zł/kg
Cena19,95 zł
Do koszyka
4.8
z 26 opinii
DAN CAKE Babka marmurkowa w polewie kakaowej 450 g

DAN CAKE

Babka marmurkowa w polewie kakaowej

450 g
31,09 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.4
z 23 opinii
DAN CAKE Babka waniliowa 400 g

DAN CAKE

Babka waniliowa

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka

Produkty marki DAN CAKE

4.8
z 796 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy pełnoziarnisty 500 g

DAN CAKE

Chleb tostowy pełnoziarnisty

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 749 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy pszenny 500 g

DAN CAKE

Chleb tostowy pszenny

500 g
13,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 158 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy maślany 500 g

DAN CAKE

Chleb tostowy maślany

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 195 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy sandwich pełnoziarnisty 750 g

DAN CAKE

Chleb tostowy sandwich pełnoziarnisty

750 g
10,65 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni
4.9
z 198 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy sandwich pszenny 750 g

DAN CAKE

Chleb tostowy sandwich pszenny

750 g
9,32 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 461 opinii
DAN CAKE Bułeczki mleczne 400 g

DAN CAKE

Bułeczki mleczne

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
4.9
z 47 opinii
DAN CAKE Pinsa 230 g

DAN CAKE

Pinsa

230 g
50,83 zł/kg
Cena11,69 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
4.9
z 178 opinii
DAN CAKE Hot Dog Buns 4x62,5g 250 g

DAN CAKE

Hot Dog Buns 4x62,5g

250 g
26,20 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka
4.9
z 202 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy pełnoziarnisty 250 g

DAN CAKE

Chleb tostowy pełnoziarnisty

250 g
15,96 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 297 opinii
DAN CAKE Chleb tostowy pszenny 250 g

DAN CAKE

Chleb tostowy pszenny

250 g
15,16 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 161 opinii
DAN CAKE Bagietka pszenna do odpieku 2x150g 300 g

DAN CAKE

Bagietka pszenna do odpieku 2x150g

300 g
18,63 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
4.8
z 286 opinii
DAN CAKE Bułki śniadaniowe do odpieku 300 g

DAN CAKE

Bułki śniadaniowe do odpieku

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.9
z 130 opinii
DAN CAKE Bajgiel classic 4 szt. 300 g

DAN CAKE

Bajgiel classic 4 szt.

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 151 opinii
DAN CAKE Gofry 6 szt. 250 g

DAN CAKE

Gofry 6 szt.

250 g
35,00 zł/kg
Cena8,75 zł
Do koszyka
4.9
z 61 opinii
DAN CAKE Pita kieszonki 4 szt. 400 g

DAN CAKE

Pita kieszonki 4 szt.

400 g
18,47 zł/kg
Cena7,39 zł
Kaucja: + 1,50 zł
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
DAN CAKE Pita proteinowa 4 szt. 400 g

DAN CAKE

Pita proteinowa 4 szt.

400 g
21,72 zł/kg
Cena8,69 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store