Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Paczkowane wypieki
Porcje ciast
SECPOL Sękacz Królewski
Sękacz Królewski SECPOL 70g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 81 opinii

SECPOL Sękacz Królewski

70 g
SECPOL
Polska

Cena4,79 zł
68,43 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Sękacz Królewski firmy SECPOL to ciasto wytwarzane zgodnie z autorską recepturą oraz właściwą dla sękaczy metodą wypiekania - warstwa po warstwie - której efektem jest niepowtarzalny wzór przypominający przekrój pnia drzewa. Jego niezwykła forma jest wynikiem wielogodzinnej, żmudnej i perfekcyjnej obróbki cieplnej dokonywanej przez doświadczonych piekarzy. Swój wyjątkowy smak zawdzięcza unikalnej recepturze opierającej się na sprawdzonych składnikach. Dzięki temu Sękacz Królewski ma tak swoisty wygląd i doskonały smak, który doda świetności wszelkiego rodzaju uroczystościom, spotkaniom lub małym chwilom tylko dla siebie. SECPOL Sękacz Królewski 70 g - Sękacz pokrojony w 4 cienkie kawałki o łącznej masie netto 70 g, opakowany w ozdobną folię z kolorowym nadrukiem. Istnieje możliwość stosowania spersonalizowanych nadruków (w odcieniach czerni i szarości) na froncie opakowania.


SECPOL Sękacz Królewski


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1967.00 kJ
23.4%
Wartość energetyczna (kcal)
471.00 kcal
23.6%
Tłuszcz (g)
28.60 g
40.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
4.20 g
21.0%
Węglowodany (g)
45.20 g
17.4%
w tym cukry (g)
26.80 g
29.8%
Białko (g)
7.70 g
15.4%
Sól (g)
0.80 g
13.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
81 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
7%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
BOGUMIŁA
zweryfikowano
Zgłaszam
Mała porcja i smaczna
23.12.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeżość najważniejsza
10.02.2025
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Sękacz jak zawsze smaczny a tu bardzo wygodnie opakowany w małych porcjach
03.02.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Po otwarciu paczki i PRÓBIE rozdzielenia -pełno okruszków-"plastry" porozpadały się niczym lód uderzony młotkiem. Smutno-liczyłem na zdecydowanie coś lepszego ;-(
14.01.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Sękacz jak sękacz, dobry do szkoły, małe poręczne opakowanie
08.01.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Kupuje często i jak zawsze niezawodny w smaku i łatwy w dozowaniu więc można zabrać ze sobą na wycieczkę czy długi dzień w pracy
27.12.2024
0
0
Emi
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak sękacz
13.05.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubię ten rodzaj ciasta, od bardzo dawna, a te małe opakowania to świetny pomysł. Można kupić tyle samo ciasta, ale w tych opakowaniach, spokojnie leży, nie wysycha. Bardzo, bardzo dobry pomysł, dla małych rodzin. ;)
20.03.2024
1
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Trochę suche
22.01.2024
0
0
Kasia
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne. Takie idealne ciasteczko na raz :)
06.11.2023
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest pyszny
13.06.2022
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyroby są smaczne, dobre jakościowo, rekomenduję. Wszystko świeżutkie i z naturalnych składników. Nic dodać, nic ująć poprostu super zapakowane.
27.05.2022
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry produkt.
26.05.2022
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Opakowanie dobrze zabezpiecza przed zgnieceniem. Doskonała jakość i niedrogo. Jak widać można. Z przyjemnością zamawiam te produkty.
25.05.2022
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonała jakość z polskiego sklepu. Warto kupić.
21.04.2022
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonale wyważone smaki, warte spróbowania. Opakowanie produktu oceniam wysoko. Doskonała jakość z polskiego sklepu. Warto kupić.
22.02.2022
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Odpowiednie opakowanie dla takich produktów.
18.01.2022
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Nic dodać, nic ująć poprostu super zapakowane.
14.01.2022
0
0
Stanisław
zweryfikowano
Zgłaszam
Regularnie zamawiam te produkty bo u nas szybko schodzą. W takim opakowaniu wszystko zachowało swój kształt i świeżość. Jakościowo to są dobre produkty, naturalne i smaczne.
14.01.2022
0
0
Stanisław
zweryfikowano
Zgłaszam
Z przyjemnością zamawiam te produkty. O jakości mówię, że najlepsza. Warto zakupić. Dobrze i szczelnie opakowane.
20.11.2021
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
68,43 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
70 g
Dostawca:
SECPOL
Marka:
SECPOL
EAN:
5907700061223
Cena za kg:
68,43 zł/kg
Waga:
70 g
Marka:
SECPOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SECPOL
EAN:
5907700061223

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu


Informacje producenta

Marka

SECPOL


Marka standaryzowana

MarkaSECPOL

Opis produktu

Sękacz Królewski firmy SECPOL to ciasto wytwarzane zgodnie z autorską recepturą oraz właściwą dla sękaczy metodą wypiekania - warstwa po warstwie - której efektem jest niepowtarzalny wzór przypominający przekrój pnia drzewa. Jego niezwykła forma jest wynikiem wielogodzinnej, żmudnej i perfekcyjnej obróbki cieplnej dokonywanej przez doświadczonych piekarzy. Swój wyjątkowy smak zawdzięcza unikalnej recepturze opierającej się na sprawdzonych składnikach. Dzięki temu Sękacz Królewski ma tak swoisty wygląd i doskonały smak, który doda świetności wszelkiego rodzaju uroczystościom, spotkaniom lub małym chwilom tylko dla siebie. SECPOL Sękacz Królewski 70 g - Sękacz pokrojony w 4 cienkie kawałki o łącznej masie netto 70 g, opakowany w ozdobną folię z kolorowym nadrukiem. Istnieje możliwość stosowania spersonalizowanych nadruków (w odcieniach czerni i szarości) na froncie opakowania.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Sękacz Królewski

Produkty z kategorii Porcje ciast

4.9
z 81 opinii
SECPOL Sękacz Królewski 70 g

SECPOL

Sękacz Królewski

70 g
68,43 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
5.0
z 66 opinii
SCHAR Pausa ciok - torcik kakaowy bezglutenowy 35 g

SCHAR

Pausa ciok - torcik kakaowy bezglutenowy

35 g
85,43 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.6
z 72 opinii
DAN CAKE Mini sernik 75 g

DAN CAKE

Mini sernik

75 g
42,53 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
4.9
z 30 opinii
SECPOL Sękacz Królewski w polewie 55 g

SECPOL

Sękacz Królewski w polewie

55 g
70,73 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
4.8
z 32 opinii
DAN CAKE Ciacho z kremem 62 g

DAN CAKE

Ciacho z kremem

62 g
51,45 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka

Produkty marki SECPOL

4.9
z 215 opinii
SECPOL Sękacz Królewski 300 g

SECPOL

Sękacz Królewski

300 g
52,30 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka
4.9
z 71 opinii
SECPOL Sękacz Królewski w polewie 300 g

SECPOL

Sękacz Królewski w polewie

300 g
55,97 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
4.9
z 30 opinii
SECPOL Sękacz Królewski w polewie 55 g

SECPOL

Sękacz Królewski w polewie

55 g
70,73 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store