Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Z piekarni i cukierni

Z piekarni i cukierni

Wróć do Kategorie sklepu

Świeże chlebyŚwieże bagietkiŚwieże bułkiŚwieże ciastaŚwieże wypiekiPaczkowane chlebyChleby tostowePaczkowane bułkiPieczywa do odpiekuPaczkowane ciastaPaczkowane wypiekiPieczywa chrupkieTortille, pity i wrapySpody do wypiekówBułka tarta



4.7
z 14 opinii
MESTEMACHER Chlebek indyjski Naan klasyczny 240 g

MESTEMACHER

Chlebek indyjski Naan klasyczny

240 g
41,63 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.7
z 13 opinii
MESTEMACHER Chlebek indyjski Naan z czosnkiem i kolendrą 240 g

MESTEMACHER

Chlebek indyjski Naan z czosnkiem i kolendrą

240 g
39,54 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka

4.7
z 14 opinii
SCHAR Mini baguette- bezglutenowe bagietki do zapiekania 150 g

SCHAR

Mini baguette- bezglutenowe bagietki do zapiekania

150 g
79,00 zł/kg
Cena11,85 zł
Do koszyka

4.7
z 14 opinii
SCHAR Bagietka do zapiekania bezglutenowa 175 g

SCHAR

Bagietka do zapiekania bezglutenowa

175 g
68,51 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka

4.9
z 144 opinii
DAN CAKE Bułki wieloziarniste do odpieku 4 szt. 280 g

DAN CAKE

Bułki wieloziarniste do odpieku 4 szt.

280 g
24,96 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.6
z 15 opinii
PIZZA EUROPA Pinsa gusto 1 szt. 300 g

PIZZA EUROPA

Pinsa gusto 1 szt.

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.9
z 47 opinii
DAN CAKE Pinsa 230 g

DAN CAKE

Pinsa

230 g
50,83 zł/kg
Cena11,69 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka

5.0
z 63 opinii
SCHAR Spody do pizzy bezglutenowe (2 szt. - 2x150g) 300 g

SCHAR

Spody do pizzy bezglutenowe (2 szt. - 2x150g)

300 g
59,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
PIZZA EUROPA Spód do pizzy Napoli 2 szt. 660 g

PIZZA EUROPA

Spód do pizzy Napoli 2 szt.

660 g
37,86 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka

4.6
z 18 opinii
INCOLA Spody do pizzy bezglutenowe (3 szt.) 230 g

INCOLA

Spody do pizzy bezglutenowe (3 szt.)

230 g
56,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
PIZZA EUROPA Spód do pizzy Schiacciata 3 szt. 730 g

PIZZA EUROPA

Spód do pizzy Schiacciata 3 szt.

730 g
41,08 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
PIZZA EUROPA Spód do zapiekanki włoskiej 3 szt. 430 g

PIZZA EUROPA

Spód do zapiekanki włoskiej 3 szt.

430 g
55,79 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.8
z 4 opinii
DAN CAKE Spody tortowe kakaowe (3 warstwy) 400 g

DAN CAKE

Spody tortowe kakaowe (3 warstwy)

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka

5.0
z 11 opinii
DAN CAKE Spód tortowy 200 g

DAN CAKE

Spód tortowy

200 g
34,95 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

4.8
z 108 opinii
IL BUON PANE Chleb tostowy pszenny BIO 400 g

IL BUON PANE

Chleb tostowy pszenny BIO

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka

4.9
z 193 opinii
SONKO Pieczywo lekkie razowe 170 g

SONKO

Pieczywo lekkie razowe

170 g
32,29 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027

5.0
z 120 opinii
SONKO Pieczywo lekkie z orkiszem i dynią 170 g

SONKO

Pieczywo lekkie z orkiszem i dynią

170 g
32,88 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026

4.9
z 241 opinii
SONKO Pieczywo lekkie żytnie 170 g

SONKO

Pieczywo lekkie żytnie

170 g
33,24 zł/kg
Cena5,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027

4.9
z 419 opinii
WASA Delikatess Pieczywo chrupkie żytnie 210 g

WASA Delikatess

Pieczywo chrupkie żytnie

210 g
34,71 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

5.0
z 68 opinii
WASA Pieczywo lekkie żytnie 110 g

WASA

Pieczywo lekkie żytnie

110 g
65,36 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027

5.0
z 35 opinii
WASA Pieczywo lekkie 7 ziaren 110 g

WASA

Pieczywo lekkie 7 ziaren

110 g
65,36 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027

4.9
z 66 opinii
WASA Pieczywo lekkie pszenne 110 g

WASA

Pieczywo lekkie pszenne

110 g
62,64 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027

4.9
z 303 opinii
WASA Pieczywo chrupkie z błonnikiem 230 g

WASA

Pieczywo chrupkie z błonnikiem

230 g
31,96 zł/kg
Cena7,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.8
z 55 opinii
WASA Pieczywo chrupkie grube z sezamem 200 g

WASA

Pieczywo chrupkie grube z sezamem

200 g
38,45 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.9
z 74 opinii
WASA Sport Pieczywo chrupkie Sport 275 g

WASA Sport

Pieczywo chrupkie Sport

275 g
32,69 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka

4.8
z 70 opinii
WASA Pieczywo na zakwasie wieloziarniste 275 g

WASA

Pieczywo na zakwasie wieloziarniste

275 g
31,96 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026

4.9
z 103 opinii
SANTE Pieczywo chrupkie razowe 150 g

SANTE

Pieczywo chrupkie razowe

150 g
52,33 zł/kg
Cena7,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027

4.9
z 59 opinii
WASA Original Pieczywo chrupkie 275 g

WASA Original

Pieczywo chrupkie

275 g
35,09 zł/kg
Cena9,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026

4.9
z 131 opinii
MARETTI Bruschetta o smaku pizzy 70 g

MARETTI

Bruschetta o smaku pizzy

70 g
51,29 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2027

4.9
z 146 opinii
MARETTI Bruschetta z pomidorami i oliwą 70 g

MARETTI

Bruschetta z pomidorami i oliwą

70 g
51,29 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027

5.0
z 106 opinii
MARETTI Bruschetta z pieczonym czosnkiem 70 g

MARETTI

Bruschetta z pieczonym czosnkiem

70 g
51,29 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027

4.9
z 69 opinii
MARETTI Bruschetta śmietana i cebula 70 g

MARETTI

Bruschetta śmietana i cebula

70 g
51,29 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027

4.9
z 40 opinii
PLAZA DEL SOL Grzanki czosnkowe 150 g

PLAZA DEL SOL

Grzanki czosnkowe

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027

5.0
z 38 opinii
PLAZA DEL SOL Grzanki pomidorowe 150 g

PLAZA DEL SOL

Grzanki pomidorowe

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026

4.9
z 38 opinii
KAMIS Grzanki z bazylią i czosnkiem do sałatek i zup (chrupiący mix) 15 g

KAMIS

Grzanki z bazylią i czosnkiem do sałatek i zup (chrupiący mix)

15 g
346,00 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027

4.9
z 88 opinii
MAMUT Grzanki pszenne 150 g

MAMUT

Grzanki pszenne

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026

4.8
z 27 opinii
MAMUT Grzanki ziołowe 150 g

MAMUT

Grzanki ziołowe

150 g
58,60 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka

4.8
z 19 opinii
MAMUT Grzanki czosnkowe 150 g

MAMUT

Grzanki czosnkowe

150 g
58,60 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026

4.9
z 44 opinii
MELVIT Pieczywo chrupkie Crispy żytnie z kozim serem i rozmarynem 130 g

MELVIT

Pieczywo chrupkie Crispy żytnie z kozim serem i rozmarynem

130 g
46,08 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

5.0
z 49 opinii
MELVIT Pieczywo chrupkie Crispy żytnie z pomidorami i bazylią 130 g

MELVIT

Pieczywo chrupkie Crispy żytnie z pomidorami i bazylią

130 g
38,38 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka

4.9
z 156 opinii
SANTE Maca tradycyjna 180 g

SANTE

Maca tradycyjna

180 g
33,28 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027

5.0
z 74 opinii
SANTE Maca razowa 180 g

SANTE

Maca razowa

180 g
33,28 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2027

4.9
z 18 opinii
SONKO Maca tradycyjna 200 g

SONKO

Maca tradycyjna

200 g
39,75 zł/kg
Cena7,95 zł
Do koszyka

5.0
z 100 opinii
MAMUT Sucharki bez dodatku cukrów 225 g

MAMUT

Sucharki bez dodatku cukrów

225 g
42,89 zł/kg
Cena9,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026

4.9
z 190 opinii
MAMUT Sucharki extra delikatesowe 230 g

MAMUT

Sucharki extra delikatesowe

230 g
41,70 zł/kg
Cena9,59 zł
Do koszyka

5.0
z 22 opinii
MELVIT Pieczywo chrupkie żytnie Cripsy Vegan 8 warzyw 130 g

MELVIT

Pieczywo chrupkie żytnie Cripsy Vegan 8 warzyw

130 g
46,08 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

5.0
z 6 opinii
SCHAR Salti - krakersy solone (bezglutenowe) 175 g

SCHAR

Salti - krakersy solone (bezglutenowe)

175 g
79,94 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2026

5.0
z 6 opinii
SCHAR Fette croccanti - pieczywo chrupkie bezglutenowe 150 g

SCHAR

Fette croccanti - pieczywo chrupkie bezglutenowe

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2026

4.9
z 101 opinii
GRZYBKI Chałka 420 g

GRZYBKI

Chałka

420 g
30,93 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.9
z 301 opinii
PUTKA Chałka 300 g

PUTKA

Chałka

300 g
28,63 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.9
z 298 opinii
PUTKA Mini Chałeczka 70 g

PUTKA

Mini Chałeczka

70 g
28,43 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.8
z 270 opinii
INTER EUROPOL Croissant 55 g

INTER EUROPOL

Croissant

55 g
54,36 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.9
z 280 opinii
GRZYBKI Rogal babuni 105 g

GRZYBKI

Rogal babuni

105 g
28,48 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.8
z 25 opinii
GRZYBKI Croissant z czekoladą 70 g

GRZYBKI

Croissant z czekoladą

70 g
107,00 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni

4.9
z 18 opinii
VINCENT Croissant supreme 70 g

VINCENT

Croissant supreme

70 g
151,29 zł/kg
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.9
z 93 opinii
INTER EUROPOL Rurka francuska z kremem o smaku waniliowym 85 g

INTER EUROPOL

Rurka francuska z kremem o smaku waniliowym

85 g
38,71 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.8
z 16 opinii
VINCENT Croissant z migdałami 170 g

VINCENT

Croissant z migdałami

170 g
94,06 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.6
z 16 opinii
VINCENT Croissant z czekoladą 80 g

VINCENT

Croissant z czekoladą

80 g
149,88 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

5.0
z 14 opinii
VINCENT Croissant z maliną 80 g

VINCENT

Croissant z maliną

80 g
149,88 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.9
z 140 opinii
INTER EUROPOL Rogal z kruszonką 100 g

INTER EUROPOL

Rogal z kruszonką

100 g
29,90 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka

4.8
z 25 opinii
INTER EUROPOL Rogal z makiem 100 g

INTER EUROPOL

Rogal z makiem

100 g
39,90 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka

4.9
z 76 opinii
CUKIERNIA OLSZA Rurka ze śmietaną 60 g

CUKIERNIA OLSZA

Rurka ze śmietaną

60 g
136,50 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka

4.7
z 34 opinii
GRZYBKI Bułka słodka z kawałkami czekolady 80 g

GRZYBKI

Bułka słodka z kawałkami czekolady

80 g
44,88 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka

4.8
z 307 opinii
PUTKA Jagodzianka 100 g

PUTKA

Jagodzianka

100 g
54,50 zł/kg
Cena5,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.7
z 62 opinii
GRZYBKI Precel 60 g

GRZYBKI

Precel

60 g
89,83 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka

4.9
z 198 opinii
PUTKA Drożdżówka Ósemka z budyniem 110 g

PUTKA

Drożdżówka Ósemka z budyniem

110 g
36,27 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.8
z 63 opinii
PUTKA Drożdżówka Ósemka z serem 110 g

PUTKA

Drożdżówka Ósemka z serem

110 g
45,36 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.9
z 57 opinii
INTER EUROPOL Wstążka czekoladowa 90 g

INTER EUROPOL

Wstążka czekoladowa

90 g
55,44 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.9
z 109 opinii
PUTKA Drożdżówka z budyniem 90 g

PUTKA

Drożdżówka z budyniem

90 g
43,22 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.9
z 153 opinii
PUTKA Paluch słodki 55 g

PUTKA

Paluch słodki

55 g
63,45 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni

4.2
z 5 opinii
VINCENT Monokl z cynamonem 160 g

VINCENT

Monokl z cynamonem

160 g
99,94 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.6
z 13 opinii
VINCENT Pain au chocolat 130 g

VINCENT

Pain au chocolat

130 g
92,23 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.4
z 16 opinii
VINCENT Swiss danish 160 g

VINCENT

Swiss danish

160 g
81,19 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.0
z 4 opinii
VINCENT Malinianka z kremem patissiere 230 g

VINCENT

Malinianka z kremem patissiere

230 g
86,91 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka

4.9
z 202 opinii
INTER EUROPOL Trójkąt z jabłkiem 90 g

INTER EUROPOL

Trójkąt z jabłkiem

90 g
44,33 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.9
z 279 opinii
PUTKA Babeczka budyniowa 80 g

PUTKA

Babeczka budyniowa

80 g
59,88 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

4.8
z 86 opinii
CUKIERNIA OLSZA Wafle krówkowe 230 g

CUKIERNIA OLSZA

Wafle krówkowe

230 g
71,26 zł/kg
Cena16,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni

4.8
z 53 opinii
CUKIERNIA OLSZA Ciasteczka maślane ze śliwkami 230 g

CUKIERNIA OLSZA

Ciasteczka maślane ze śliwkami

230 g
78,22 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni

5.0
z 20 opinii
CUKIERNIA OLSZA Kokosanki 200 g

CUKIERNIA OLSZA

Kokosanki

200 g
94,45 zł/kg
Cena18,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni

5.0
z 24 opinii
CUKIERNIA OLSZA Kruche z ziarnami 230 g

CUKIERNIA OLSZA

Kruche z ziarnami

230 g
82,57 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni

4.7
z 23 opinii
PUTKA Faworki 200 g

PUTKA

Faworki

200 g
144,95 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka

4.9
z 55 opinii
INTER EUROPOL Nuta serowo-brzoskwiniowa 110 g

INTER EUROPOL

Nuta serowo-brzoskwiniowa

110 g
36,27 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka

4.6
z 16 opinii
CUKIERNIA OLSZA Kruche ciasteczka z cukrem 250 g

CUKIERNIA OLSZA

Kruche ciasteczka z cukrem

250 g
71,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka

4.9
z 60 opinii
PUTKA Ciastka kruche 400 g

PUTKA

Ciastka kruche

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
12345

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store