Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Pieczywa chrupkie
Smakowe
MELVIT Pieczywo chrupkie Crispy żytnie z pomidorami i bazylią
Pieczywo chrupkie Crispy żytnie z pomidorami i bazylią MELVIT 130g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 49 opinii

MELVIT Pieczywo chrupkie Crispy żytnie z pomidorami i bazylią

130 g
MELVIT
Polska

Cena4,99 zł
38,38 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
MELVIT Pieczywo chrupkie Crispy żytnie z kozim serem i rozmarynem
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
49 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
super, bardzo chru[iące
23.06.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
To pieczywo jest bardzo smaczne. Niby chleb, a przyjemność jakby się chrupało najlepsze chipsy!
27.09.2024
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo lubię to pieczywo
23.10.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobre
03.09.2023
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie pęcznieje. Zachowuje świeżość. Czasami bywa gorzkie w smaku.
20.08.2023
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne i chrupiące. Sycące.
30.07.2023
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetna alternatywa dla pieczywa z dużą ilością błonnika
18.06.2023
0
0
Ania
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyborne
08.06.2023
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne bardzo, idealne do humusa albo sałatki z avokado.
11.02.2023
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie robi się gąbczaste po otworzeniu, nawet po kilku dniach zachowuje kruchość i jest bardzo smaczne.
04.09.2022
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealnie zbalansowany smak, doskonały produkt.
18.05.2022
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Z przyjemnością zamawiam te produkty.
09.05.2022
0
0
EWA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ma jedną podstawową wadę: STANOWCZO ZA MAŁŁE OPAKOWANIE
30.04.2022
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Żadnych polepszaczy w składzie, mega jakość. Regularnie zamawiam te produkty bo u nas szybko schodzą. Profesjonalne opakowanie godne polecenia.
19.03.2022
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyroby są smaczne, dobre jakościowo, rekomenduję. Uwielbiam te produkty i polecam każdemu. Odpowiednie opakowanie dla takich produktów.
13.03.2022
0
0
Karol
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko dojechało bez śladu pogniecenia.
28.02.2022
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne. Polecam
09.02.2022
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyroby są smaczne, dobre jakościowo, rekomenduję. Warto zamówić bo są naprawdę pyszne. Jak zawsze tak i tym razem opakowanie się sprawdziło.
02.02.2022
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo wartościowe i jakościowo dobre wyroby, polecam. Potrafią dobrze pakować, polecam. Niebo w gębie, zdrowe i aromatyczne.
25.01.2022
0
0
Yevheniia
zweryfikowano
Zgłaszam
Te produkty są naprawdę najwyższej jakości, dlatego polecam.
13.12.2021
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
38,38 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
130 g
Dostawca:
MELVIT
Marka:
MELVIT
EAN:
5906827017830
Cena za kg:
38,38 zł/kg
Waga:
130 g
Marka:
MELVIT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MELVIT
EAN:
5906827017830

Produkty z kategorii Smakowe

4.9
z 44 opinii
MELVIT Pieczywo chrupkie Crispy żytnie z kozim serem i rozmarynem 130 g

MELVIT

Pieczywo chrupkie Crispy żytnie z kozim serem i rozmarynem

130 g
46,08 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 49 opinii
MELVIT Pieczywo chrupkie Crispy żytnie z pomidorami i bazylią 130 g

MELVIT

Pieczywo chrupkie Crispy żytnie z pomidorami i bazylią

130 g
38,38 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka

Produkty marki MELVIT

5.0
z 283 opinii
MELVIT Płatki owsiane górskie 500 g

MELVIT

Płatki owsiane górskie

500 g
9,18 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027
4.9
z 70 opinii
MELVIT Kuskus perłowy 400 g

MELVIT

Kuskus perłowy

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2028
4.9
z 73 opinii
MELVIT Kasza bulgur (4x100g) 400 g

MELVIT

Kasza bulgur (4x100g)

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2028
4.9
z 65 opinii
MELVIT Kasza jaglana 400 g

MELVIT

Kasza jaglana

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2027
4.9
z 29 opinii
MELVIT Kasza orkiszowa (4x100g) 400 g

MELVIT

Kasza orkiszowa (4x100g)

400 g
14,47 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
5.0
z 47 opinii
MELVIT Ryż Basmati z Pakistanu (4x100g) 400 g

MELVIT

Ryż Basmati z Pakistanu (4x100g)

400 g
21,97 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
5.0
z 48 opinii
MELVIT Skrobia ziemniaczana 1 kg

MELVIT

Skrobia ziemniaczana

1 kg
8,49 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2031
5.0
z 55 opinii
MELVIT Kasza pęczak kujawski 400 g

MELVIT

Kasza pęczak kujawski

400 g
8,22 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2027
5.0
z 41 opinii
MELVIT Kasza bulgur z vermicelli 400 g

MELVIT

Kasza bulgur z vermicelli

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2027
5.0
z 31 opinii
MELVIT Mąka owsiana 1 kg

MELVIT

Mąka owsiana

1 kg
7,99 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2027
4.9
z 16 opinii
MELVIT Mąka ryżowa 1 kg

MELVIT

Mąka ryżowa

1 kg
9,99 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
5.0
z 30 opinii
MELVIT Mąka kukurydziana 1 kg

MELVIT

Mąka kukurydziana

1 kg
5,99 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2027
4.5
z 2 opinii
MELVIT Mąka gryczana 1 kg

MELVIT

Mąka gryczana

1 kg
16,99 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027
5.0
z 40 opinii
MELVIT Soczewica czerwona 400 g

MELVIT

Soczewica czerwona

400 g
17,22 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2028
5.0
z 15 opinii
MELVIT Soczewica zielona 400 g

MELVIT

Soczewica zielona

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2028
4.9
z 44 opinii
MELVIT Pieczywo chrupkie Crispy żytnie z kozim serem i rozmarynem 130 g

MELVIT

Pieczywo chrupkie Crispy żytnie z kozim serem i rozmarynem

130 g
46,08 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store