Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Pieczywa chrupkie
Klasyczne i lekkie
WASA Pieczywo chrupkie z błonnikiem
Pieczywo chrupkie z błonnikiem WASA 230g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 303 opinii

WASA Pieczywo chrupkie z błonnikiem

230 g
WASA

Cena7,35 zł
31,96 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Doskonałe połącznie pełnoziarnistej mąki żytniej z pieczonym sezamem i płatkami owsianymi, o wysokiej zawartości Błonnika.


Cechy

z pieczonym sezamem i płatkami owsianymi

70 % pełnoziarniste

bogate w błonnik


WASA Pieczywo chrupkie z błonnikiem


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2026

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1397.00 kJ
16.6%
Wartość energetyczna (kcal)
333.00 kcal
16.7%
Tłuszcz (g)
5.00 g
7.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.00 g
5.0%
Węglowodany (g)
47.00 g
18.1%
w tym cukry (g)
2.60 g
2.9%
Błonnik (g)
26.00 g
Białko (g)
12.00 g
24.0%
Sól (g)
1.20 g
20.0%
Miedź (mg)
0.50 mg
45.5%
Żelazo (mg)
5.00 mg
34.7%
Magnez (mg)
170.00 mg
45.2%
Cynk (mg)
4.00 mg
40.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
303 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre pieczywo chrupkie. Sycące, ze względu na zawartość błonnika.
18.05.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre, polecam zamiast pieczywa które nie zawsze jest
15.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne, jako dyżurny chleb
26.11.2025
1
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre, polecam
21.11.2025
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok :)
12.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Moje ulubione. Mało cukrów, dużo błonnika
29.05.2025
0
0
Patryk
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeszcze nie próbowałem
23.04.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Znany mi produkt . Zamawiam kolejny i kolejny raz już samo to za siebie mówi .
03.06.2024
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie mam konkretnego komentarza
06.05.2024
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
pieczywo chrupkie normalne jak pieczywo chrupkie, bez al
29.04.2024
1
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne, świeżutkie
11.03.2024
0
2
Wayne
zweryfikowano
Zgłaszam
WSZYSTKO JAK NALEZY, POLECAM
23.01.2024
1
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
mam zapas
19.01.2024
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
"Tekturki" jedne ze smaczniejszych z wielu tego rodzaju wyrobów
14.11.2023
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
zawsze pyszne
20.10.2023
0
0
DOROTA
zweryfikowano
Zgłaszam
wszystko ok
02.10.2023
0
0
EWA
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszne jadam od lat
02.10.2023
0
0
marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
doskonałe.
21.08.2023
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne.
17.07.2023
0
0
Włodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Jakość znakomita, wygląd: standard, skutecznie czyści przewód pokarmowy.
23.05.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
31,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
230 g
Dostawca:
BARILLA POLAND
Marka:
WASA
EAN:
7300400481441
Cena za kg:
31,96 zł/kg
Waga:
230 g
Marka:
WASA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BARILLA POLAND
EAN:
7300400481441

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Najlepiej spożyć przed: patrz bok opakowania.


Informacje producenta

Marka

Wasa


Marka standaryzowana

MarkaWasa

Opis produktu

Doskonałe połącznie pełnoziarnistej mąki żytniej z pieczonym sezamem i płatkami owsianymi, o wysokiej zawartości Błonnika.


Dodatkowe informacje

Dowiedz się więcej na temat wpływu naszych produktów na środowisko. www.wasa.com/sustainability


Oświadczenia żywieniowe

bogate w błonnik


Oświadczenia zdrowotne

Błonnik z żyta wspiera prawidłową pracę jelit.

Wasa zachęca do zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pieczywo chrupkie

Wariant z błonnikiem

Produkty z kategorii Klasyczne i lekkie

5.0
z 68 opinii
WASA Pieczywo lekkie żytnie 110 g

WASA

Pieczywo lekkie żytnie

110 g
65,36 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
5.0
z 35 opinii
WASA Pieczywo lekkie 7 ziaren 110 g

WASA

Pieczywo lekkie 7 ziaren

110 g
65,36 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.9
z 66 opinii
WASA Pieczywo lekkie pszenne 110 g

WASA

Pieczywo lekkie pszenne

110 g
62,64 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 419 opinii
WASA Delikatess Pieczywo chrupkie żytnie 210 g

WASA Delikatess

Pieczywo chrupkie żytnie

210 g
34,71 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 241 opinii
SONKO Pieczywo lekkie żytnie 170 g

SONKO

Pieczywo lekkie żytnie

170 g
33,24 zł/kg
Cena5,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027
4.9
z 193 opinii
SONKO Pieczywo lekkie razowe 170 g

SONKO

Pieczywo lekkie razowe

170 g
32,29 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027
5.0
z 120 opinii
SONKO Pieczywo lekkie z orkiszem i dynią 170 g

SONKO

Pieczywo lekkie z orkiszem i dynią

170 g
32,88 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
4.9
z 303 opinii
WASA Pieczywo chrupkie z błonnikiem 230 g

WASA

Pieczywo chrupkie z błonnikiem

230 g
31,96 zł/kg
Cena7,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 74 opinii
WASA Sport Pieczywo chrupkie Sport 275 g

WASA Sport

Pieczywo chrupkie Sport

275 g
32,69 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.8
z 70 opinii
WASA Pieczywo na zakwasie wieloziarniste 275 g

WASA

Pieczywo na zakwasie wieloziarniste

275 g
31,96 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.8
z 55 opinii
WASA Pieczywo chrupkie grube z sezamem 200 g

WASA

Pieczywo chrupkie grube z sezamem

200 g
38,45 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 59 opinii
WASA Original Pieczywo chrupkie 275 g

WASA Original

Pieczywo chrupkie

275 g
35,09 zł/kg
Cena9,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 44 opinii
EKO WITAL Pieczywo chrupkie orkiszowe BIO 100 g

EKO WITAL

Pieczywo chrupkie orkiszowe BIO

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2027
4.9
z 103 opinii
SANTE Pieczywo chrupkie razowe 150 g

SANTE

Pieczywo chrupkie razowe

150 g
52,33 zł/kg
Cena7,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027

Produkty marki WASA

5.0
z 68 opinii
WASA Pieczywo lekkie żytnie 110 g

WASA

Pieczywo lekkie żytnie

110 g
65,36 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
5.0
z 35 opinii
WASA Pieczywo lekkie 7 ziaren 110 g

WASA

Pieczywo lekkie 7 ziaren

110 g
65,36 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.9
z 66 opinii
WASA Pieczywo lekkie pszenne 110 g

WASA

Pieczywo lekkie pszenne

110 g
62,64 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 419 opinii
WASA Delikatess Pieczywo chrupkie żytnie 210 g

WASA Delikatess

Pieczywo chrupkie żytnie

210 g
34,71 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 74 opinii
WASA Sport Pieczywo chrupkie Sport 275 g

WASA Sport

Pieczywo chrupkie Sport

275 g
32,69 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.8
z 70 opinii
WASA Pieczywo na zakwasie wieloziarniste 275 g

WASA

Pieczywo na zakwasie wieloziarniste

275 g
31,96 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.8
z 55 opinii
WASA Pieczywo chrupkie grube z sezamem 200 g

WASA

Pieczywo chrupkie grube z sezamem

200 g
38,45 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 59 opinii
WASA Original Pieczywo chrupkie 275 g

WASA Original

Pieczywo chrupkie

275 g
35,09 zł/kg
Cena9,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store