Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże wypieki
Pączki i donuty
PUTKA Pączek wyborowy
Pączek wyborowy PUTKA 65g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 318 opinii

PUTKA Pączek wyborowy

65 g
PUTKA
Polska

Cena3,99 zł
61,38 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 5 dni
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
318 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
87%
4
8%
3
1%
2
1%
1
2%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Mało pączkowy. Bardzo jasny. Zbyt dużo lukru. Ale to wada większości Paczków w dzisiejszych czasach. Kupienie prawdziwego pączka to wyzwanie
02.07.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Jadalny 👍️
11.06.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre nadzienie, nie czuć tłuszczu ze smażenia
11.04.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny i o wlasciwej cenie💯
01.04.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry pączek
27.02.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dużo nadzienia
12.02.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
04.02.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny pączek, bardzo świeży i super ciasto
26.01.2026
0
0
DOROTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo lubimy.
19.01.2026
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne paczki.
25.10.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
b. smaczne
02.07.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry, smaczny pączek z piekarni Putka. Zawsze świeży.
27.06.2025
0
0
wielbicielka słodko... wielbicielka słodkości
zweryfikowano
Zgłaszam
mój wybór wśród pączków. klasyczna marmolada i pyszna skórka pomarańczowa na lukrze
17.06.2025
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre.
20.05.2025
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczny, prawdziwy pączek
03.03.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
PACZEK był niesmaczny. Nie był to prawdziwy paczek
03.03.2025
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
smak , świeżość
03.03.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
03.03.2025
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
świeże, bardzo smaczne
24.02.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Genialne! Fantastycznie wysmażone, puszyste, niesamowite nadzienie!
21.02.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
61,38 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
65 g
Dostawca:
PUTKA
Marka:
PUTKA
EAN:
5901948002567
Cena za kg:
61,38 zł/kg
Waga:
65 g
Marka:
PUTKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PUTKA
EAN:
5901948002567

Produkty z kategorii Pączki i donuty

4.8
z 318 opinii
PUTKA Pączek wyborowy 65 g

PUTKA

Pączek wyborowy

65 g
61,38 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.8
z 104 opinii
GRZYBKI Pączek z nadzieniem śliwkowym 100 g

GRZYBKI

Pączek z nadzieniem śliwkowym

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.7
z 130 opinii
GRZYBKI Pączek z nadzieniem różanym 100 g

GRZYBKI

Pączek z nadzieniem różanym

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.8
z 138 opinii
PUTKA Gniazdo Poznańskie 70 g

PUTKA

Gniazdo Poznańskie

70 g
57,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.7
z 10 opinii
Nowość
VINCENT Pączek z kremem pâtissiere 110 g

VINCENT

Pączek z kremem pâtissiere

110 g
90,82 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.2
z 8 opinii
VINCENT Pączek z kokosem i jagodą 110 g

VINCENT

Pączek z kokosem i jagodą

110 g
90,82 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
VINCENT Pączek z czarną porzeczką 110 g

VINCENT

Pączek z czarną porzeczką

110 g
90,82 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 58 opinii
PUTKA Wegański pączek z porzeczką 80 g

PUTKA

Wegański pączek z porzeczką

80 g
62,38 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.8
z 21 opinii
VINCENT Pączek z maliną 110 g

VINCENT

Pączek z maliną

110 g
90,82 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

Produkty marki PUTKA

4.9
z 507 opinii
PUTKA Bułka tarta 400 g

PUTKA

Bułka tarta

400 g
10,47 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,19 zł
Do koszyka
4.8
z 759 opinii
PUTKA Chleb Zwykły firmowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Zwykły firmowy - krojony

500 g
9,18 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 461 opinii
PUTKA Chleb Zwykły firmowy 500 g

PUTKA

Chleb Zwykły firmowy

500 g
6,38 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 1114 opinii
PUTKA Bułka Kajzerka 55 g

PUTKA

Bułka Kajzerka

55 g
11,82 zł/kg
friscontowa cena
Cena0,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.7
z 412 opinii
PUTKA Bułka Sznytka 55 g

PUTKA

Bułka Sznytka

55 g
18,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
4.8
z 535 opinii
PUTKA Chleb Wiejski 450 g

PUTKA

Chleb Wiejski

450 g
11,98 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
5.0
z 29 opinii
PUTKA Chleb graham 450 g

PUTKA

Chleb graham

450 g
14,87 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.9
z 473 opinii
PUTKA Chleb Bielański żytni - krojony 350 g

PUTKA

Chleb Bielański żytni - krojony

350 g
14,26 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 55 opinii
PUTKA Chleb Włoski z oliwkami 350 g

PUTKA

Chleb Włoski z oliwkami

350 g
19,97 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.8
z 517 opinii
PUTKA Bułka Wrocławska - krojona 300 g

PUTKA

Bułka Wrocławska - krojona

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 324 opinii
PUTKA Bułka Wrocławska 300 g

PUTKA

Bułka Wrocławska

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 425 opinii
PUTKA Chleb Razowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Razowy - krojony

500 g
11,78 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 167 opinii
PUTKA Chleb Słonecznikowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Słonecznikowy - krojony

500 g
11,98 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 250 opinii
PUTKA Chleb Razowy 500 g

PUTKA

Chleb Razowy

500 g
11,78 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 334 opinii
PUTKA Chleb Jana - krojony 450 g

PUTKA

Chleb Jana - krojony

450 g
11,98 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 401 opinii
PUTKA Chleb Danuty - krojony 450 g

PUTKA

Chleb Danuty - krojony

450 g
12,42 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store