Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże wypieki
Pączki i donuty
PUTKA Gniazdo Poznańskie
Gniazdo Poznańskie PUTKA 70g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 138 opinii

PUTKA Gniazdo Poznańskie

70 g
PUTKA

Cena3,99 zł
57,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 2 dni
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
138 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
10%
3
2%
2
1%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ulubione ciastko mojego męża
30.07.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre 👍️
04.02.2026
0
0
wielbicielka słodko... wielbicielka słodkości
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszne, słodkie i najlepiej zjeść jak najprędzej wtedy jest bardzo puchate i mięciutkie
17.06.2025
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Smak jak za dawnych lat,pięknie opakowany w tekturowym pudełeczku
31.03.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Palce lizać 🤩
17.12.2024
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie smakował mi
04.11.2024
0
0
EWA
zweryfikowano
Zgłaszam
Moje dzieci je uwielbiają.
03.10.2024
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Moje dziecko woli gniazdka niż pączki :-)
03.09.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
MNIAM 🙂
07.03.2024
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
gniazdo jak ktoś lubi za słodkie
26.02.2024
0
0
Iza
zweryfikowano
Zgłaszam
Moja córka uwielbia!
04.10.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Wspaniałe
17.07.2023
0
0
ryszard
zweryfikowano
Zgłaszam
Dla Mnie Mogłoby Być Mniej Słodkie , To Było By Wspaniałe ! ryszard nowak
15.05.2023
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny
11.04.2023
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne nie za dużo lukru do kawki akurat
16.01.2023
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Rewelacja
13.12.2022
0
0
Kacper
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok
02.12.2022
0
0
Lech
zweryfikowano
Zgłaszam
moje ukochane gniazdeczko doskonale, i delikatne
28.09.2022
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wielkość i smak
13.09.2022
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
18.08.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
57,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
70 g
Dostawca:
PUTKA
Marka:
PUTKA
EAN:
5901948002437
Cena za kg:
57,00 zł/kg
Waga:
70 g
Marka:
PUTKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PUTKA
EAN:
5901948002437

Produkty z kategorii Pączki i donuty

4.8
z 317 opinii
PUTKA Pączek wyborowy 65 g

PUTKA

Pączek wyborowy

65 g
61,38 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.8
z 104 opinii
GRZYBKI Pączek z nadzieniem śliwkowym 100 g

GRZYBKI

Pączek z nadzieniem śliwkowym

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.7
z 130 opinii
GRZYBKI Pączek z nadzieniem różanym 100 g

GRZYBKI

Pączek z nadzieniem różanym

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.8
z 138 opinii
PUTKA Gniazdo Poznańskie 70 g

PUTKA

Gniazdo Poznańskie

70 g
57,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.7
z 10 opinii
Nowość
VINCENT Pączek z kremem pâtissiere 110 g

VINCENT

Pączek z kremem pâtissiere

110 g
90,82 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.2
z 8 opinii
VINCENT Pączek z kokosem i jagodą 110 g

VINCENT

Pączek z kokosem i jagodą

110 g
90,82 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
VINCENT Pączek z czarną porzeczką 110 g

VINCENT

Pączek z czarną porzeczką

110 g
90,82 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 58 opinii
PUTKA Wegański pączek z porzeczką 80 g

PUTKA

Wegański pączek z porzeczką

80 g
62,38 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.8
z 21 opinii
VINCENT Pączek z maliną 110 g

VINCENT

Pączek z maliną

110 g
90,82 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

Produkty marki PUTKA

4.9
z 507 opinii
PUTKA Bułka tarta 400 g

PUTKA

Bułka tarta

400 g
10,47 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,19 zł
Do koszyka
4.8
z 759 opinii
PUTKA Chleb Zwykły firmowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Zwykły firmowy - krojony

500 g
9,18 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 461 opinii
PUTKA Chleb Zwykły firmowy 500 g

PUTKA

Chleb Zwykły firmowy

500 g
6,38 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 1113 opinii
PUTKA Bułka Kajzerka 55 g

PUTKA

Bułka Kajzerka

55 g
11,82 zł/kg
friscontowa cena
Cena0,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.7
z 412 opinii
PUTKA Bułka Sznytka 55 g

PUTKA

Bułka Sznytka

55 g
18,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
4.9
z 473 opinii
PUTKA Chleb Bielański żytni - krojony 350 g

PUTKA

Chleb Bielański żytni - krojony

350 g
14,26 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 55 opinii
PUTKA Chleb Włoski z oliwkami 350 g

PUTKA

Chleb Włoski z oliwkami

350 g
19,97 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.8
z 535 opinii
PUTKA Chleb Wiejski 450 g

PUTKA

Chleb Wiejski

450 g
11,98 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
5.0
z 29 opinii
PUTKA Chleb graham 450 g

PUTKA

Chleb graham

450 g
14,87 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.8
z 517 opinii
PUTKA Bułka Wrocławska - krojona 300 g

PUTKA

Bułka Wrocławska - krojona

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 324 opinii
PUTKA Bułka Wrocławska 300 g

PUTKA

Bułka Wrocławska

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 425 opinii
PUTKA Chleb Razowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Razowy - krojony

500 g
11,78 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 167 opinii
PUTKA Chleb Słonecznikowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Słonecznikowy - krojony

500 g
11,98 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 250 opinii
PUTKA Chleb Razowy 500 g

PUTKA

Chleb Razowy

500 g
11,78 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 401 opinii
PUTKA Chleb Danuty - krojony 450 g

PUTKA

Chleb Danuty - krojony

450 g
12,42 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 334 opinii
PUTKA Chleb Jana - krojony 450 g

PUTKA

Chleb Jana - krojony

450 g
11,98 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store