Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże wypieki
Pączki i donuty
PUTKA Wegański pączek z porzeczką
Wegański pączek z porzeczką PUTKA 80g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 58 opinii

PUTKA Wegański pączek z porzeczką

80 g
PUTKA
Polska

Cena4,99 zł
62,38 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
58 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
9%
3
2%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Myślałam, że wegański Tłusty Czwartek skończy się dla mnie jedzeniem jakichś niedobrych "lukrowanych kajzerek", a okazuje się, że pączek wegański może być tak samo puszysty, pyszny i dopracowany jak zwykły. Jestem zachwycona, a liofilizowane maliny na wierzchu to już super akcent.
06.03.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Super.
12.02.2024
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny, może odrobinę mniej puszysty niż niewegański. Ale smakowo super, dużo dżemu w środku :)
12.02.2024
0
0
Wiktoria
zweryfikowano
Zgłaszam
świetny w smaku i ładny w wyglądzie. Pyszne nadzienie.
12.02.2024
0
0
Inga
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszny pączek. Mięciutki z dużą ilością nadzienia. Niczym nie ustępuje tradycyjnym pączkom.
20.02.2023
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok
19.02.2023
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie jestem wielbicielem pączków ale w przypadku tych zawsze jest o 1 pączek za mało. Słodkie ciasto, z kwaśną konfiturą - idealne połączenie.
14.02.2023
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Dla mnie super
15.07.2022
0
0
Oliwer
zweryfikowano
Zgłaszam
Pączek sam w sobie dobry, ale nadzienie mocno oszukane.
26.06.2022
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Troche malo nadzienia ale generalnie ok.
13.06.2022
0
0
Anita
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak to wszystko cudownie pachnie i smakuje. Nie ma nigdzie lepszych, sprawdźcie sami. Wszystko zachowało swoje walory, ładnie opakowane.
01.06.2022
0
0
P.
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkty godne polecenia, pyszne. Wszystko dotarło w dobrej formie. Szacun. Towar najlepszej jakości, zachwalam jak tylko mogę.
24.05.2022
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszny pączek dla wegan.
22.05.2022
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Zamawiam te produkty regularnie, bardzo dobre. Udany duet jakości i świeżości. W takim opakowaniu wszystko zachowało swój kształt i świeżość.
17.05.2022
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonała jakość z polskiego sklepu. Warto kupić. W takim opakowaniu wszystko zachowało swój kształt i świeżość. Wszystko świeżutkie i z naturalnych składników.
20.04.2022
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Zamawiam te produkty regularnie, bardzo dobre. Jakościowo to są dobre produkty, naturalne i smaczne. Odpowiednie opakowanie dla takich produktów.
19.04.2022
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyroby są smaczne, dobre jakościowo, rekomenduję.
09.04.2022
0
0
Łucja
zweryfikowano
Zgłaszam
Za jakość daję najwyższą ocenę. Wszystko świeżutkie i z naturalnych składników. Solidne opakowanie chroni produkty.
03.04.2022
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
🍩🍩🍩bardzo smaczne
30.03.2022
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Jakie to wszystko jest smaczne, świeże i zachwycające. Solidne opakowanie chroni produkty. Udany duet jakości i świeżości.
05.03.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
62,38 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
80 g
Dostawca:
PUTKA
Marka:
PUTKA
EAN:
501948003557
Cena za kg:
62,38 zł/kg
Waga:
80 g
Marka:
PUTKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PUTKA
EAN:
501948003557

Produkty z kategorii Pączki i donuty

4.8
z 318 opinii
PUTKA Pączek wyborowy 65 g

PUTKA

Pączek wyborowy

65 g
61,38 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.8
z 104 opinii
GRZYBKI Pączek z nadzieniem śliwkowym 100 g

GRZYBKI

Pączek z nadzieniem śliwkowym

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.7
z 130 opinii
GRZYBKI Pączek z nadzieniem różanym 100 g

GRZYBKI

Pączek z nadzieniem różanym

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.8
z 138 opinii
PUTKA Gniazdo Poznańskie 70 g

PUTKA

Gniazdo Poznańskie

70 g
57,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.7
z 10 opinii
Nowość
VINCENT Pączek z kremem pâtissiere 110 g

VINCENT

Pączek z kremem pâtissiere

110 g
90,82 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.2
z 8 opinii
VINCENT Pączek z kokosem i jagodą 110 g

VINCENT

Pączek z kokosem i jagodą

110 g
90,82 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
VINCENT Pączek z czarną porzeczką 110 g

VINCENT

Pączek z czarną porzeczką

110 g
90,82 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 58 opinii
PUTKA Wegański pączek z porzeczką 80 g

PUTKA

Wegański pączek z porzeczką

80 g
62,38 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.8
z 21 opinii
VINCENT Pączek z maliną 110 g

VINCENT

Pączek z maliną

110 g
90,82 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

Produkty marki PUTKA

4.9
z 507 opinii
PUTKA Bułka tarta 400 g

PUTKA

Bułka tarta

400 g
10,47 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,19 zł
Do koszyka
4.8
z 759 opinii
PUTKA Chleb Zwykły firmowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Zwykły firmowy - krojony

500 g
9,18 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 461 opinii
PUTKA Chleb Zwykły firmowy 500 g

PUTKA

Chleb Zwykły firmowy

500 g
6,38 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 1114 opinii
PUTKA Bułka Kajzerka 55 g

PUTKA

Bułka Kajzerka

55 g
11,82 zł/kg
friscontowa cena
Cena0,65 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.7
z 412 opinii
PUTKA Bułka Sznytka 55 g

PUTKA

Bułka Sznytka

55 g
18,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
4.8
z 535 opinii
PUTKA Chleb Wiejski 450 g

PUTKA

Chleb Wiejski

450 g
11,98 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
5.0
z 29 opinii
PUTKA Chleb graham 450 g

PUTKA

Chleb graham

450 g
14,87 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
4.9
z 473 opinii
PUTKA Chleb Bielański żytni - krojony 350 g

PUTKA

Chleb Bielański żytni - krojony

350 g
14,26 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 55 opinii
PUTKA Chleb Włoski z oliwkami 350 g

PUTKA

Chleb Włoski z oliwkami

350 g
19,97 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.8
z 517 opinii
PUTKA Bułka Wrocławska - krojona 300 g

PUTKA

Bułka Wrocławska - krojona

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 324 opinii
PUTKA Bułka Wrocławska 300 g

PUTKA

Bułka Wrocławska

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 425 opinii
PUTKA Chleb Razowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Razowy - krojony

500 g
11,78 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 167 opinii
PUTKA Chleb Słonecznikowy - krojony 500 g

PUTKA

Chleb Słonecznikowy - krojony

500 g
11,98 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.9
z 250 opinii
PUTKA Chleb Razowy 500 g

PUTKA

Chleb Razowy

500 g
11,78 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 334 opinii
PUTKA Chleb Jana - krojony 450 g

PUTKA

Chleb Jana - krojony

450 g
11,98 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.9
z 401 opinii
PUTKA Chleb Danuty - krojony 450 g

PUTKA

Chleb Danuty - krojony

450 g
12,42 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store