Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże wypieki
Ciasteczka i małe wypieki
INTER EUROPOL Puchatek
Puchatek INTER EUROPOL 110g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 18 opinii

INTER EUROPOL Puchatek

110 g
INTER EUROPOL
Polska

Cena3,99 zł
36,27 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
18 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
78%
4
22%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny. Dobrze zapakowany
12.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszny! Niebo w gębie ;-)
04.12.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Niebo w gębie
03.12.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
22.03.2026
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.03.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.02.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
06.02.2026
0
0
Maria Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.01.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.12.2025
0
0
Rehina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.12.2025
0
0
Maria Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
02.12.2025
0
0
Zdzisław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.11.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.11.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.11.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.10.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
36,27 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
110 g
Dostawca:
INTER EUROPOL SPÓŁKA
Marka:
INTER EUROPOL
EAN:
5902054023910
Cena za kg:
36,27 zł/kg
Waga:
110 g
Marka:
INTER EUROPOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
INTER EUROPOL SPÓŁKA
EAN:
5902054023910

Produkty z kategorii Ciasteczka i małe wypieki

4.9
z 202 opinii
INTER EUROPOL Trójkąt z jabłkiem 90 g

INTER EUROPOL

Trójkąt z jabłkiem

90 g
44,33 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 279 opinii
PUTKA Babeczka budyniowa 80 g

PUTKA

Babeczka budyniowa

80 g
59,88 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 86 opinii
CUKIERNIA OLSZA Wafle krówkowe 230 g

CUKIERNIA OLSZA

Wafle krówkowe

230 g
71,26 zł/kg
Cena16,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.8
z 53 opinii
CUKIERNIA OLSZA Ciasteczka maślane ze śliwkami 230 g

CUKIERNIA OLSZA

Ciasteczka maślane ze śliwkami

230 g
78,22 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
5.0
z 20 opinii
CUKIERNIA OLSZA Kokosanki 200 g

CUKIERNIA OLSZA

Kokosanki

200 g
94,45 zł/kg
Cena18,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
5.0
z 24 opinii
CUKIERNIA OLSZA Kruche z ziarnami 230 g

CUKIERNIA OLSZA

Kruche z ziarnami

230 g
82,57 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
4.7
z 23 opinii
PUTKA Faworki 200 g

PUTKA

Faworki

200 g
144,95 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka
4.9
z 55 opinii
INTER EUROPOL Nuta serowo-brzoskwiniowa 110 g

INTER EUROPOL

Nuta serowo-brzoskwiniowa

110 g
36,27 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.6
z 16 opinii
CUKIERNIA OLSZA Kruche ciasteczka z cukrem 250 g

CUKIERNIA OLSZA

Kruche ciasteczka z cukrem

250 g
71,96 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.9
z 60 opinii
PUTKA Ciastka kruche 400 g

PUTKA

Ciastka kruche

400 g
32,48 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.8
z 18 opinii
INTER EUROPOL Puchatek 110 g

INTER EUROPOL

Puchatek

110 g
36,27 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka

Produkty marki INTER EUROPOL

4.8
z 270 opinii
INTER EUROPOL Croissant 55 g

INTER EUROPOL

Croissant

55 g
54,36 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 162 opinii
INTER EUROPOL Paluszek śniadaniowy 45 g

INTER EUROPOL

Paluszek śniadaniowy

45 g
22,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 184 opinii
INTER EUROPOL Bułka ziemniaczana jasna 100 g

INTER EUROPOL

Bułka ziemniaczana jasna

100 g
22,90 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 149 opinii
INTER EUROPOL Półbagietka z nadzieniem czosnkowym 160 g

INTER EUROPOL

Półbagietka z nadzieniem czosnkowym

160 g
26,81 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 202 opinii
INTER EUROPOL Trójkąt z jabłkiem 90 g

INTER EUROPOL

Trójkąt z jabłkiem

90 g
44,33 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 149 opinii
INTER EUROPOL Chleb Słowiański 400 g

INTER EUROPOL

Chleb Słowiański

400 g
18,72 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 238 opinii
INTER EUROPOL Bagietka korzenna mała 180 g

INTER EUROPOL

Bagietka korzenna mała

180 g
23,83 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 85 opinii
INTER EUROPOL Truskawkowy Duet 85 g

INTER EUROPOL

Truskawkowy Duet

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 57 opinii
INTER EUROPOL Wstążka czekoladowa 90 g

INTER EUROPOL

Wstążka czekoladowa

90 g
55,44 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
5.0
z 144 opinii
INTER EUROPOL Podpłomyk z kiełkami żyta 70 g

INTER EUROPOL

Podpłomyk z kiełkami żyta

70 g
28,43 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 58 opinii
INTER EUROPOL Rogal wieloziarnisty 110 g

INTER EUROPOL

Rogal wieloziarnisty

110 g
30,82 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 93 opinii
INTER EUROPOL Rurka francuska z kremem o smaku waniliowym 85 g

INTER EUROPOL

Rurka francuska z kremem o smaku waniliowym

85 g
38,71 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 97 opinii
INTER EUROPOL Bagietka 250 g

INTER EUROPOL

Bagietka

250 g
15,96 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.5
z 58 opinii
INTER EUROPOL Parówka w cieście francuskim 95 g

INTER EUROPOL

Parówka w cieście francuskim

95 g
52,53 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.8
z 35 opinii
INTER EUROPOL Bułka śniadaniowa fintes 72 g

INTER EUROPOL

Bułka śniadaniowa fintes

72 g
27,64 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 67 opinii
INTER EUROPOL Półbagietka Fitness pszenno-żytnia 150 g

INTER EUROPOL

Półbagietka Fitness pszenno-żytnia

150 g
27,93 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store